0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Felicia 1,3 Glxi a 1,6 Glx

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.10.2006 06:13, Ze by reklama?
Kolik ti dali za tuto recenzi?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.10.2006 07:24, RE: Ze by reklama?
Zigi napsal:
Kolik ti dali za tuto recenzi?
to vypada jak kdyby to psal nejakej neandrtalec jezisi humus hybrid tfuj
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.10.2006 10:02, Novinky
To jsme se toho teda dozvedeli.... Nikdo z nas asi nevi, ze Felicia je pro nenarocne, ze ma spatne sedacky a ze koroduje...Vazne "vyborna" recenze
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.10.2006 10:44, RE: Novinky
J.K. napsal:
To jsme se toho teda dozvedeli.... Nikdo z nas asi nevi, ze Felicia je pro nenarocne, ze ma spatne sedacky a ze koroduje...Vazne "vyborna" recenze
Fujtajxl to byla hnusná recenze. Felicia je trapný auto pro vesnický dědky ! Fuj.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.10.2006 12:11, Super
No ty vole. Jednoznačně bomba. Už se těším, jak bude za pár let autor hodnotit Fabii Junior a HTP.... Jo a rozdílů mezi LX a GLX bylo dost, ale teď už je to stejně jedno...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.10.2006 13:53, Los neandrtálos...
Autor se snaží psát spisovně, ale výsledek je úplně na hov... .Informace žádné ... . Smažte to !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.10.2006 15:19, Postřehy roku
Takové všeobecné poloinformace ví o felicii i můj 12.-letý syn ( možná i víc). Proč tohle proboha vůbec zveřejňujete !?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.10.2006 17:59, RE: Ze by reklama?
Zigi napsal:
Kolik ti dali za tuto recenzi?
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))být to černobíle a bez zvuku tak je to groteska
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.10.2006 20:04, a další
a další by mohla následovat recenze na oltcita.to byl přece nejšpičkovější vůz ve své době a myslím,že všichni němci,taliáni,japonci,američani atd.se můžou se svými autovýtvory zahrabat.Heslo dne:nejlepší je OLTCIT,všechno ostatní je shit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.10.2006 21:43, RE: Ze by reklama?
anonym napsal:
)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))být to černobíle a bez zvuku tak je to groteska
Osobně si myslim, že když člověk o svém autě nic neví, tak at to radši nepíše. Asi většina tady, byt Felicii nemáte (No já taky ne) by o ní napslala určitě více a poučněji. Autor není zřejmě žádný nadšenec do aut.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.10.2006 21:51, skušenosty ušivatele
Ne já sem měl taky auto a bám skušenost. Bol to žygulík a měl čtyry kola a ani drahé nebyl, bo sem ho čórnul. Hnil sem tam a taky tam sem, tagže dokola. Jo a zapomněl jsem, že taky ají někdy brzdil a mal kufr jako prase. Takže možu ho len doporučyt a hodně zdaru při výběru, teda při čórování! A hlavně bacha na švestky!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.10.2006 14:51,
no to snad nééééé, to co tady autor splácal to je vážně hrůza, kdo by to řekl ža 1,6 jede lépe než 1,3...připomíná mi to tak trochu sloh základní školy (velice nepovedený)...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.10.2006 18:32, RE: bez předmětu
anonym napsal:
no to snad nééééé, to co tady autor splácal to je vážně hrůza, kdo by to řekl ža 1,6 jede lépe než 1,3...připomíná mi to tak trochu sloh základní školy (velice nepovedený)...
Hoši.... len kľůd... to psal jeden hoch z mateřský školky, znám ho...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.11.2006 14:33, Felina
Měli jsme auto v rodině, ale rozhodně ne znovu. Pro méně náročné možná stačí, motory 1,3 povedené, auto prostorné, ale je třeba dbát na bezpečnost!! 120, favorit, felda, jsou vozy na zabití
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.01.2007 11:33, RE: Felina
cage napsal:
Měli jsme auto v rodině, ale rozhodně ne znovu. Pro méně náročné možná stačí, motory 1,3 povedené, auto prostorné, ale je třeba dbát na bezpečnost!! 120, favorit, felda, jsou vozy na zabití
No když recenzent napíše, že má Felda Combi asi 350 l, tak to ji pak nemá. Protože ta má skoro o 100 l více (konkrétněji 447 l). Verze LX a GLX se od sebe do r. 1998 nelišily - to je teda pěkná blbost. Jiná výbava LX od 1994 do 6/1996 (ještě motor BMM) a pak jiná od 7/1996 do 1998 (MPi). Tato skutečnost platí pro verze se starou maskou.
A toho je více, ale psát dále se mi už nechce. Tak jako někteří autoři asi taky nevědí co je Felicie. Prý že je pro "vesnický dědky". Taky si tam hoď chip, vačku, svody a budeš čumět, jak to jede.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.02.2007 08:35, RE: Felina
cage napsal:
Měli jsme auto v rodině, ale rozhodně ne znovu. Pro méně náročné možná stačí, motory 1,3 povedené, auto prostorné, ale je třeba dbát na bezpečnost!! 120, favorit, felda, jsou vozy na zabití
Na zabiti jako stary japonci.....www.chcizit.cz.....Honda CRX ver. Fabia...Fabia rozbitý světlo, honda až pokufr v hovnech a řidic v penále.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.03.2007 09:26, RE: Novinky
hide napsal:
Fujtajxl to byla hnusná recenze. Felicia je trapný auto pro vesnický dědky ! Fuj.
Tak vám pěkně děkuji, městský mládenče.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 27.04.2007 18:22, realita cen
Musím uznat, že pomluvit Felcii tu umí asi každej, ale zkuste se zamyslet jaký auto na cca 12km denně...to je cesta do práce a zpět. Občas nějakej ten výlet a odvézt materiál na chatu popř. zahradu. Spotřeba skoro stejná jako u jiných vozů stejného obsahu, náhradní díly skoro zadarmo a nikdo si jí na parkovišti ani nevšimne...takže super sluha a navíc mám již klid.
PS: měl jsem VW, Audi a Peugeot....díly = vítr v kešeni, cokoliv jsem dal navíc (tuning) hned mi to někdo poničil popř. poškrábal klíčem apod.....co mám feldu mám svatej klid....bohužel ještě nejsme národ co si nezávidí...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 10.11.2007 18:43, RE: Novinky
hide napsal:
Fujtajxl to byla hnusná recenze. Felicia je trapný auto pro vesnický dědky ! Fuj.
Sadni si do Fabie 1.4 a ja ti natrhnem riť s Felíciou 1,6 ako nič!
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.