0
zpět
 

diskuze k tématu: Subaru Outback 2.0D v testu spotřeby

kategorie zařazení tématu: japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 11:18, RE: Ubohý VW
anonym napsal:
Tak aspoň tak.
Jinak s CR je jasný že to šlo od Fiatu do Bosche, kterej to dotáh, ale jde jen o systém vstřiků... motor jako takovej má VW od Frantíků... Stejně tak Denso okopíroval Bosch co se týká čerpadel pro první japonský diesely....
tak tak, s tímto naplno souhlasím.
Jinak jak Pepek dole upozorňuje, kdybys pročítal častěji diskuze, opravdu mě VW nezajímá
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 11:24, RE: Ubohý VW
Pepe napsal:
Tak představa zigiho jako zastánce VW je fakt zábavná Stačí to tu sledovat alespoň týden, pak by dotyčný takovou kravinu nenapsal...
Pepku Pepku, ty aby ses hned neozval :o))
Jinak ostatní tady vědí že mé sympatie má hlavně Opel ( např Insignia je moc hezká a její interier konečně vypadá důstojně oproti Vectře C ) a pak Toyoty, Subaru nebo Hondy jsou taky good, Fiat nezatracuju, francouze a VW nemusím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 11:47, RE: Ubohý VW
zigi napsal:
tak tak, s tímto naplno souhlasím.
Jinak jak Pepek dole upozorňuje, kdybys pročítal častěji diskuze, opravdu mě VW nezajímá
Aha, tak dodatečtě sorry za ten VW.... jsem na něj trošku našlápnutej
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 11:49, RE: Subaru
anonym napsal:
dělá se to v automatu? na podzim bych to vyměnil za bavora. každopádně auto perfektní.
dela, sefik si to zrovna pred mesicem porizoval, dal za nej neco pres mega
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 11:57, RE: Ubohý VW
anonym napsal:
Aha, tak dodatečtě sorry za ten VW.... jsem na něj trošku našlápnutej
To jsem si všiml ))
VW prostě čeká na technologie a pak si je jen zdokonaluje ( plno lidí si pořád myslí, že vw je idol spolehlivosti a kvality a to už dávno není pravda ) a dneska už jsou skoro všechny značky si dost podobné kvalitou a spolehlivostí ( říkám skoro ) a je to vždy o štěstí z kupu, může být dobrý kup, může to být zmetek...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 12:18, RE: Ubohý VW
zigi napsal:
To jsem si všiml ))
VW prostě čeká na technologie a pak si je jen zdokonaluje ( plno lidí si pořád myslí, že vw je idol spolehlivosti a kvality a to už dávno není pravda ) a dneska už jsou skoro všechny značky si dost podobné kvalitou a spolehlivostí ( říkám skoro ) a je to vždy o štěstí z kupu, může být dobrý kup, může to být zmetek...
přesně, navíc je to umocněno tím, že používají podobnou technologii od stejných výrobců....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 12:35, RE: Redakce
A4 napsal:
Ale ne, já mám teď na mysli hlavně příspěvky třeba o tom, že nejlepší je oktávka na hlínách v TDI, který se dočteš v téměř každý diskuzi...
neni snad?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 12:40, RE: Ubohý VW
anonym napsal:
přesně, navíc je to umocněno tím, že používají podobnou technologii od stejných výrobců....
Popravdě řečeno se děsně šetří na výrobních nákladech a na materiálech, že už dneska ty moderní auta nejsou moc spolehlivá. Člověk to všude čte, koupí nové auto a sere se, sere se, sere se...
V autorizákách má záruku a oni mu ji stejně nechou vzít! Je to verbeš!
Já kupuju ojetiny, nové nemá pro mě smysl...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 12:45, RE: Subaru
zigi napsal:
Tento Outback s naftovým motorem v 4x4 je naprosto geniální auto, ta spotřeba na čtyřkolku je úžasná, doplňuji "čtyřkolku, permanentní!!!!". S tímto autem musí být radost jezdit!
Já bych tady tak neonanoval jako pan Šikl, viděl jsem už výsledky rigorozního měření a třeba hodnoty nameřené pružnosti jsou velmi podprůměrné. A není divu - ten motor má sice plynulý nárůst točivého monentu jako benzín, jenže proto mu v menších otáčkách prostě MK chybí. Což je mimochodem fyzika základní školy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 14:47, RE: Redakce
A4 napsal:
Ale ne, já mám teď na mysli hlavně příspěvky třeba o tom, že nejlepší je oktávka na hlínách v TDI, který se dočteš v téměř každý diskuzi...
No a není?

