0
zpět
 

diskuze k tématu: Subaru Impreza STi vs. Škoda Octravia RS? (foto z okruhu)

kategorie zařazení tématu: česká vozidla, japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.05.2006 09:43, Recenze
Docela vyvážená recenze. Do poslední chvíle jsem čekal, že vyhraje Octavie (velký kufr). Ale nestalo se tak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.05.2006 16:28, opravdu nepatrny financi rozdil:)
Takhle se ale nikdo rozhodovat nebude - jestli 800tis, nebo 1,3mil.:) Ten rozdil mi fakt neprijde zanedbatelny, ale hlavne tohle srovnavat je zbesilost. To spis chtelo vzit Golf R32 za lehce pres 900tis.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.05.2006 16:34,
Nejlepsi je Impreza.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.05.2006 16:57, souboj
Jsem majitelem octavie a jako všichni majitelé svých vozů si budu hájit svoje. Navíc to tu dělají všichni. Ty auta se těžko srovnávají, impreza uz je někde jinde. Je to vyloženě sportovní vůz a kdo si chce zařádit tak si užije. Novou octávii jsem měl možnost vyzkoušet. Je to velmi rychlí rodinný vůz dělaný jak na české silnice. Prostě není tak tvrdý aby jste skákali po silnici. RS bych doporučil na každodení užívaní a imprezu na vikend. U nás v čr se hodně hledí na finanční rozdíli, a já se ani nedivím. Nemám rád ty silácké keci, jako: já bych si radši půl mega připlatil a koupil si pořádnou káru. Tak to já si dohodím ještě mega a půl a koupím si M5. Každopádně obě auta jsou super.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.05.2006 18:06, dotaz
Malý dotaz.A co kupříkladu Calibra Turbo 4x4?Jak by obstála ve srovnání s Octavií RS (II)??Já jen,že tohle auto má taktéž přeplňovaný dvoulitr(výkon 150kW,280Nm) a pohon všech čtyř kol.Ano,určité problémy s 4x4 měl Opel hned při prvních modelech,ale tyto mouchy Opel dotahnul do vítězného konce s nástupem modelu v roce 1995.Takže,pokud bychom proti sobě postavili Calibru Turbo 4x4 a Octavii RS,obé ve špičkovém stavu...?Strašně by mne zajímalo srovnání parametrů.Děkuji.Čtenář Ondra z Prahy
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.05.2006 18:37, ABT
Ondra napsal:
Malý dotaz.A co kupříkladu Calibra Turbo 4x4?Jak by obstála ve srovnání s Octavií RS (II)??Já jen,že tohle auto má taktéž přeplňovaný dvoulitr(výkon 150kW,280Nm) a pohon všech čtyř kol.Ano,určité problémy s 4x4 měl Opel hned při prvních modelech,ale tyto mouchy Opel dotahnul do vítězného konce s nástupem modelu v roce 1995.Takže,pokud bychom proti sobě postavili Calibru Turbo 4x4 a Octavii RS,obé ve špičkovém stavu...?Strašně by mne zajímalo srovnání parametrů.Děkuji.Čtenář Ondra z Prahy
miNewim, tento test přijde poněkud zcestný, typu co bylo na skladě...
RS na silnici za STi samozřejmě velmi zaostává, zvláště jako v tomto případě za zhoršených adhezních podmínek se naplno projeví výhoda 4*4. Bylo by zajímavější porovnat STi s novou Octavkou RS ABT-270 koní, to už by se potom dalo mluvit o nějakém vs. testu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.05.2006 20:22, Nesrovnatelné !
Tady chtěl někdo poukázat na RS u Škodovky,které by tam nemělo být,dle mne!!! Oktávka by musela mít větší úpravy už z výroby.Impreze se může rovnat jenom Lancer EVO...bohužel či bohudík alespoň za tyto dvě boží auta
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.05.2006 20:34, RE: souboj
davy napsal:
Jsem majitelem octavie a jako všichni majitelé svých vozů si budu hájit svoje. Navíc to tu dělají všichni. Ty auta se těžko srovnávají, impreza uz je někde jinde. Je to vyloženě sportovní vůz a kdo si chce zařádit tak si užije. Novou octávii jsem měl možnost vyzkoušet. Je to velmi rychlí rodinný vůz dělaný jak na české silnice. Prostě není tak tvrdý aby jste skákali po silnici. RS bych doporučil na každodení užívaní a imprezu na vikend. U nás v čr se hodně hledí na finanční rozdíli, a já se ani ...
