0
zpět
 

diskuze k tématu: Nejprodávanější MPV - Češi si oblíbili roomster

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 01:10, Hurá na něj
To už vidím, co se tady zase na Roomster sesype nadávek.......
Lidi ho kupujou, protože je prostě dobrý ! ! !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 06:52, No ty voe
Zařadit Průjemstr do stejné kategorie jako T5, a ostatní (hlavně v dolní polovině článku) je minimálně úsměvné. A hovořit o R. jako o MPV... Což takhle postavit ho vedle Mazdy MPV? (A krabičku sirek vedle jako měřítko)?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 07:48, SLEPENEC
Pepe napsal:
Zařadit Průjemstr do stejné kategorie jako T5, a ostatní (hlavně v dolní polovině článku) je minimálně úsměvné. A hovořit o R. jako o MPV... Což takhle postavit ho vedle Mazdy MPV? (A krabičku sirek vedle jako měřítko)?
Nemůžu si pomoc to auto je slepený ze dvou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 08:03, RE: No ty voe
Pepe napsal:
Zařadit Průjemstr do stejné kategorie jako T5, a ostatní (hlavně v dolní polovině článku) je minimálně úsměvné. A hovořit o R. jako o MPV... Což takhle postavit ho vedle Mazdy MPV? (A krabičku sirek vedle jako měřítko)?
Zařidit pepeho v diskusi mezi normální lidi asi opravdu nejde, že? PEPE co je to průjemstr?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 08:39, RE: No ty voe
pitrs napsal:
Zařidit pepeho v diskusi mezi normální lidi asi opravdu nejde, že? PEPE co je to průjemstr?
Jestli máš kvalifikaci na to, posuzovat kdo je a kdo není normální, tak to beru a vyhledám odbornou péči. Jestli jsem se SVÝM názorem dotkl tvého ega, nebo tě to jinak pobuřuje, potkáme se v čekárně oba. A alespoň si to po sobě příště přečti. Dík. P. S.: Hrůmstr, Průjemstr, Pokojstr je lidové (a poněkud hanlivé) označení pro Roomster. Je mi tě líto, a ještě víc tvého okolí, pokud všechno potřebuješ podat takhle polopaticky. Hezký den. P.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 08:57, Octávka
nejlepčí je stejně stříbrná oktáfka f červeným tédéíčku co táhně skvěle vodspodu!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 09:06, RE: Hurá na něj
Peet napsal:
To už vidím, co se tady zase na Roomster sesype nadávek.......
Lidi ho kupujou, protože je prostě dobrý ! ! !
?a no koho jako Peete???

-zase nejaka skodofacka PR(placena reklama)-((( - procpak ten zazrak nesrovnavaji se svou tridou? - Rommster bych videl tak mozna "srovnatelne" s Berlingem.Pratnerem a pak radeji ty miny MPV - jako Mazda 2,Nissan NOTE, Opel Meriva mozna i Agila a novy Mici Colt.............srovavat do vysky vytazenou fabku s MPV je hruza
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 09:08, RE: Octávka
Lenin napsal:
nejlepčí je stejně stříbrná oktáfka f červeným tédéíčku co táhně skvěle vodspodu!
No jistě!!!němci na něj čekají 2.roky protože je to opravdu pecka!!!Hlavně letec!! 1,2HTP na toho čekají 3.roky,protože bude vyklízet levý pruh dálnice,už aby se němci začali bát!!!se divím,že ještě nějaký auta dělají??A ten krásný design??prostě nádhera,jestli se neinspirovali v Trnavě od našeho neméně známeho skvostu 1203???
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 09:34, Roomster
Pete, šlo spíše o to, že se lidem (a ani mě) moc nelíbí název průjemstr. Chápu ostatní slušné výrazy, jako pokojstr, hrůmstr a tak, ale proč hned auto hanit? ¨Roomstera si nikd ynekoupím, ale má i své výhody a nebudu ho urážet, není to špatné auto, jen přestřelilo cenu jinak mylsím že auto je to dobré. To, že němci čekají asi není výmysl, takže o něj je zájem, nevíte jaký motor kupují tak prosím hned nepiště, že pro 1,2HTP by měli vyklízet levý pruh, podle mě v němeku se HTP neprodá zas tolik, spíše ty 1,6 a 1,9TDI. Já osobně bych Roomster neurážel, někdo radši třeba velké Monedo kombi, jiný radši auto krátké s dobrým prostorem vevnitř. Vzhled je na každém, mě osobně se docela líbí, není nádherný, ale ošklivý taky ne. Jeho prodejní čísla znamenají, že o něm je zájem a to nejen v Čechách, ale i na západě
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 09:37, RE: No ty voe
Pepe napsal:
Jestli máš kvalifikaci na to, posuzovat kdo je a kdo není normální, tak to beru a vyhledám odbornou péči. Jestli jsem se SVÝM názorem dotkl tvého ega, nebo tě to jinak pobuřuje, potkáme se v čekárně oba. A alespoň si to po sobě příště přečti. Dík. P. S.: Hrůmstr, Průjemstr, Pokojstr je lidové (a poněkud hanlivé) označení pro Roomster. Je mi tě líto, a ještě víc tvého okolí, pokud všechno potřebuješ podat takhle polopaticky. Hezký den. P.
