0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Roomster vyvolává u některých designérů rozpaky, nová fabia se většinou líbí

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.01.2006 09:28, roomster vs. fabia
předně chci poznamenat, že proti škodovce nic nemám. má svůj styl, je oproti svým konkurentům prostornější a levnější při zachování kvality. pokud tedy budu brát v úvahu "průměrná" auta toho kterého segmentu. na druhou stranu nikdy mě neoslovila, jak po technické tak po designové stránce. obojí je prostě průměr, v tom dobrém slova smyslu. kdo by to mohl říct před 10 lety? z tohoto pohledu mi přijde roomster (potažmo yeti) jako přelomový model, který nezapadá do klasických automobilových kategorií, do kterých musí každá lidová automobilka nabídnout nějaký model. v tom vidím výrazný posun škody jako výrobce klasických lidových automobilů. otázka designu je vždy subjektivní, co člověk to názor. roomster jako konkurent kangoo nebo berlinga má podle mě velkou šanci na úspěch v tomto sektoru. pamatuji si na první generaci kangoo - to jsem si říkal, že tohle může koupit jen blázen, něco tak hnusnýho... takže šanci škoda má.
nová fabia je ovšem klasická škodovka: neurazí - nenadchne - evropský průměr.
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.