0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia RS: Inovace bez legrace

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.11.2009 20:11, článek
už dlouho jsem nečetl lépe napsaný článek. Myšlen styl,místy sarkasmus, jindy vtip. paráda, žádné zkostnatělé články ala někde jinde
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.11.2009 20:23, RE: RS otloukánek
rohYpnol napsal:
Proč se tolik z vás obouvá do RS, ještě ke všemu když na ni ani nemáte? Nebo snad právě proto?
Škoda vyprofilovala vůz vlemi velmi dobře. Pokud běkdo touží po vyloženě sportovních zážitcích, zavítá ke Golfu GTi nebo k Seatu Leon Cupra. Pokud někdo touží po rychlém, ale ryze praktickém voze, pak to bude Octa RS. Se zamyslete - copak by mělo smysl dělat z Octavie nějaký ultimativní sporťák? Pak by to dopadlo stejně směšně a uboze, jako nesčetné tuzérské kousky. Karoserie liftback a z toho plynoucí...
Když někdo touží po sportovních zážitcích tak sáhne po Lancer Evolution u kterého je podvozek a motor doveden kdokonalosti, nebo Impreze Wrx STI popř NIssan 350Z nebo GTR. Golf GTI nebo Cupra jsou proti výše jmenovaným trapné hračky. hawk
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.11.2009 20:27, RE: RS otloukánek
Pavlik napsal:
To je špatný vtip....no nic, už si nekoupím audi dokonale jste mi ji znechutil. Ne vážně, do audi má škoda ještě dost daleko (kvalita, ty opěvované materiály, ale především naladěním motorů). Audi je to jediné co bych od koncernu byl ochoten koupit - bohužel cena je pro mne psychologicky neakceptovatelná.
Přesně tak, plně s vámi souhlasím, Sice Audi už není to co bývala, ale je pořád to nej co koncern může nabídnout, škoda je už jen odpad z VW.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.11.2009 22:20, RE: RS otloukánek
cooon napsal:
Když někdo touží po sportovních zážitcích tak sáhne po Lancer Evolution u kterého je podvozek a motor doveden kdokonalosti, nebo Impreze Wrx STI popř NIssan 350Z nebo GTR. Golf GTI nebo Cupra jsou proti výše jmenovaným trapné hračky. hawk
Taky možnost. Ale tyhle vozy už jsou podle mě fakt pro "gurmány"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.11.2009 22:23, RE: RS otloukánek
Pavlik napsal:
To je špatný vtip....no nic, už si nekoupím audi dokonale jste mi ji znechutil. Ne vážně, do audi má škoda ještě dost daleko (kvalita, ty opěvované materiály, ale především naladěním motorů). Audi je to jediné co bych od koncernu byl ochoten koupit - bohužel cena je pro mne psychologicky neakceptovatelná.
Ale jo, nicméně mnohé/některé věci mají společné a tam je jedno, jestli máte Audi nebo Škoda. Jen nevím, jestli to je výhra pro Škodu nebo prohra pro Audi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.11.2009 22:24, RE: RS
typek napsal:
Ale jo
Je ovšem potřeba specifikovat terén a trasu. Dálnici vynechme, jezdit rychle umí každý trouba. Řekněme silnice 2-3 třídy, třeba silnička od Kuřimi na Ždár nad sázavou?. Zde jsou vozy (do kila), které na takové trase napráší kožíšek nové O2 feresu:
P205 GTI, MITSUBISHI GT3000, ALFA ROMEO GTV, OPEL CALIBRA TURBO, OPEL ASTRA 2.0T, SUBARU IMPREZA 2.0 GT a cca dalších dvacet vozů.... Přemožitele O2 fereseu na dálnici najdu taky tak nějak. Ale o tom to není, reaguji vlastně jen na prvotní ...
...na Žďár přes Kaly, Rožínku, Křídla a Nové Město?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.11.2009 22:52, RE: RS
rohYpnol napsal:
No je nedostižný v porovnání s tebou uvedenou konkurencí třeba v tom, že to není vylítaná herka, ale nový vůz. Čili otázka - za stejné prachy nový lepší vůz? Hmm, to už je těžší. Sprtovnější by se jistě našel, výkonnější pravděpodobně také, ale těžko bude stejně praktický...