Pro pepe
Mého ega se nic nedotklo, jen nemám rád takové ubožáky, kteří vymýšlejí různé zkomoleniny názvů (kdyby se to alespoň podobalo Průjemstr a Roomster). Je vidět, že do slova průjemstr, si vložil něco vlastního, zřejmě to, co máš asi v hlavě, viď?
Podle tvých příspěvků tě to hodně žere, že je Roomster tak dobré a úspěšné auto, že? Nezbývá nic jiného, než se s tím smířit. Jinak za chvilku vyjede nová Fabia, už máš na ni nějaké lidové označení?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 09:40, RE: Roomster
mufik.martin napsal:
Pete, šlo spíše o to, že se lidem (a ani mě) moc nelíbí název průjemstr. Chápu ostatní slušné výrazy, jako pokojstr, hrůmstr a tak, ale proč hned auto hanit? ¨Roomstera si nikd ynekoupím, ale má i své výhody a nebudu ho urážet, není to špatné auto, jen přestřelilo cenu jinak mylsím že auto je to dobré. To, že němci čekají asi není výmysl, takže o něj je zájem, nevíte jaký motor kupují tak prosím hned nepiště, že pro 1,2HTP by měli vyklízet levý pruh, podle mě v němeku se HTP neprodá zas tolik, s...
Proč si Martine myslíš, že s cenou to přestřelili? Zkus si porovnat opel meriva s roomsterem se stejným motorem a výbavou. Já když jsem tam naházel, co bych od auta očekával, vyšel mi Roomster o cca 50 tisíc levněji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 09:49, RE: No ty voe
pitrs napsal:
Pro pepe
Mého ega se nic nedotklo, jen nemám rád takové ubožáky, kteří vymýšlejí různé zkomoleniny názvů (kdyby se to alespoň podobalo Průjemstr a Roomster). Je vidět, že do slova průjemstr, si vložil něco vlastního, zřejmě to, co máš asi v hlavě, viď?
Podle tvých příspěvků tě to hodně žere, že je Roomster tak dobré a úspěšné auto, že? Nezbývá nic jiného, než se s tím smířit. Jinak za chvilku vyjede nová Fabia, už máš na ni nějaké lidové označení?
U nás taky čekají když si ho nechají vyrobit na zakázku!to snad na každý auto ne?když není na skladě,to co chtějí!!jinak skladem je jich tuny!!!nebo si na něj piší pořadníky jak 88 na Fáčko a uplácí se za pořadí eury??si z nás dělají lidé placení z MB prdel.U nás budou lidi kupovat ten skvost i kdyby měl jen tři kola,s tím nikdo nic nenadělá!!!Už jse s tím smiřte.Prostě skoda forever!!!Jinak proč ten OBLUD nesrovnávají třeba s tím Nissanem Note?auto je opravdu elegantní bez hrbů a bez 1,2HTP a cenově je na tom stejně!proč?Protože to není Škodovka!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 10:08, Skchóda
Nedá mi to abych nereagoval,nejsem zastánce Škodovky ale nedalo mi to a v tomto voze se svezl,je to normální auto pro klasickou českou rodinu na "daču" ,dovnitř musí vlézt: Táta,Máma,Doč,Syn,sabaka i to što oni pokupili v magazině Obi,Hórnbach......Takže žádný zázrak ale jede a funguje,uvidíme až bude jezdit déle jaké se projeví závady a jaké bude mít místo na trhu ojetin.Co se mi ale opravdu moc nelíbí,je design hlavně při pohledu z boku,jako by někdo navrhl půlku a druhý to dodělal.A nakonec nechápu to proč si toto vozidlo chtějí všichni kupovat když za menší peníze pořídí,Berlingo,Kango,Partner a udělá jim stejnou službu a už vůbec nechápu tu verzi s 1,2Htp.No a co se týče srovnání s MPV,tak asi udělali soudruzi někde chybu,ale to se stává.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 10:11, RE: No ty voe
pitrs napsal:
Pro pepe
Mého ega se nic nedotklo, jen nemám rád takové ubožáky, kteří vymýšlejí různé zkomoleniny názvů (kdyby se to alespoň podobalo Průjemstr a Roomster). Je vidět, že do slova průjemstr, si vložil něco vlastního, zřejmě to, co máš asi v hlavě, viď?
