0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Roomster 1.4 16V

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 00:05, Furt
Furt Roomster,kazdy den Roomster
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 00:14, Výbava
Nevím, proč jsou čtenáři uváděni v omyl tím, že testovaný Roomster je ve výbavě Comfort. Na fotkách je jednoznačně výbava Style.
Interier ve výbavě Comfort je daleko luxusnější a materiálově kvalitnější.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 06:43, Skoda
Z této recenze,ikdyž není špatně napsaná a dokonce i objektivně,mi stačí jen pohled na cenovou tabulku a vím,že tudy cesta nevede.Stejná krabice jako Berlingo nebo Partner a cena někde úplně jinde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 08:22, RE: Skoda
Tonny napsal:
Z této recenze,ikdyž není špatně napsaná a dokonce i objektivně,mi stačí jen pohled na cenovou tabulku a vím,že tudy cesta nevede.Stejná krabice jako Berlingo nebo Partner a cena někde úplně jinde.
Roomster se mi nejeví jako stejná krabice, ale jako menší krabička. Osobně se mi Berlingo a Partner líbí. Ale ta cena za Roomster mě fakt překvapila, za tuhle cenu v Comfort výbavě, nekoupil bych si ho. Nastesti má kazdy jiný vkus
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 08:38, RE: Skoda
Martaslover napsal:
Roomster se mi nejeví jako stejná krabice, ale jako menší krabička. Osobně se mi Berlingo a Partner líbí. Ale ta cena za Roomster mě fakt překvapila, za tuhle cenu v Comfort výbavě, nekoupil bych si ho. Nastesti má kazdy jiný vkus
Jsem rád, že autor potvrdil má slova v diskuzi pod článkem o spotřebě 1,4 16V v R. - Žere, nejede, spousta kraválu vevnitř (od 100km/h). A vyšlo nám to samé - 1,9 TDi, a tady jsem zase zajedno s ostatními, že za tu cenu... Nebojím se to říct: MB Vito, nejlépe 115 CDI....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 09:04, Ach ten češtin
Áčkové sloupky v černé jsou EFEKTIVNÍ???? To se mi líbí, je to něco jako např: energetická žena )))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 09:53, Motory
Roomster neni ani tak spatne auto, je docela dobre vymslene, kompaktni. male, vevnitr pmerne prostorne atd, ale ty motory to je hruza. 1,2 toje v aute katastrofa. 1,4 koupi kazdy, ale i tak to bude porad hruza, a co jsem cetl uz testy 1,6 tak pry vykon nic moc. Ve svete motoru testovali 1,2 a hned potom 1,6 a psali, ze vyrazny vykonovy rozdil nevydi. A ty ceny za motory to je orpavdu prehnane, za 1,4 benzin nebo 1,4TDI rozdil 65 tis? kdo si to proboha koupi? kazdy radsi necha udelat 1,6 na lpg, vyjde ho to levneji cca 35 tis za primy vstrik lpg, a jeste ma vlastnosti benzinu, Kdyz roomstera tak jedine 1,9 TDI, ktery je ale uz hodne zastaraly, ja bych bral nejakou 1,6 HDI/TDI kdyby se tam delala to by potom bylo jine kafe. Ale ty ceny fakt hruza. Jinak auto jako takove hodnostim krome motoru a ceny jen kladne
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 09:57, RE: Skoda
Pepe napsal:
Jsem rád, že autor potvrdil má slova v diskuzi pod článkem o spotřebě 1,4 16V v R. - Žere, nejede, spousta kraválu vevnitř (od 100km/h). A vyšlo nám to samé - 1,9 TDi, a tady jsem zase zajedno s ostatními, že za tu cenu... Nebojím se to říct: MB Vito, nejlépe 115 CDI....
Souhlasim, ze za ty penize radsi sehant neco jineho. Ja osobne i kdyz mam rad vuni novoty (ale nemam na to), tak v pripade roomsteru bych asi volil treba ford S-max nejaky zabaveny leasing nebo tak, proste rok stare auto, za 500 tis se sehant da. NEbo i dva roky stary ale co melo zaruku na 4 roky. U forda bezna vec. Priplatite par tisic a mate dasli dva royk navic. Ja bych sel do nejake predvadecky, nebo 1 - 2 roky stareho auta co ma zaruku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 11:02, RE: Skoda
mufik.martin napsal:
Souhlasim, ze za ty penize radsi sehant neco jineho. Ja osobne i kdyz mam rad vuni novoty (ale nemam na to), tak v pripade roomsteru bych asi volil treba ford S-max nejaky zabaveny leasing nebo tak, proste rok stare auto, za 500 tis se sehant da. NEbo i dva roky stary ale co melo zaruku na 4 roky. U forda bezna vec. Priplatite par tisic a mate dasli dva royk navic. Ja bych sel do nejake predvadecky, nebo 1 - 2 roky stareho auta co ma zaruku.
