0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia Scout 2.0 TDI (hladovější, než RS) - test spotřeby

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.06.2007 17:54, RE: Škoda
anonym napsal:
Protoze to mel ten mamlas precipovane.

Pak ukazuje PP naproste nesmysle.

PP u skodovek meri pomerne presne, stejne jako u celeho koncernu.
Ježišmarjá, přečipovaný testovací auto. Co se tady od zavilých škodovkářů ještě nedozvíme. A počkejte, až bude ve Scoutu tříhrnek, to bude teprve spotřeba ))
JP
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.06.2007 18:22, Buřti
anonym napsal:
Ježišmarjá, přečipovaný testovací auto. Co se tady od zavilých škodovkářů ještě nedozvíme. A počkejte, až bude ve Scoutu tříhrnek, to bude teprve spotřeba ))
JP
hele špekouni, nedivte se že vám to žere...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.06.2007 18:50, RE: Buřti
anonym napsal:
hele špekouni, nedivte se že vám to žere...
no jasne.pak tady nekdo neveri ze i o1 nebo o2 jezdi za 4 litry. ja jezdim o2 ropou 77kw za 4-5. si neverte
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.06.2007 22:19, vykrizeni
mimo tema: to by me zajimalo kolikrat lze octavii scout takto vykrizit (viz foto), aniz by se zkroutila jako vanocka??? ja si tipuji tak maximalne 3x a dost :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.06.2007 00:21, Dobrý
Já myslím, že naměřená spotřeba u Scoutu je plně odpovídající dané kategorii auta.
Když člověk zváží, jak je auto těžké a dynamika víc než slušná, je podle mě spotřeba perfektní!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.06.2007 13:29, RE: vykrizeni
anonym napsal:
mimo tema: to by me zajimalo kolikrat lze octavii scout takto vykrizit (viz foto), aniz by se zkroutila jako vanocka??? ja si tipuji tak maximalne 3x a dost :)
Ty fotky me vyvodili úsměv na tváři.Si dělají srandu,že jim někdo tuto škodárnu koupí.Se musí kroutit celé
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.06.2007 15:36, RE: Dobrý
Peet napsal:
Já myslím, že naměřená spotřeba u Scoutu je plně odpovídající dané kategorii auta.
Když člověk zváží, jak je auto těžké a dynamika víc než slušná, je podle mě spotřeba perfektní!
kdo si koupý takové auto jako je octavia scout tak asi už moc spotřeba toho auta pro něj není důležitá
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.06.2007 16:46, RE: Dobrý
anonym napsal:
kdo si koupý takové auto jako je octavia scout tak asi už moc spotřeba toho auta pro něj není důležitá
Se teda hodně pleteš, cca 95% majitelů TDI hlídá spotřebu na cl. Stačí prolítnout pár diskuzí.... Je to prostě alfa a omega....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.06.2007 17:48, RE: Polemika
anonym napsal:
Záškodníci se určitě ozvou, ale tohle nejde označit ani za désink, natož design, protože je to hnus fialovej. Objevit se mi taková hrůza v zrcátku, taky prokopnu plynový pedál podlahou, abych se nepozvracel. A ke spotřebě ... se služební Toyotou RAV D4D (2litry turboropák ročník 2002 se 190ti tisíci km na budíku na obdobném okruhu dělám pravidelně 6,3 /100 pro režim I a nepřelezu 7,5/100 pro režim II. S pohotovostní hmotností 1600 kilo a fulltime 4kolkou.
Náhodou tak hrozný po stránce designu to auto zas není koneckonců je to záležitost vkusu a nikdo vám to nenutí jen ta cena je přemrštěná ostatně jako u všech škod. Co se týče křížení tak po takových testech to bude asi celkem rozvrzaný to je fakt přece jen je to auto na cesty a ne na takový blbnutí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.06.2007 20:20, haahha
toto co ma znamenat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 26.06.2007 21:47, RE: haahha
anonym napsal:
toto co ma znamenat
Kámoš jezdí s TDIčkem za 5,2l/100, ale jezdí jak s hnojem, když jsem to řídil já a jel normálně, tak tam bylo hnedle 6,5, takže to zase takový zázrak není.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.