0
zpět
 

diskuze k tématu: Z maluchů do škodovek

kategorie zařazení tématu: česká vozidla, italská vozidla
Abík
počet příspěvků93
datum registrace20.01.2009
Čtvrtek 10.09.2015 18:30, To je asi tak,
jako když se budeme bavit o prodeji aut z TPCA Kolín v Čechách. To má pořád Polák jezdit v autě typu Maluch?
reagovat
nahlásit
Paul
počet příspěvků773
datum registrace07.11.2008
Neděle 13.09.2015 16:00, RE: To je asi tak,
Abík napsal:
jako když se budeme bavit o prodeji aut z TPCA Kolín v Čechách. To má pořád Polák jezdit v autě typu Maluch?


No nebylo by to špatné, Maluchy se dobře předjíždí a i kultuře provozu na našich dálnicích by to prospělo
reagovat
nahlásit
stréc od piva
počet příspěvků652
datum registrace23.11.2007
Neděle 20.09.2015 18:09, redakce
Pane redaktor..co to píšete za nesmylsy..

"mnozí si vzhledem k relativně nízkým platům dosud nová vozidla ani nemohou dovolit."

To jste si vycucal odkud z prstu? Průměrná mzda v Polsku je podstatně vyšší než ta v ČR

Průměrná hrubá mzda* v Polsku v dubnu 2015 vzrostla meziročně o 3,7 % a dosáhla 4.123,26 PLN (28.145,4 CZK)
reagovat
nahlásit
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.