0
zpět
 

diskuze k tématu: Škodovka prodlouží výrobu starých octavií

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 09:36,
Doufam, ze diky penezum, ktere Octavia 1 vynesla koncernu VW nam pripravi neco opravdu super. Aby to nakonec nedopadlo tak, zte tyto penize urci k vyvoji nejakeho Audi za 2mil. a Octavia 3 bude technologicky obdobna jak Fabia/Fabia2 :(
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 16:05, příspěvek byl vymazán
příspěvek byl vymazán
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 19:29, RE: D-fens
anonym napsal:
příspěvek byl vymazán
Tohle me uz prijde trapny. Vzdycky se najde nekdo, nebo mozna stale ten samy clovek, co tohle vzdycky napise. Ja nevim, ze mu to tak lezi na srdci. Kazdy jsem si penize vydelali sami tak si za ne koupime co chceme. A ze je auto na hlinach, no a co? Aute to vzdycky slusi na hlinach lip jak na plechacich a stribrna je idealni barva na spinu. At si kazdy koupi co chce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 19:33, RE: D-fens
mufik.martin napsal:
Tohle me uz prijde trapny. Vzdycky se najde nekdo, nebo mozna stale ten samy clovek, co tohle vzdycky napise. Ja nevim, ze mu to tak lezi na srdci. Kazdy jsem si penize vydelali sami tak si za ne koupime co chceme. A ze je auto na hlinach, no a co? Aute to vzdycky slusi na hlinach lip jak na plechacich a stribrna je idealni barva na spinu. At si kazdy koupi co chce.
Prosil bych to přeložit jsem totiž uplně blbej a nerozumim tomu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 10.07.2007 19:58, RE: D-fens
anonym napsal:
Prosil bych to přeložit jsem totiž uplně blbej a nerozumim tomu.
jestli seš blbej, tak ti ani překlad nepomůže hochu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 08:40, RE: D-fens
anonym napsal:
jestli seš blbej, tak ti ani překlad nepomůže hochu
Presne tak, jestli jsi blbej, tak ti nepomuze uz ani svecena voda, natoz preklad :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 15:23, jednou bude moje
Ted jsem jeste maly dite, ale az vyrostu, koupim si Octavii I .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 15:51, RE: jednou bude moje
anonym napsal:
Ted jsem jeste maly dite, ale az vyrostu, koupim si Octavii I .
To se bude určitě ještě vyrábět, neboj.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.07.2007 18:21, RE: jednou bude moje
Pepe napsal:
To se bude určitě ještě vyrábět, neboj.
Prodelala vubec octavia krome roku 2001 nejaky dalsi facelift? Nevadi me, ze se stale vyrabi, pokud jsou stale kupci tak by byla hloupost ukoncit vyrobu. Dokud se prodava stare zbozi, tak ho preci nestahnu z prodeje. Ale mohli by nejak udelat nejaky facelift a rozsirit zakladni vybavu, snizit ceny a treba tam dat i nejaky novejsi motory. Preci jen od roku 97 se skladba motoru moc nezmenila.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.07.2007 15:15, RE: jednou bude moje
mufik.martin napsal:
Prodelala vubec octavia krome roku 2001 nejaky dalsi facelift? Nevadi me, ze se stale vyrabi, pokud jsou stale kupci tak by byla hloupost ukoncit vyrobu. Dokud se prodava stare zbozi, tak ho preci nestahnu z prodeje. Ale mohli by nejak udelat nejaky facelift a rozsirit zakladni vybavu, snizit ceny a treba tam dat i nejaky novejsi motory. Preci jen od roku 97 se skladba motoru moc nezmenila.
myslim, ze ve srovnani s tim rokem 97 tam uz neni zadny motor stejny (mozna 1.8T)
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.