Iááá

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 14:48, RE: Redakce
anonym napsal:
neni snad?
Jasne ze je, a z toho duvodu to neni nutne psat do kazdeho prispevku, vsichni uz to vedi, ok? :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 14:51, RE: Redakce
mikes napsal:
Jasne ze je, a z toho duvodu to neni nutne psat do kazdeho prispevku, vsichni uz to vedi, ok? :o)
Ale musí mít křídlo... .

Osel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 16:00, RE: Redakce
A4 napsal:
Ale ne, já mám teď na mysli hlavně příspěvky třeba o tom, že nejlepší je oktávka na hlínách v TDI, který se dočteš v téměř každý diskuzi...
O autech jsme názorově jinde, ale tady souhlasím. Mazat anonymy by to chtělo. I osel by se měl umět zaregistrovat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 16:50, píše se pohoNNou pane redaktore
outbacka máme a po 3500 km žere 5,2 (běžná dynamická jízda, mimo Prahu!!!. Když hodně , jede za 7 až 8 litrů
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 16:52, RE: Subaru
anonym napsal:
dělá se to v automatu? na podzim bych to vyměnil za bavora. každopádně auto perfektní.
ne, zatím v automatu není, taky sem ho chtěl, ale manuál je v poho, tah ne to od 800 otáček d o3500 takže se skoro neřadí :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 16:55, RE: Ubohý VW
anonym napsal:
Proti Škodovce/VW asi tak 25 let náskoku.... A za stejný peníze....
OMYL z ceníkové ceny vám dají 80 až 110 tis. Kč slevu, podle výbavy. Comfort se dá bez problému usmlouvat o 100k dolu, jak u Freye v Praze tak u dealerů jinde ...

GOOD LUCK a NEKUPUJTE škodovky :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 16:58, ... a taky koukam, ze vam dali nejnizsi vybavu, bez okna a bez kuze ...
... vau
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 18:28, RE: Subaru
anonym napsal:
Já bych tady tak neonanoval jako pan Šikl, viděl jsem už výsledky rigorozního měření a třeba hodnoty nameřené pružnosti jsou velmi podprůměrné. A není divu - ten motor má sice plynulý nárůst točivého monentu jako benzín, jenže proto mu v menších otáčkách prostě MK chybí. Což je mimochodem fyzika základní školy.
To tady nemůžete říkat. Tady jste uvnitř cirkve zbožněného subaru. Nemůžete tvrdit, že bůh je podvod. Za to se upaluje. Těm se musíte vyhýbat.
Jinak si přečtěte recenzi na autorevue.cz, tam je tahle šrotkára docela slušně recenzovaná.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 21:03, RE: píše se pohoNNou pane redaktore
anonym napsal:
outbacka máme a po 3500 km žere 5,2 (běžná dynamická jízda, mimo Prahu!!!. Když hodně , jede za 7 až 8 litrů
třeba mu zrovna poháněla jeho pohoná jednotka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 03.07.2008 21:07, RE: Redakce
A4 napsal:
A nemohla by redakce taky zapracovat na mazání vulgárních a idiotských příspěvků? Věřím, že to asi nebude jednoduché, ale počet příspvěků by tak prakticky v každé diskuzi klesl tak o 2/3.
Možná i o více, než 2/3. taky se přimlouvám za tuto připomínku.
Petr
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.