0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia RS – v rychlém tempu (VIDEO)

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.05.2006 21:00,
Slováci, kurva co se sem serete, běžte si na vlastní stránky o autech. Pomlouvat umíte co? Sere vás to, že je česko před slovenskem, tak si tady léčíte komplex. Bohužel jen pár pitomců jako jste vy, zbytečně dělá rozbroje mezi jinak vcelku dobrými vztahy mezi čr-sr.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.05.2006 22:33, pre Antislovák..Prečo? Ja antičech len kvôli diskusii určite nebudem, veď je to len diskusia
Antislovák napsal:
Slováci, kurva co se sem serete, běžte si na vlastní stránky o autech. Pomlouvat umíte co? Sere vás to, že je česko před slovenskem, tak si tady léčíte komplex. Bohužel jen pár pitomců jako jste vy, zbytečně dělá rozbroje mezi jinak vcelku dobrými vztahy mezi čr-sr.
Neviem čo tu trepeš vzťahy medzi SK a CZ. Mne Česi nikdy nevadili a ani vadiť nebudú. Väčšina z vás sú fajn ľudia. Vždy keď prídem do Česka, cítim sa ako doma. Nerobí mi problém uznať, že ste pred nami. Je to tak. Hlavne v ceny ojazdených áut máte oveľa nižšie ako my tu na SK. Ja tu diskutujem o Škodovke a píšem svoje názory ako o akomkoľvek zahraničnom aute, lebo pre mňa zahraničným autom je. Nesúhlasím s vami, ale chápem vás, veď predsa si nebudete haniť svoju vlastnu domácu značku.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 16.05.2006 22:52, RE: Pro slováky
davy napsal:
Tak moment. Vy jste jen levná pracovní síla. Nic víc. To že se u vás něco montuje neznamená že je to vaše. To je prostě věc národní hrdosti ale o tom ty nemůžeš nic vedět. Jediný kdo má mindrák ze škodovky jsi ty, jinak nevím proč by někdo záměrně utočil na cizí značku.
Pre zbytocne hadajucich sa: Nissan nie je uz aj Francuz ked pouziva napr. niektore francuzske motory?? Zrejme nie. Skodovka je ceska znacka napriek kooperacii s VW. Povedal by som iba vdaka spolupraci je tam kde je. Opakujem sa, ale pre priklad si zoberte ako sa Skodovke otvara trh v Nemecku a vo Velkej Britanii. Porovnajme si predajne uspechy Primery a Octavie. Vitazi Octavia. Hmmmm. Objektivne, Nissan je priemerna japonska znacka. Nema ani vyrazne uspechy ani neuspechy. Niekto si tu lieci svoje komplexy zbytocnym vyvolavanim hadok. Nehadzme Slovakov alebo Cechov na jednu kopu. Zavod VW v Bratislave vyraba najkomplikovanejsie modely znacky VW nie kvoli lacnej pracovnej sile, ale vdaka sikovnosti a nadpriemernym adaptacnym schopnostiam robotnikov v nom pracujucich . Kolegovi zo Slovenska by som odporucil podstatne viac objektivity a zmenu nicku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.05.2006 06:22, RE: Pro slováky
marko napsal:
Pre zbytocne hadajucich sa: Nissan nie je uz aj Francuz ked pouziva napr. niektore francuzske motory?? Zrejme nie. Skodovka je ceska znacka napriek kooperacii s VW. Povedal by som iba vdaka spolupraci je tam kde je. Opakujem sa, ale pre priklad si zoberte ako sa Skodovke otvara trh v Nemecku a vo Velkej Britanii. Porovnajme si predajne uspechy Primery a Octavie. Vitazi Octavia. Hmmmm. Objektivne, Nissan je priemerna japonska znacka. Nema ani vyrazne uspechy ani neuspechy. Niekto si tu lieci svo...