Podle tvých příspěvků tě to hodně žere, že je Roomster tak dobré a úspěšné auto, že? Nezbývá nic jiného, než se s tím smířit. Jinak za chvilku vyjede nová Fabia, už máš na ni nějaké lidové označení?
Možná tě to udiví, ale nic mě nežere, a to, jestli se nějaké auto prodává nebo ne, už vůbec ne. Jsem zastáncem toho, ať si každej za svý prachy koupí co chce, já si do toho taky mluvit nenechám. Jenom mě udivuje, že místo normální diskuze se snížíš k takovým invektivám - divím se , že to není pod tvojí úroveň. Asi ne. Jen jsem se podivoval zařazení R. do kategorie MPV - to si opravdu představuju úplně jinak. Měj hezký den, a odpusť si ty narážky. Děkuji. P.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 10:17, RE: No ty voe
Pepe napsal:
Možná tě to udiví, ale nic mě nežere, a to, jestli se nějaké auto prodává nebo ne, už vůbec ne. Jsem zastáncem toho, ať si každej za svý prachy koupí co chce, já si do toho taky mluvit nenechám. Jenom mě udivuje, že místo normální diskuze se snížíš k takovým invektivám - divím se , že to není pod tvojí úroveň. Asi ne. Jen jsem se podivoval zařazení R. do kategorie MPV - to si opravdu představuju úplně jinak. Měj hezký den, a odpusť si ty narážky. Děkuji. P.
Já nikoho neurážím, jen jsem se snažil odhalit, z čeho jsi čerpal při vymýšlení tak duchaplného lidového označení pro Roomster. Tak to tedy asi bude jiný kraj, mě by takové lidové označení nenapadlo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 10:29, RE: Octávka
Lenin napsal:
nejlepčí je stejně stříbrná oktáfka f červeným tédéíčku co táhně skvěle vodspodu!
prosím redakci ať už raději nepíše o škodovkách, protože už je únávný číst reakce zakomplexovaných lidí. díky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 11:19, RE: Octávka
michal napsal:
prosím redakci ať už raději nepíše o škodovkách, protože už je únávný číst reakce zakomplexovaných lidí. díky.
Tak jako vzdy se diskuze zmenila v urazky a hadky ... panove, zamyslete se nad sebou !!!!

Muzeme Roomster kritizovat jak chceme, mne se taky moc nelibi, ale pro automobilku jsou dulezite prodeje a ty zase budou obrovske.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 13:51, RE: Hurá na něj
Peet napsal:
To už vidím, co se tady zase na Roomster sesype nadávek.......
Lidi ho kupujou, protože je prostě dobrý ! ! !
Tak přece jsem se nemýlil a inteligence některých se zase projevuje.
Hahaha
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 18:12, mpv
obecně mám trochu problém s auty MPV, protože si myslím, že nenabízí kromě výšky nic lepšího než obyčejný kombíky. a většinou je to na úkor jízdních vlastností, které já považuju za nejdůležitější vlastnost při výběru auta. ale roomster má asi v této kategorii své místo, i když srovnávat ho s plnohodnotnými MPV trochu pokulhává. ale držím mu palce, nikdy si ho tedy nekoupím, ale oproti zoufalostem typu kangoo nebo berlingo, má aspoň něco do sebe...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 23.02.2007 21:48, Tak Škoda je fakt dobrá:-)
Ach jo! Proč každý článek a test končí konstatováním, že Škoda je kvalitní vůz? Sám jsem jsem vlastnil VW za půl mega a zatraceně rychle jsem se ho zbavil. Když Vám mechoš ve značkovým servisu řekne:jó pane, jestli si myslíte, že k něm budete jezdit jen na garanšky jako japonci, tak na to zapomeňte, co dodat????????? Bohužel nic
Tak lidi, šup pro Škodovku!
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.