0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia Scout živě - první dojmy

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 08:58, Zigi!!!!!!!
Zigi!!! Kde jsi??? Zase je tu Škodovka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 09:35, Světlá výška
Nikdy jsem se nedozvěděl kolik cm nebo mm ta zvětšená světlá výška vlastně je. Obdobně to bylo u testů Octávie 4x 4.
To je opravdu úžasná informovanost
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 09:59, Skchóda
Tož to je bomba,dát pár nalepených plastů aby mohli dát větší cenu.Děkuji nechci.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 10:32, RE: Světlá výška
anonym napsal:
Nikdy jsem se nedozvěděl kolik cm nebo mm ta zvětšená světlá výška vlastně je. Obdobně to bylo u testů Octávie 4x 4.
To je opravdu úžasná informovanost
Světlá výška Škody Octavie Scout je 180 mm. Výrobce udává, že oproti běžné předokolce se zvýšila o 40 mm. Informaci doplním i do článku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 12:19, Konec
Je Vám tady doufám jasné, že Zigi asi umřel. ((( TipCars - to je Vaše vina. Zase Škodovka. A moje vina taky. Kdybych mu tak ještě naposledy mohl říci jak mi chybí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 12:21, RE: Světlá výška
Jiří Vaculík - TipCars.com napsal:
Světlá výška Škody Octavie Scout je 180 mm. Výrobce udává, že oproti běžné předokolce se zvýšila o 40 mm. Informaci doplním i do článku.
Jestli si Zigi kvůli Vám ublížil, nikdy Vám to nezapomenu. A co jeho Astra?? jestli skončí v nějakém bazaru ( kde ji samozřejmě nikdo nebude chtít?? Jak ta k tomu příjde??? Zítra ať je tady recenze na Astru jinak se neznám. A krásná. Když Astru, tak pro Zigiho.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 12:31, RE: Skchóda
Tonny napsal:
Tož to je bomba,dát pár nalepených plastů aby mohli dát větší cenu.Děkuji nechci.
No, možná ne tak docela. Já sám mám O4x4 dva roky, jezdím denně v dost složitých podmínkách a škrábanca a ďobance mám přesně na místech, která u skauta kryjí plasty. Já bych Scouta bral všema deseti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 12:46, RE: Skchóda
watson napsal:
No, možná ne tak docela. Já sám mám O4x4 dva roky, jezdím denně v dost složitých podmínkách a škrábanca a ďobance mám přesně na místech, která u skauta kryjí plasty. Já bych Scouta bral všema deseti.
Za cenu (třeba) Hondy CR-V ? Proboha proč?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 13:04, RE: Skchóda
Pepe napsal:
Za cenu (třeba) Hondy CR-V ? Proboha proč?
Cena je sice vysoká, ale CRV je přecijenom o zhruba 100 litrů dražší
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 14:20, RE: Skchóda
tonic napsal:
Cena je sice vysoká, ale CRV je přecijenom o zhruba 100 litrů dražší
Ale do lehčího terénu, ne jenom imitace. 800, 900 - co na tom sejde. Jinak než 50 a 150....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 16:42, uprava 4x4
Lidi nevim jestli o tom vite ale nasli jsem na tipcars inzerat na upravu 4x4? cen aje 25 tis a inzerat zni takto:

Jste majitelem Octavie 4x4? Máme pro Vás novou řídící jednotku HALDEX, s možností přepínání režimu pohonu kol(normální, sportovní, full time), montáž na objednávku. Vychutnejte si nové zážitky z jízdy se svou octávii 4x4.

