0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Roomster - první foto interiéru!

kategorie zařazení tématu:
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 11:11, RE: Roomster
PV napsal:
V létě tam bude jak ve skleníku. Budou muset k autu dávat i slunečník. Jinak je to zase něco nového od Škodovky. Dopadne to asi jako Felicia Fan. Něco se vyrobí a konec.
Nemohl byste mi říct, jaká čísla budou ve sportce ? Myslím, že by jste to odhadl přesně, když máte takové věštecké schopnosti
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 13:42, RE: Roomster
PV napsal:
V létě tam bude jak ve skleníku. Budou muset k autu dávat i slunečník. Jinak je to zase něco nového od Škodovky. Dopadne to asi jako Felicia Fan. Něco se vyrobí a konec.
Mě se teda nelíbí venek a vnitřek je samozřejmě pro změnu zase SIMPLYto už v koncernu lepší nebude takže nudná klasika pro spotřebitele ale prodávat se bude a ješte bude člověk poslouchat od lidí jak je to hezký a supr auto viz. hnusná FABIA.Lidi sou spotřebiteli uvidí reklamu a s pocitem že kupujou český auto což neni přes 10let pravda budou nakonec stát ve frontě.TAKŽE OPRUZ.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 13:43, RE: Roomster
Riccardo napsal:
Nemohl byste mi říct, jaká čísla budou ve sportce ? Myslím, že by jste to odhadl přesně, když máte takové věštecké schopnosti
Take myslim, ze zrovna ten sklenik ve strope je vec, kterou bude mit skodovka osetrenou. Bud vykonna klimatizace, nebo spis neco jako slunecni clona zevnitr, prip. dostatecne zatmavene sklo ... fotografie tady bude ilustracni a stresni okno je v ni maximalne zvyraznene.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 14:24, RE: Roomster
anonym napsal:
Take myslim, ze zrovna ten sklenik ve strope je vec, kterou bude mit skodovka osetrenou. Bud vykonna klimatizace, nebo spis neco jako slunecni clona zevnitr, prip. dostatecne zatmavene sklo ... fotografie tady bude ilustracni a stresni okno je v ni maximalne zvyraznene.
škodovky mám rád a jsem patriot.ale tohle auto je opravdu škaredé....mimochodem v superbu si ty nohy taky mužeš natáhnout
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 14:27, RE: Roomster
anonym napsal:
Take myslim, ze zrovna ten sklenik ve strope je vec, kterou bude mit skodovka osetrenou. Bud vykonna klimatizace, nebo spis neco jako slunecni clona zevnitr, prip. dostatecne zatmavene sklo ... fotografie tady bude ilustracni a stresni okno je v ni maximalne zvyraznene.
Jo, ale klima za exkluzívní příplatek, jako všechno u škodapeněz....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 01.03.2006 16:58, RE: Roomster
anonym napsal:
Jo, ale klima za exkluzívní příplatek, jako všechno u škodapeněz....
Napřed si něco přečti a pak rozumuj! Octavka s superb mají klimu v základu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 02.03.2006 07:58, RE: Roomster
davy napsal:
Napřed si něco přečti a pak rozumuj! Octavka s superb mají klimu v základu.
Jo akorát za tu cenu můžu mít daleko lepší a spolehlivější vůz.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.03.2006 12:17, RE: Hrůza
Jack napsal:
Hrůza, jak interier tak i pohled na auto. Je to děs, snad jen to velké střešní okno jo dobré - bude vidět na ty d....... co si to koupí.
Jacku, jsi totalní magor!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.03.2006 14:57, Nikomu se nelibi - pro koho to je?
Zatim jsem nenarazil ve svem okoli na nokoho komu by se to auto libilo a mel by o nej zajem. Tak jsem moc zvedav kdo to bude kupovat.
Problem neni jen v tom ze to auto ma trochu podivinsky design, to se da prezit. Nejhorsi je to, ze neni jasne komu je to auto urcene, kdo je jeho cilova skupina? Rodiny s detmi - NE (drahe a male, maly kufr).
Duchodci - Ne - prilis avantgardni, Mladez - ta na to zpravidla nema. Podnikatele - asi tezko, cim by jim to auto bylo prospesne. Tak skutecne nevim ... Jsem proste na rozpacich a nevim proc to auto vzniklo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.03.2006 17:28, Nová Škodovka
Jsem zklamán, čekal jsem něco elegantnějšího.
Prosklená střecha je sice zajímavá, zloději se již určitě těší.
Oškubané bez výbavy a za tu cenu, děkuji poohlédnu se u jiné značky.
Rozhodně se německá Škodovka moc nevytáhla.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.