0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Superb 1.9 TDi

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.04.2006 00:20, RE: bez předmětu
marko napsal:
ha mam 19 rokov a auto vyuzivam uz tri roky a este som mal pred tym aj 406ku... 1. APRILLLLLL
To není april akorát to bylo vydané dnes ale podával jsem to už před 14 dny, věřte nevěřte.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.04.2006 08:47, RE: bez předmětu
anonym napsal:
To není april akorát to bylo vydané dnes ale podával jsem to už před 14 dny, věřte nevěřte.
no toledo 81kw jsem vůbec netahej , tohle auto (magnus) je o dost rychlejší než superb 74kw
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.04.2006 16:27, 19..
Á jéje, tatínek půjčil synáčkovi Superba a hned tu máme recenzi.
Strašně se mi líbí souvětí "vozidlo je spolehlivé, nikdy mě nikde nenechalo", kdyby to byla recenze na Trabanta to bych se nad tím nepozastavoval .
A pozor, dokáže to prohnat i Bavorák! .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.04.2006 17:54, RE: 19..
Ivoss napsal:
Á jéje, tatínek půjčil synáčkovi Superba a hned tu máme recenzi.
Strašně se mi líbí souvětí "vozidlo je spolehlivé, nikdy mě nikde nenechalo", kdyby to byla recenze na Trabanta to bych se nad tím nepozastavoval .
A pozor, dokáže to prohnat i Bavorák! .
dobry den opet "kvalitniů recenze...
já superba mám 2 roky a zhruba tedy vím co dokáže a co je to za auto.musím říct že jsem spokojený i když občas se nějaká porucha vyskytne,ale s 1,9TDI jsemn spokojený jen někdy,bavoráky prohnat určitě nedokáže a spotřebu má malou jem když jedete pomalu.tzn pokud se jezdí hodně v klidu jde spotřeba i pod 6l/100km,ale já jezdím spíš kolem 8l, pokud ale pojedu rychle spotřeba hravě vzroste nad 10l,jako extrém pak považuji jízdu rychlostmi nad 160km/h kde už 1,9ka nemůže...a je dýchavičná,210-220km/h sice vytáhne,ale pokud pojedu soustavně 180km/h a víc tak bude spotřeba skutečně až ke 14l/100km což je už dost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.04.2006 00:26, RE: bez předmětu
anonym napsal:
no toledo 81kw jsem vůbec netahej , tohle auto (magnus) je o dost rychlejší než superb 74kw
to sice jo,ale s podvozkem z golfa II,na kterém je ten slavný magnus postaven,bych měl strach jet víc jak 130 km/h.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 26.08.2006 14:09, Škoda Superb 1.9 TDI
Musím reagovat na tento článek. Vzhledem k tomu, že autorem je člověk kterému je pohých 19 let , není divu, že si auto jakým je Škoda Superb vychvaluje. První co mne zaráží je, jak se devatenáctiletý člověk dostal k tak silnému a drahému vozu, jakým Superb je. (Patrně bohatí a nerozumní rodiče). To že autorovi přijdou jízdní vlastnosti Superba dokonalé, tomu se ani nedá divim, když za pouhý rok držrní řidičského průkazu ničim jinym pravděpodobně nejel. Mě osobně se Superb líbí vzhledově (exteriér i interiér), ovšem jsem jeden z největších odpůrců těchto vozů (A6, Passat, Superb, A4 apod.) Nepochopím jak někdo může vyhodit tolik peněz za takový ,,šmejd". Motor před přední osou, hliníková přední náprava a motory PD také nejsou žádnou výhrou. Konec koncu pan Vaculík o tom napsal více než dost. Mě osobně je 20 let, čili se cítím ve stejném věku jako autor článku o Superbu, ovšem narozdíl od některých jsem naštěstí pobral rozum již po pubertě...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 26.08.2006 14:11, RE: bez předmětu
marko napsal:
ha mam 19 rokov a auto vyuzivam uz tri roky a este som mal pred tym aj 406ku... 1. APRILLLLLL
Někdo si z nás dělá srandu, nebo to píše někdo od výrobce aby prosadil příšerné vlastnosti těchto vozů .......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 21.01.2007 21:02, RE: 19..
anonym napsal:
dobry den opet "kvalitniů recenze...
já superba mám 2 roky a zhruba tedy vím co dokáže a co je to za auto.musím říct že jsem spokojený i když občas se nějaká porucha vyskytne,ale s 1,9TDI jsemn spokojený jen někdy,bavoráky prohnat určitě nedokáže a spotřebu má malou jem když jedete pomalu.tzn pokud se jezdí hodně v klidu jde spotřeba i pod 6l/100km,ale já jezdím spíš kolem 8l, pokud ale pojedu rychle spotřeba hravě vzroste nad 10l,jako extrém pak považuji jízdu rychlostmi nad 160km/h kde už 1,9k...
Ahoj, zrovna uvažuju o superbu 1.9 96kW rok 93 najeto prý 86tis, ale píšou, že už má měněné rozvody, myslel jsem že se mění až při 90tis. Prosím tě napiš mi detailnější tvé zkušenosti s poruchami a spotřebou, mám nyní 81kW octavii a půjde na prodej kvůli spotřebě oleje a přední nápravě. Díky moc, Tomáš.
agent.tomas@seznam.cz
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.