Ale on se autor článku s tou cenou a výbavou trochu spletl. Nejdná se totiž o výbavu Comfort, ale Style. Ta je o 44 tisíc levnější a nabízí téměř vše, co bych od auta za 400 tisíc očekával (4x air bag, abs, klima, PC, centrál atd) Ne že bych o Roomstrovi uvažoval, ale je toho snad málo? Měli by jste si taky někdy do toho berlinga nebo partnera někdy sednout a porovnat. Jsou to totiž prach obyčejné zastaralé dodávky, které vám nenabídnou téměř nic! Interiér hrůza, zevnějšek hrůza, jízdní vlastnosti taky hrůza, jedním slovem DODÁVKA.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 11:04, Odpor vzduchu
Samotný součinitel odporu vzduchu Cx nic nevypoídá o skutečném odporu vzduchu konkrétního automobilu. Vždy je třeba brát součin Cx krát S. Kde S je čelní plocha auta. Hodnotu S však výrobci bohužel neradi udávají!? Tedy hodnota Cx může být stejná pro autobus i malý fiátek; odpor vzduchu však je značně rozdílný!
Cx dále ovlivňuje motorizace, ... Ale touž bych zabíhal do podrobností.

Vše dobré.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 11:17, RE: Skoda
Petr napsal:
Ale on se autor článku s tou cenou a výbavou trochu spletl. Nejdná se totiž o výbavu Comfort, ale Style. Ta je o 44 tisíc levnější a nabízí téměř vše, co bych od auta za 400 tisíc očekával (4x air bag, abs, klima, PC, centrál atd) Ne že bych o Roomstrovi uvažoval, ale je toho snad málo? Měli by jste si taky někdy do toho berlinga nebo partnera někdy sednout a porovnat. Jsou to totiž prach obyčejné zastaralé dodávky, které vám nenabídnou téměř nic! Interiér hrůza, zevnějšek hrůza, jízdní vlastn...
Cena Roomstra mi nepřipadá vysoká. Takový Opel Meriva se stejným motorem a výbavou je o více jak 60 tisíc dražší!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 11:43, Předražené
Tak to je síla! To si radši koupim Ford Fusion. Je o malinko kratší a nižší, ale zase širší! A hlavně v nejlepší výbavě stojí 1,6 benzin 457000,- a 1,6 nafta 505000,- a to je bez slev! Nechápu jak Roomstera může za tyhle prachy někdo normální koupit. Neměla by bejt Škodovka slušné a hlavně dostupné auto pro lidi? Takhle prostě v Boleslavi hrajou na to, že škodovkáři by si jí kopili i za mego, protože je to Škoda.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 12:06, Pro Petra
Petr napsal:
Ale on se autor článku s tou cenou a výbavou trochu spletl. Nejdná se totiž o výbavu Comfort, ale Style. Ta je o 44 tisíc levnější a nabízí téměř vše, co bych od auta za 400 tisíc očekával (4x air bag, abs, klima, PC, centrál atd) Ne že bych o Roomstrovi uvažoval, ale je toho snad málo? Měli by jste si taky někdy do toho berlinga nebo partnera někdy sednout a porovnat. Jsou to totiž prach obyčejné zastaralé dodávky, které vám nenabídnou téměř nic! Interiér hrůza, zevnějšek hrůza, jízdní vlastn...
Tak panáčku,Partnera jsme měli v rodině,ještě s motorem 1,9d,tedy před tím než se do něj začlo montovat HDI a Vaše vychvalování a řeči typu "co by jste chtěli"mě přivádí minimálně k úžasu, byla to sice jen "dodávka" jak píšete, ale Hromster ji nesahá ani po kolena.Ani spotřebou,ani jízdníma vlastnostma.Jedině ta cena byla v roce 1999 vyšší,ale běžte se podívat na cenu teď a hlavně jak to auto vypadá a jakou má výbavu a hlavně co v něm uvezete.Jo abych jenom nevychvaloval chybí jim(Partneru a Berlingu) speciální držáhy v podlaze(na kola atd...).Ale ty člověk k životu nepotřebuje.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 12:14, RE: Pro Petra
Tonny napsal:
Tak panáčku,Partnera jsme měli v rodině,ještě s motorem 1,9d,tedy před tím než se do něj začlo montovat HDI a Vaše vychvalování a řeči typu "co by jste chtěli"mě přivádí minimálně k úžasu, byla to sice jen "dodávka" jak píšete, ale Hromster ji nesahá ani po kolena.Ani spotřebou,ani jízdníma vlastnostma.Jedině ta cena byla v roce 1999 vyšší,ale běžte se podívat na cenu teď a hlavně jak to auto vypadá a jakou má výbavu a hlavně co v něm uvezete.Jo abych jenom nevychvaloval chybí jim(Partneru a Ber...