To marko: musím uznat, že po dlouhé době dorazil ze Slovenska aspoň jeden rozumný názor, bravo marko!
To kolega ze Slovenska: nick A4 mám proto, protože jezdím v Audi A4, můžeš tomu věřit nebo ne. Jsem s tím autem až na malý drobnosti (klasika: váha vzduchu) moc spokojenej, to ale není důvod, abych tady vychvaloval audi do nebes, jako to děláš ty se svou primerou, a na ostatní značky kdydal hnůj, jako to děláš ty třeba na škodovku. Ale už radši konec zbytečných hádek. Pojďme radši debatovat k tématu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.05.2006 08:31, pre A4 2.5 TDi 110 Kw
A4 napsal:
To marko: musím uznat, že po dlouhé době dorazil ze Slovenska aspoň jeden rozumný názor, bravo marko!
To kolega ze Slovenska: nick A4 mám proto, protože jezdím v Audi A4, můžeš tomu věřit nebo ne. Jsem s tím autem až na malý drobnosti (klasika: váha vzduchu) moc spokojenej, to ale není důvod, abych tady vychvaloval audi do nebes, jako to děláš ty se svou primerou, a na ostatní značky kdydal hnůj, jako to děláš ty třeba na škodovku. Ale už radši konec zbytečných hádek. Pojďme radši debatovat k tématu...
Tak ani ja sa už nemám chuť dookola hádať. Vždy bude mať každý svoju pravdu.
Ale ešte špeciálne pre teba. Ano čítal som tvoju reakciu na článok pána Vaculíka, ktorý ti evidentne neulahodil, ako prirovnal jazdné vlastnosti Audi A6 k nákupnemu vozíku. Páčila sa mi tvoja reakcia, z ktorej bolo vidno že ty proste nikomu za pravdu nedáš, lebo Audi je naj. Tiež sa ťa chcem spýtať prečo si nereagoval na príspevok od nick: Audi, ktorý napísal??
"Ty jízdní vlastnosti u Audi s nejsou opravdu jedny z nejlepších. Mám Audi A4 ale lépe se mi jezdi s Hondou nebo Nissanem. S Primerou si na cestě může řidič doslova užívat a dělat kde co a perfektní podvozek mu to bezproblému dovolí.
Tak čo??
A ešte sa opäť vrátim k tej Primere. Ja ju vôbec nevychvaľujem do nebes. Ja som maximálne písal že má vynikajúce jazdné vlastnosti na svoju dobu a spoľahlivé motory a elektriku. Myslím že toto nie je do nebes. Takže už toho nechme a fakt k veci. Čau
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.05.2006 08:44, RE: pre A4 2.5 TDi 110 Kw
Kolega zo Slovenska napsal:
Tak ani ja sa už nemám chuť dookola hádať. Vždy bude mať každý svoju pravdu.
Ale ešte špeciálne pre teba. Ano čítal som tvoju reakciu na článok pána Vaculíka, ktorý ti evidentne neulahodil, ako prirovnal jazdné vlastnosti Audi A6 k nákupnemu vozíku. Páčila sa mi tvoja reakcia, z ktorej bolo vidno že ty proste nikomu za pravdu nedáš, lebo Audi je naj. Tiež sa ťa chcem spýtať prečo si nereagoval na príspevok od nick: Audi, ktorý napísal??
"Ty jízdní vlastnosti u Audi s nejsou opravdu jedny z nej...
Tušil jsem, že si ten článek přečteš. Teď se opět nehádám, jen se pokusím uvést věci na pravou míru:
Pleteš se s tvrzením, že nikomu nedám za pravdu. Pouze jsem popisoval svoje zkušenosti s daným autem. Trvám na tom, že pro "normální běžný" ježdění je řízení tohoto auta naprosto bezproblémový, váha motoru před přední nápravou nehraje žádnou velkou roli. Samozřejmě to není auto na rallye. Kdybych s tím neměl svoje zkušenosti, nepsal bych to. A to, že je Audi nej, jsi tady napsal jenom ty, tak mi to prosím nepodsouvej, já jsem nikdy nic takovýho nenapsal.
