0
zpět
 

diskuze k tématu: Test motorů Škody Superb: Malý čtyřválec si zaslouží pozornost

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 01:29,
Proc jeste skoda neudelal auto, ktere se mi libi? A tu superb vyhodu, ty dvojite pate dvere, no nevim. Ja mam o stehovaku jinou predstavu a pro rodinu? to auto taky neni. Proste Skoda.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 06:48, RE: Superb
A4 napsal:
no jo, dneska to tady je opět samej odborník na design a chytrák...
to A4: no ty jsi snad pod tímhle článkem čekal jinou diskuzi ??? Dám krk na to a vím, že bych o něj nepřišel, že všichni tady ty kritizující chytráci, kdyby jen pár kilometrů jeli s novym Superbem, budou mít levou ruku nahoře na volantu, pravou na loketce a řadící páce a budou "elegantně, sexy" a machýrkovsky nekloňěni do středu auta :o))))))))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.09.2008 14:00, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Proc jeste skoda neudelal auto, ktere se mi libi? A tu superb vyhodu, ty dvojite pate dvere, no nevim. Ja mam o stehovaku jinou predstavu a pro rodinu? to auto taky neni. Proste Skoda.
Nemohu se zbavit dojmu, že auto nižší střední třídy by mělo vypadat o dost jinak. Ten infantilní úsměv na masce mě připomíná korejskou produkci někdy před 10-15 roky. Celkové proporce tohoto vozu jsou divné, myslím ten optický šok – auto je jakési úzko-dlouhé. Jakoby si designéři nevěděli rady se zadními dveřmi (myšleno třetí a čtvrté dveře), ostatně páté dveře (nebo jak je nazvat?) nejsou zrovna také výkřikem estéta. Škoda se poslední dobou vydává stran designu podivným směrem. Octavie II (takto divně označovaná, přičemž historicky je to vlastně č. III?) měla velmi zdařilý, i když možná trochu málo odvážný kabát. Ovšem taková Fabia II je přímo úděsná. Roomstera raději nezmiňuji, neboť ten ve mne vyvolává pocit náhlé žaludeční nevolnosti (podobně jako kdysi Multipla). Dle mého názoru, auto této třídy (vracím se k SuperBu) musí vypadat alespoň trochu důstojně, a ne jako dětská hračka „mejd-in čajna“. Takový „repre“ vůz je určitě dnes již trochu stárnoucí P607 (i když je třídně výše), nebo E-klasse, S60 (možná 80?) a jim auta podobná. Záměrně jsem neuveřejnil psst B7, který je tak okoukaný a naprosto neoriginální, až z toho bolí oči. Dále, uvědomíme-li si, jaký motor nám to za tu „základní cenu“ (!!!) Das Auto nabízí, je to další z řady škodováckých „žádostí o přesdžťku“.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.09.2008 08:06, RE: jedině 1.4
anonym napsal:
Do mesta s takovou kravou? To si radsi kup Liazku. Na tu nedostanes boticku a ani ti ji neodtahnou... Ten nakup se zam asi taky bude kutalet, ale az bude toaletak v Lidlu ve sleve, muzes to brat po paletach :)
rohYpnol
:o))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.09.2008 08:11, 4x4
Nový Superb mně zepředu ani z boku neuráží, zezadu se mi nelíbí, suma sumárum bych si to nekoupil. Jenom by mně ještě zajímalo jak pomůže jízdním vlastnostem pohon 4x4 přes Haldex, jsem si vždycky myslel že elektronika přřadí zadní nápravu při prokluzu té přední a když se vám to stane v zatáčce, tak budete mít dost honičku, ale možná se mýlím...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.09.2008 13:20, RE: Superb
anonym napsal:
Váží 1600kg, výbava el. okna, airbag a další obyčejné na dobu celkem moderní věci.
1600kg na starou 1,6?Trochu prášite ....Starší auta mívají kolem 1100-1200kg pohotovostní hmotnost,sup ji má 1500kg....Napište model,který vlasníte,rád bych se mýlil.Osobně si myslím,že jste spletl celkovou a pohotovostní hmotnost.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.