Hehe. Praktický sporťák? Jasně, to proto je v každé brožuře Astonu, Porsche a Lamborghini samostatná kapitola o instalaci tažného zařízení a zahrádky
Musíš precizovat. Škoda O2 RS je pseudosporťák pro řidiče, který se snaží skloubit cca 20 praktických požadavků rodiny + zastydlou pubertu občas to "natřít" ostatním vochcáfkám na D1-D10 a to vše v balení, které nepostrádá prvky "praktičnosti". To vše s obrovskými kompromisy. Nicméně, je pravda, téměř žádná automobilka nenabízí svým zákazníkům tolik kompromisů za takové peníze, to uznávám
Nicméně k pojmu vylítaná herka : http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vq3keevbbwgk
Až mě dojede třebas v tomhle libovolná škodovka, bude možná prosit o smilování, aby někam s tímhle za zády mohla konečně někam odbočit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.11.2009 22:59, RE: RS otloukánek
rohYpnol napsal:
Taky možnost. Ale tyhle vozy už jsou podle mě fakt pro "gurmány"
Pravda. Tím je i vlastně tebou samým jasně řečeno, že produkty VW jsou určeny pro řidiče, kteří se "cítí" být závodníkem, protože se to píše v brožuře. To je konečně pravděpodobně zavánějící výrok.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 23.11.2009 23:10, RE: RS
Alda napsal:
...na Žďár přes Kaly, Rožínku, Křídla a Nové Město?
Bať. Myslím, že zbytky mých pneu jsou tam ještě dodnes patrné (esíčko za Stříteží je obzvláště zajímavé) Toť trať, kde řidič v chmurných dnech jako tento, může náladu zvedati sobě veselostí souhry vozu s jeho obsluhou, což majitel vozu s převisem metrovým nad každou nápravou bez ohledu na počet koňských sil pochopiti nemůže
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.11.2009 06:19, RE: RS
typek napsal:
Bať. Myslím, že zbytky mých pneu jsou tam ještě dodnes patrné (esíčko za Stříteží je obzvláště zajímavé) Toť trať, kde řidič v chmurných dnech jako tento, může náladu zvedati sobě veselostí souhry vozu s jeho obsluhou, což majitel vozu s převisem metrovým nad každou nápravou bez ohledu na počet koňských sil pochopiti nemůže
Esíčko není špatné, ale silně mi tam vadí ty záplaty. V pátek se mrknu na ty stopy. Úsek od odbočky na D. Loučky až do Kalů taky není špatný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.11.2009 08:13, RE: RS
Alda napsal:
Esíčko není špatné, ale silně mi tam vadí ty záplaty. V pátek se mrknu na ty stopy. Úsek od odbočky na D. Loučky až do Kalů taky není špatný.
No v tom 12% stoupání zatáčkovité trati se prověří opravdu vše. To trasu na Nové Město mám taky rád. Ale já to tam neženu, ale kochám se krásami vysočiny. Ještě mám rád trasu od Olešnice směr Nyklovice, kde to není nijak náročné, ale je tam pěkný povrch a hezky se to klikatí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.11.2009 11:04, RE: RS
David V napsal:
No v tom 12% stoupání zatáčkovité trati se prověří opravdu vše. To trasu na Nové Město mám taky rád. Ale já to tam neženu, ale kochám se krásami vysočiny. Ještě mám rád trasu od Olešnice směr Nyklovice, kde to není nijak náročné, ale je tam pěkný povrch a hezky se to klikatí.
Já zase vezu rodinu takže až budeš potřebovat vytvářet nové stopy v zatáčkách, tak problikej (typku).
Z Olešnice na Nyklovice to je fajn, je tam fakt solidní povrch. Docela to ujde i z Dalečína nahoru na Bystřici, nebo to stoupání ze Štěpánova k Bystřici.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.11.2009 13:14, RE: RS otloukánek
typek napsal:
Pravda. Tím je i vlastně tebou samým jasně řečeno, že produkty VW jsou určeny pro řidiče, kteří se "cítí" být závodníkem, protože se to píše v brožuře. To je konečně pravděpodobně zavánějící výrok.
Však já to nepopírám. Jenže s takovým Golfem GTi, Cuprou a především s Octavií RS se dá existovat i v každodenním běžném ježdění. Pokud budu chtít auto jen na to, abych si s ním užil, minu koncern velkým obloukem ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.11.2009 14:36, RE: RS otloukánek
rohYpnol napsal:
Však já to nepopírám. Jenže s takovým Golfem GTi, Cuprou a především s Octavií RS se dá existovat i v každodenním běžném ježdění. Pokud budu chtít auto jen na to, abych si s ním užil, minu koncern velkým obloukem ;)
A s Focusem RS a Subaru impreza WRX265 ne? áááá, nemaj bágly, co?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 24.11.2009 23:31, RE: RS otloukánek
typek napsal:
A s Focusem RS a Subaru impreza WRX265 ne? áááá, nemaj bágly, co?