Davy - nauč se česky a pak si přihoď pul mega!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.05.2006 20:40, RE: Nesrovnatelné !
Marek napsal:
Tady chtěl někdo poukázat na RS u Škodovky,které by tam nemělo být,dle mne!!! Oktávka by musela mít větší úpravy už z výroby.Impreze se může rovnat jenom Lancer EVO...bohužel či bohudík alespoň za tyto dvě boží auta
prijde mi to jako hodne spatny test, nic noveho jsme se nedozvedeli, příště srovnejte třeba M3 versus fabii rs, takove testy jsou na nic a navíc ani pořádně popsáno co a v čem je které auto dobré pružné zrychlení atd. vyjste si nesehnali ani udaje o zrychlení u imprezy proč? kluci ze skodovky si to neprali? uroven stranek tipcars je stale horsi a prispevky jistych omezencu s tim zdarne koresponduji. zacnete delat clanky pro motoristy a ne pro mouly dekuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 09.05.2006 20:58, Pro certa
cert napsal:
prijde mi to jako hodne spatny test, nic noveho jsme se nedozvedeli, příště srovnejte třeba M3 versus fabii rs, takove testy jsou na nic a navíc ani pořádně popsáno co a v čem je které auto dobré pružné zrychlení atd. vyjste si nesehnali ani udaje o zrychlení u imprezy proč? kluci ze skodovky si to neprali? uroven stranek tipcars je stale horsi a prispevky jistych omezencu s tim zdarne koresponduji. zacnete delat clanky pro motoristy a ne pro mouly dekuji
Přihoď půl mega byla jen fráze ty chytráku. Když se ti stránky tipcarsu nezamlouvají tak se nelez a máš to. Navíc jsem taky psal, že ty auta nejdou srovnávat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 10.05.2006 18:15, RE: Nesrovnatelné !
cert napsal:
prijde mi to jako hodne spatny test, nic noveho jsme se nedozvedeli, příště srovnejte třeba M3 versus fabii rs, takove testy jsou na nic a navíc ani pořádně popsáno co a v čem je které auto dobré pružné zrychlení atd. vyjste si nesehnali ani udaje o zrychlení u imprezy proč? kluci ze skodovky si to neprali? uroven stranek tipcars je stale horsi a prispevky jistych omezencu s tim zdarne koresponduji. zacnete delat clanky pro motoristy a ne pro mouly dekuji
Tak se běž čerte mrknout na auto moto revue a hned budeš spokojenější :o)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.05.2006 01:08, RE: Recenze
MartinS napsal:
Docela vyvážená recenze. Do poslední chvíle jsem čekal, že vyhraje Octavie (velký kufr). Ale nestalo se tak.
no mě spíš dostaly údaje o spotřebě...sti jsem nejel tak nevim,ale že OII žere 10? to je vtip? nebo jak...za 7 jet dovede ale 90km/h po okresce 10je normál a při sport stylu 15,při praseními ukázala 22 po 350km trase..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 11.05.2006 12:13, RE: dotaz
Ondra napsal:
Malý dotaz.A co kupříkladu Calibra Turbo 4x4?Jak by obstála ve srovnání s Octavií RS (II)??Já jen,že tohle auto má taktéž přeplňovaný dvoulitr(výkon 150kW,280Nm) a pohon všech čtyř kol.Ano,určité problémy s 4x4 měl Opel hned při prvních modelech,ale tyto mouchy Opel dotahnul do vítězného konce s nástupem modelu v roce 1995.Takže,pokud bychom proti sobě postavili Calibru Turbo 4x4 a Octavii RS,obé ve špičkovém stavu...?Strašně by mne zajímalo srovnání parametrů.Děkuji.Čtenář Ondra z Prahy
Calibra 4x4 ? Volakde je tu na to recenzia na toto vozidlo a podla nej je Calibra 4x4 dost naprd. Pri vjazde do ostrej zakruty sa udajne chova nedotacavo a potom mu odrazu vystreli prdel az ma vodic problem nespravit hodiny. Takze takto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 12.05.2006 14:42, Trochu nepovedené
Tenhle "srovnávací test se skutečně na TipCars nepoved. Že byla obě auta zrovna na okruhu společně, tak toho hned využít? Nemám nic proti samostatným testům,ale tohle je jen omáčka,ve které se pak vyskytnou blbosti jako: tak malý finanční rozdíl od RS k STi. Rozdíl je to obrovský a to není započítány provozní náklady... STi je bohužel jen na víkendy (když teda nemáte třeba na Gallardo),ale srovnat by šlo WRX,jenže to zrovna nebylo k dispozici.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 13.05.2006 22:21, RE: bez předmětu
sub-zer0 napsal:
Nejlepsi je Impreza.