Ten příspěvek od člověka s nickem Audi mi přišel dost zvláštní. Když někdo tvrdí, že se mu líp jezdí s Hondou nebo Nissanem, tak nechápu, proč má doma Audi. Proto jsem na něj nereagoval.
Tak se měj a užívej si primeru, stejně jako já moje A4.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.05.2006 11:00, RE: pre A4 2.5 TDi 110 Kw
A4 napsal:
Tušil jsem, že si ten článek přečteš. Teď se opět nehádám, jen se pokusím uvést věci na pravou míru:
Pleteš se s tvrzením, že nikomu nedám za pravdu. Pouze jsem popisoval svoje zkušenosti s daným autem. Trvám na tom, že pro "normální běžný" ježdění je řízení tohoto auta naprosto bezproblémový, váha motoru před přední nápravou nehraje žádnou velkou roli. Samozřejmě to není auto na rallye. Kdybych s tím neměl svoje zkušenosti, nepsal bych to. A to, že je Audi nej, jsi tady napsal jenom ty, tak mi ...
Ked A4, tak 1.8T quattro. Sam som o nom kedysi uvazoval, odradila ma vyssia cena servisu a podobnych veci. Ale to nieje k veci, takze jak pravi cpt. Hollister "Rimmre, jakobych nic nerek!!!! :(((((" ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.05.2006 13:37, RE: Elita sa schádza
Kolega zo Slovenska napsal:
Ako ináč, ELITA sa zase zišla POLA,DAVY ešte vam chyba A4 a budete kompletný vy parta.... Keď Škoda niekedy vytvorí samostatne bez koncernu VW take auto ako je Nissan 350 Z potom otvarajte hubu jo. A tych testov na Octavu RS tu bolo až až. Platená reklama... Škodovka sa vám ryje do riti, však tam patrí, len tam totiž dokáže urobiť veľmi veľkú dieru, nikde inde...... Ešte by ma zaujímalo, keď sa vám tak nepáči najnovšia Primera, či sa vám páči Škoda Roomster? Nebodaj hej? Lebo ak áno tak nemát...
jj, dobrý dobrý, hlavně že Nissan kooperuje s Renaultem že, a to je určitě odborník na slovo vzatý :D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 19.05.2006 10:08, RE: Elita sa schádza
Pepa napsal:
jj, dobrý dobrý, hlavně že Nissan kooperuje s Renaultem že, a to je určitě odborník na slovo vzatý :D
Otazka je len ci to pomoze Renaultu alebo poskodi Nissanu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 20.05.2006 01:46, RE: Elita sa schádza
bubu napsal:
Otazka je len ci to pomoze Renaultu alebo poskodi Nissanu...
hadate se porad jak mali deti na pisecku hanba vam
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 22.05.2006 21:43, RE: Elita sa schádza
Kolega zo Slovenska napsal:
Ako ináč, ELITA sa zase zišla POLA,DAVY ešte vam chyba A4 a budete kompletný vy parta.... Keď Škoda niekedy vytvorí samostatne bez koncernu VW take auto ako je Nissan 350 Z potom otvarajte hubu jo. A tych testov na Octavu RS tu bolo až až. Platená reklama... Škodovka sa vám ryje do riti, však tam patrí, len tam totiž dokáže urobiť veľmi veľkú dieru, nikde inde...... Ešte by ma zaujímalo, keď sa vám tak nepáči najnovšia Primera, či sa vám páči Škoda Roomster? Nebodaj hej? Lebo ak áno tak nemát...
tak ty si im to bracho natrel,mne sa sidce paci octavka ale no.1! je pre mna opel vectra gts ktoru uz za chvilu budem mat.ale mal si uplnu pravdu,nasmial som sa!drz sa mato ireland
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.