Jasný, už vidím, jak do Focusu RS dáváš dozadu prcka do dětské autosedačky, nebo svýho vlčáka nacpeš jak v pravým americkým gangsta filmu do kufru Lancera a pěkně zabouchneš :))), či pračku, ledničku, basy piv, bečku na slivovici, přepravky na ovoce... Na tohle všechno postačí i Octavia RS. Přesto tě v ní moc aut nepředjede. Myšleno moc aut v provozu, ne že najdu 350 aut v katalogu, které to Octě natřou... Ano, Octavia je kompromis, ale kdo právě jej hledá, pak nemá moc jiných možností. A přijde mi docela nefér ji za to odsuzovat, když právě s tím vznikala. Asi těžko by Octa RS měla být konkurence Imprezy WRX či Lancera Evo... Tvůj odkaz je úžasný - už vidím, jak v Pažoutku jede rodinka na hory :D
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 25.11.2009 00:16, RE: RS otloukánek
rohYpnol napsal:
Jasný, už vidím, jak do Focusu RS dáváš dozadu prcka do dětské autosedačky, nebo svýho vlčáka nacpeš jak v pravým americkým gangsta filmu do kufru Lancera a pěkně zabouchneš :))), či pračku, ledničku, basy piv, bečku na slivovici, přepravky na ovoce... Na tohle všechno postačí i Octavia RS. Přesto tě v ní moc aut nepředjede. Myšleno moc aut v provozu, ne že najdu 350 aut v katalogu, které to Octě natřou... Ano, Octavia je kompromis, ale kdo právě jej hledá, pak nemá moc jiných možností. A přijde...
Dětská sedačka se vejde lépe do O2 RS lépe, než do Focusu RS? To jsi vzal kde? Vlčáka nemám, nesnáším čokly, ale určitě by mi domácí i nedomácí zvěř poděkovala, kdybych s ní vymetl zlehka a zhurta pár zatáček (mít drápy za krkem ve chvíli, kdy se soustředím, aby mě nevynesla zatáčka do protisměru, toť zlý sen i pro takového ukrutného kliďase jako je Loeb). Pračku mi doveze firma, u které tuto zakoupím, pivo nechlastám (copak se do lancera a do focusu basa nevejde?), ovoce sklízím na zahradě za domem (je jedno jestli je zběsilou jízdou potluču v O2 nebo v lensru, jablka se nevozej ve sporťáku, voe . Když mám chuť si zařádit O2 RS mi nic nenabídne. (Pažoutek stojí 30 + 30-50 táců opravy pár halířů údržba a ručení. Nechápu, kdo by do takového auta cpal rodinu na hory, když má skoro třičtvrtěmeloun na O2 feresu. Snad nějakej vůl ) Takže si to shrňme (nebo odhrňme, každému po libovůli).
O2 fRS je pro lidi, kteří potřebují mít při erzetě, při které to nandaj ostatním oktavianářům (jedoucím dechtu i fbeneli), prcka v sedačce, čokla za zády a basu piv namíchanou s přeprafkama jablek fkufru. Ano, sadař, co si koupí za třičtvrtě mega vochcávku na spěšné ovoce, to by hodně věcí vysvětlovalo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 26.11.2009 11:50, RE: RS otloukánek
typek napsal:
Dětská sedačka se vejde lépe do O2 RS lépe, než do Focusu RS? To jsi vzal kde? Vlčáka nemám, nesnáším čokly, ale určitě by mi domácí i nedomácí zvěř poděkovala, kdybych s ní vymetl zlehka a zhurta pár zatáček (mít drápy za krkem ve chvíli, kdy se soustředím, aby mě nevynesla zatáčka do protisměru, toť zlý sen i pro takového ukrutného kliďase jako je Loeb). Pračku mi doveze firma, u které tuto zakoupím, pivo nechlastám (copak se do lancera a do focusu basa nevejde?), ovoce sklízím na zahradě za d...
Voe jenže když povezeš ty jabka, tak s tím nemusím jet jak dobytek. Pivo taky nechlastám, uvedl jsem to proto, že jsme národ pivařů... Do sedanu se přepravky taky vlezou, jenže blbě dáš 2 na sebe, protože na tu vrchní už prostě není přístup. Ve Focusu RS není méně místa na dětskou sedačku, jen se tam bude blbě dávat, protože prostě 3dvířko. Octavia RS si těžko někdo kupuje jako auto pro zábavu. A v tom to celé vězí. Das Ende
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.