Nerikam ze Berlingo je spatn, zvenku je hezke, ale opravdu je to auto, na kterem je znat, ze to byla dodavka, ktera se stala osboni. Kdezto roomster vznikl ciste pro osobni ucely. Jizdny vlastnosti ma roomster urcite lepsi. Motory ma zase lepsi berlingo. Vzhled zvenku i evnitr jednoznacne roomster, je tma hodne znat doba vzniku. Vzdyt berlingo je pomerne dost stare, pouz ema facelifty. Toomster je od zakladu novy. Ale fiat chysta nejakou novou mini didavku ciste pro soobni ucely, neco jako roomster, cetl jsem o ni, a bude to po vsech strankach lepsi. cena, motory, vzheld atd.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 12:15, Berlingo
Berlingo byla revoluce v dobre vzniku kdy poskytovala dostatek msita a byla to rpvni minididavka pro osobni ucely, ale dnes je zastarala, potrebovala by vystridat. Jinak ja osoben fandim francouzskym motorum HDI, takze jakmile udelaji nvo ymdoel berlinga bude to urcite lepsi jak roomster, ale zatim je dle meho nazoru roomster lepsi ve vsem krome motoru
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 13:03, Skoda
Tak když je ten víkend,tak jestli chcete,tady je odkaz na stránky kde je taky něco o tomto vozidle,ale i o jiných.Přeji příjemnou zábavu:
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007010501
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 14:12, RE: Skoda
Tonny napsal:
Tak když je ten víkend,tak jestli chcete,tady je odkaz na stránky kde je taky něco o tomto vozidle,ale i o jiných.Přeji příjemnou zábavu:
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007010501
Pocuj, tam pisu ze "Roomster 1.2 HTP označený ako SPORT....bla bla", tak toto je bud ironia alebo uz neviem co! Ha-Ha! Este tuna hore pise Martin ze okrem motora a ceny sa mu to auto paci. Mne sa teda na nom nepaci ani motor, ani cena a ani nic ine. Jedine z pohladu, ze este pred par rokmi Skoda vyrabala modely ako 120-105 a pod. je to celkom skok dopredu, ale neznamena to ze by boli niekde dalej ako normalna konkurencia-pokial teda nechcu konkurovat napr. Dacii. Komu sa paci, nech si ho kupi, ale mna na neho nenalakaju. Ked uz, tak jedine nejaka Octavia II.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 14:22, Roomster je pojazdná truhla
Pravda o zbastardenom aute.:http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2007010501
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 14:43, RE: Berlingo
mufik.martin napsal:
Berlingo byla revoluce v dobre vzniku kdy poskytovala dostatek msita a byla to rpvni minididavka pro osobni ucely, ale dnes je zastarala, potrebovala by vystridat. Jinak ja osoben fandim francouzskym motorum HDI, takze jakmile udelaji nvo ymdoel berlinga bude to urcite lepsi jak roomster, ale zatim je dle meho nazoru roomster lepsi ve vsem krome motoru
Roomster trpí celou řadou nedomyšleností-jeden příklad přímo bije do očí při otevření zavazadlového prostoru-nakládací hrana, věc, kterou nemají kombíky, natož vozy MPV.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 09.02.2007 14:47, RE: Skoda
A.K.Alex napsal:
Pocuj, tam pisu ze "Roomster 1.2 HTP označený ako SPORT....bla bla", tak toto je bud ironia alebo uz neviem co! Ha-Ha! Este tuna hore pise Martin ze okrem motora a ceny sa mu to auto paci. Mne sa teda na nom nepaci ani motor, ani cena a ani nic ine. Jedine z pohladu, ze este pred par rokmi Skoda vyrabala modely ako 120-105 a pod. je to celkom skok dopredu, ale neznamena to ze by boli niekde dalej ako normalna konkurencia-pokial teda nechcu konkurovat napr. Dacii. Komu sa paci, nech si ho kupi, a...
Ano auto se me libi, vzheldove me prijde docela hezke, prostorove idealni pro 4 clenou rodinu, dost mista. Me se to auto opravdu paci, krome motorů a cenove politiky. Jinak byhc ji lidne koupil. Ale ted budem do rodiny kupvoat neco rodinneho a volba padla na Mondeo 2004 TDCI, tak snad bude spokojenost
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.