Najdete to normlane kdyz date vyhledat octavii a zadate pozadavek 4x4 tak vam to najde tento inzerat. Jinak Scout neni zadny terenak to asi kazdy vi, ale tohle auto ma byt ne do pralesa, ale pro lidi co treba ziji na horach, nebo potrebuji mobilitu za kazdeho pcoasi a obcas zajedou ne nejakou polni cestu s bahnem a nechteji mit odrene narazniky. Je to sice jen imitace, ale chrani ty nejdulezitejsi casti a to preci jde? Jinak cena je vysoka, ale porovnavat to s CR-V asi nejde, tohle je jen osobni auto s moznsoti jezdit po horach bez problemu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 21:48, RE: uprava 4x4
mufik.martin napsal:
Lidi nevim jestli o tom vite ale nasli jsem na tipcars inzerat na upravu 4x4? cen aje 25 tis a inzerat zni takto:

Jste majitelem Octavie 4x4? Máme pro Vás novou řídící jednotku HALDEX, s možností přepínání režimu pohonu kol(normální, sportovní, full time), montáž na objednávku. Vychutnejte si nové zážitky z jízdy se svou octávii 4x4.

Najdete to normlane kdyz date vyhledat octavii a zadate pozadavek 4x4 tak vam to najde tento inzerat. Jinak Scout neni zadny terenak to asi kazdy vi, ale tohle a...
já si nemyslim, že cena by byla nějak extra vysoká. Mluvil jsem nedávno s jedním člověkem,co vlastní značkový servis Škoda, a říkal, že spíš bude problém vyhovět vysokému počtu objednávek, kterých už asi před měsícem měl dost. Jinak, samozřejmě auto není určené pro lidi, kteří chtějí terenní vůz, to snad ani nikdo nemůže napsat. Scout se mi líbí, tento segment u škodovky doposud chyběl, a tipuji mu velkou velkou úspěšnost.
Když porovnám, kolik stojí normální octavka v kombiku a v provedení elegance, myslim že cena scoutu není vůbec vysoká.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 23:09, RE: uprava 4x4
anonym napsal:
já si nemyslim, že cena by byla nějak extra vysoká. Mluvil jsem nedávno s jedním člověkem,co vlastní značkový servis Škoda, a říkal, že spíš bude problém vyhovět vysokému počtu objednávek, kterých už asi před měsícem měl dost. Jinak, samozřejmě auto není určené pro lidi, kteří chtějí terenní vůz, to snad ani nikdo nemůže napsat. Scout se mi líbí, tento segment u škodovky doposud chyběl, a tipuji mu velkou velkou úspěšnost.
Když porovnám, kolik stojí normální octavka v kombiku a v provedení elega...
Přesně tak, a navíc si opravdu nejsem jist, zda je CRV tím pravým autem do terénu??
Scout je moc pěkná
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 23:40, RE: uprava 4x4
mufik.martin napsal:
Lidi nevim jestli o tom vite ale nasli jsem na tipcars inzerat na upravu 4x4? cen aje 25 tis a inzerat zni takto:

Jste majitelem Octavie 4x4? Máme pro Vás novou řídící jednotku HALDEX, s možností přepínání režimu pohonu kol(normální, sportovní, full time), montáž na objednávku. Vychutnejte si nové zážitky z jízdy se svou octávii 4x4.