LEPŠÍ JE MITSUBISHI LANCER EVO IX!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.05.2006 22:13, Subaru WRC STI
Jen k článkům.Měl jsem WRC STI ,takže vím o čem píši. Předně si myslím že toto auto je na našem trhu bez úprav po techn stránce sportovní dookonalost. Nelze vůbec srovnávat chování tohoto auta s něčím podobným jako OKT RS. Od jízních vlastností počínaje a konče i individuelními prožitky.
Zajděte k k Freyovi a at Vás sveze někdo v STI v okolí Karlštejna v zatáčkách i v létě -to už vůbec nesrovnávám zimu se sněhem a pak to samé absolvujte s RS nebo jinou 4 kolkou .
Je pravda že každý zážitek něco stojí,ale tento stojí za to .Až se takto svezete tak věřím že to STi si koupíte i bez Pro Drive.
Já ho prodal protože jsem na to auto "prostě neměl" tedy postřeh reakce ap. Je to zkrátka motorka na 4 kolech .
Podotýkám že jsem fanda a vystřidali jsme v rodině mnoho aut vč luxusních Zůstal jsem u Subaru a vím o čem mluvím.
Trochu menší ďábel si myslím že je Legacy 3R ve 3 litr provedení.
Hodně úspěchů a málo prů....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.05.2006 15:09, RE: Subaru WRC STI
Neustupa Fr napsal:
Jen k článkům.Měl jsem WRC STI ,takže vím o čem píši. Předně si myslím že toto auto je na našem trhu bez úprav po techn stránce sportovní dookonalost. Nelze vůbec srovnávat chování tohoto auta s něčím podobným jako OKT RS. Od jízních vlastností počínaje a konče i individuelními prožitky.
Zajděte k k Freyovi a at Vás sveze někdo v STI v okolí Karlštejna v zatáčkách i v létě -to už vůbec nesrovnávám zimu se sněhem a pak to samé absolvujte s RS nebo jinou 4 kolkou .
Je pravda že každý zážitek ně...
kdybys to auto měl, nenapsal bys 2x WRC, jelikož je to WRX
předpokládám, že když má někdo takové auto, tak alespoň zná jeho název...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.03.2007 17:56, RE: Subaru WRC STI
Neustupa Fr napsal:
Jen k článkům.Měl jsem WRC STI ,takže vím o čem píši. Předně si myslím že toto auto je na našem trhu bez úprav po techn stránce sportovní dookonalost. Nelze vůbec srovnávat chování tohoto auta s něčím podobným jako OKT RS. Od jízních vlastností počínaje a konče i individuelními prožitky.
Zajděte k k Freyovi a at Vás sveze někdo v STI v okolí Karlštejna v zatáčkách i v létě -to už vůbec nesrovnávám zimu se sněhem a pak to samé absolvujte s RS nebo jinou 4 kolkou .
Je pravda že každý zážitek ně...
fagin to vystihol..... vieš čo vôbec znamená Prodrive?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.12.2007 16:57, haloooooooooooooooooooo
Prosímvás pěkněpokud nemáte o čem psát chápu to, ale jinak nemůžete přece srovnávat tyhle dvě auta, jsou obě velmi dobrá, ale je to o jízdních vlastnostech a ne o tom mvšem co ste tady vjmenovali. Zkuste si jen vyjet na sníh a nepotřebujete nic psát pane redaktore
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 13.12.2007 17:03, RE: souboj
davy napsal:
Jsem majitelem octavie a jako všichni majitelé svých vozů si budu hájit svoje. Navíc to tu dělají všichni. Ty auta se těžko srovnávají, impreza uz je někde jinde. Je to vyloženě sportovní vůz a kdo si chce zařádit tak si užije. Novou octávii jsem měl možnost vyzkoušet. Je to velmi rychlí rodinný vůz dělaný jak na české silnice. Prostě není tak tvrdý aby jste skákali po silnici. RS bych doporučil na každodení užívaní a imprezu na vikend. U nás v čr se hodně hledí na finanční rozdíli, a já se ani ...
není to o tom zastávat názor techniky je to o tom přiznat že ta technika je krapet někde jinde, nevím proč srovnávají tyhle dvě tak rozdílné auta co se týká jízdních vlastností. kupte si pane třeba i M6 nic vám nepomůže, jednou se svezte ve čtyřkolce a budete náš věřte (((-:
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.