Najdete to normlane kdyz date vyhledat octavii a zadate pozadavek 4x4 tak vam to najde tento inzerat. Jinak Scout neni zadny terenak to asi kazdy vi, ale tohle a...
...pro lidi na horách, jo =))). Tak proč ji tu někdo prodával (klasickou Octávii 4x4) a pořidil si něco jiného - Justy (trapné co, ale on si to pochvaluje a je rád, že se té škodovky zbavil - chce dojet a vyjet).
Pro podmínky, ve kterých jezdím, bych si fakt netroufl vyjet s Oktávkou (pseudohrabkou) 4x4. Opravdu nerad bych zapadl - prostě si nelze dovolit prohrábnout předkem bez zadku. Jediné řešení je 4x4 trvale a to žádná škodovka nezvládne, neumí a ničím nenahradí.
Jezděte s ní po městě, v kopcích po asfaltě, ale do hor mimo cesty opatrně - moc toho nezvládne.
Takže z praktické stránky věci pro auto do hor = děkuji, ale nechci !!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 16.02.2007 23:59, no jo je to jasnej krasavec
je jen skoda, ze novy auto si budu moci poridit tak v 50.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.02.2007 01:18, smíšené dojmy
Mno světlou výšku to nemá ani jako můj Moskvič A ten má v knížce z fabiky uveden něco ve smyslu limuzína na dlouhé cesty s kvalitním povrchem. A aby to začínalo na 3/4 mega je dost. Pravdou je, že vzhledově vypadá hezky. ......Za 400.000 Kč bych to koupil.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.02.2007 01:20, alpy
Už to mám, Audi Allroad quattro mi to připomíná. Jinak v Alpských regionech se to prodávat bude dobře
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.02.2007 07:02, RE: uprava 4x4
Doro napsal:
...pro lidi na horách, jo =))). Tak proč ji tu někdo prodával (klasickou Octávii 4x4) a pořidil si něco jiného - Justy (trapné co, ale on si to pochvaluje a je rád, že se té škodovky zbavil - chce dojet a vyjet).
Pro podmínky, ve kterých jezdím, bych si fakt netroufl vyjet s Oktávkou (pseudohrabkou) 4x4. Opravdu nerad bych zapadl - prostě si nelze dovolit prohrábnout předkem bez zadku. Jediné řešení je 4x4 trvale a to žádná škodovka nezvládne, neumí a ničím nenahradí.
Jezděte s ní po městě, v ko...
Nevim, jesli sledujete nekdo autosalon na prime, ale testovali tam v zimnich podminkach octavii predokolku, octavii 4x4 a potom subaru 4x4. A jezdili mylsim ze po sjezdovce nebo co do kopce, urcite to nebyla silnice. Samozrejmne predokolka nemela sanci, ale octavia vyjeta to same co subaru, samozrejmne ze ve vetsich extremech by subaru melo na vrch, ale kdyz jste se podivali na to srovnani, zastaveni v kopci a znovurozjeti tak nemela octavia vetsi problemy. Subaru to samozrejmne zvladlo lepe, ale nemylsim si, ze octavia 4x4 ktera nema pohon vsech kol na tvrdo, ze by nebyla vhoda na hory. Meho kamarada rodice maji jednu z prvnich octavii 4x4 tu starou a jsou spokojeni, vyjedou co potrebuji za kalamity a nikdy nepouzili retezy. Takze nemylsim, ze by ta skodovka byla tak spatna s tim pohonem. To ze nekdo potom koupu justy nebo nejake jine auto a je o neco lepsi souhlasim, ale otavia nema problem zvladnou podle me zadnou ceskou silnici v zime tak spatne na tom neni
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.02.2007 08:03, RE: uprava 4x4
mufik.martin napsal:
Nevim, jesli sledujete nekdo autosalon na prime, ale testovali tam v zimnich podminkach octavii predokolku, octavii 4x4 a potom subaru 4x4. A jezdili mylsim ze po sjezdovce nebo co do kopce, urcite to nebyla silnice. Samozrejmne predokolka nemela sanci, ale octavia vyjeta to same co subaru, samozrejmne ze ve vetsich extremech by subaru melo na vrch, ale kdyz jste se podivali na to srovnani, zastaveni v kopci a znovurozjeti tak nemela octavia vetsi problemy. Subaru to samozrejmne zvladlo lepe, al...
Zigiho jsem vcera uplne znicil, jeste asi spinka, muj broucek. Opravdu je v te Astre dost mista, akorat pro dva zamilovane kluky!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 17.02.2007 11:08, RE: uprava 4x4
mufik.martin napsal:
Zigiho jsem vcera uplne znicil, jeste asi spinka, muj broucek. Opravdu je v te Astre dost mista, akorat pro dva zamilovane kluky!
přesně tak...mám octavii 4x4 1,8T, bydlím na horách a ani jednou se mi nestalo, že bych měl nějaký problém a nevyjel kvůli tomu, že octavia má haldex. Scout je podle mého názoru dost dobrá úprava octavie, i když se tady najde zase hafo křiklounů, co budou tvrdit, že je to jen pár plastů atd atd... Scout se mi líbí a hned bych do něj šel, kdybych na něj měl :o)
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.