0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia RS 2.0 TFSI - lepší než TDI

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 00:52, Chyba?
Nemontují se náhodou na RS 18-ky kola? nemáte tam chybu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 00:54, RE: Chyba?
anonym napsal:
Nemontují se náhodou na RS 18-ky kola? nemáte tam chybu?
myslim, ze ve standartu jsou jen 17", ono na to auto je to az az...........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 01:00,
můžu porovnávat A6 3.0TDI co má kolega a mojeho 530xi rv 2007 vizz recenze a to prostě porovnávat ani nejde, A6 dobrý, táhne, jede, splní všechny požadavky, ale s 530xi se to prostě srovnávat nedá, benzín prostě jede mnohem víc než nafta to tak prostě je...... jak se říká, kdo chce šlapat brázdu, nechť si koupí koncern s TDI, kdo se chce vymanit, koupi si japonce, nebo BMW v benzinu, ale rozhodně ne tudle rádoby sportovní octavii, ještě k tomu děsne předraženou.......
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 07:23, Tak, tak!
Multifunkčný volant u škodovky tejto kategórie je len taký drobnučký nedostatoček, veľké mínus by to bolo iba u iných značiek...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 07:47, RE: Tak, tak!
anonym napsal:
Multifunkčný volant u škodovky tejto kategórie je len taký drobnučký nedostatoček, veľké mínus by to bolo iba u iných značiek...
Mutifunkční volant se dodává, ale bohužel ne u sportovní tříremenné verze.

Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 08:03, MUDr. Chocholoušek
anonym napsal:
můžu porovnávat A6 3.0TDI co má kolega a mojeho 530xi rv 2007 vizz recenze a to prostě porovnávat ani nejde, A6 dobrý, táhne, jede, splní všechny požadavky, ale s 530xi se to prostě srovnávat nedá, benzín prostě jede mnohem víc než nafta to tak prostě je...... jak se říká, kdo chce šlapat brázdu, nechť si koupí koncern s TDI, kdo se chce vymanit, koupi si japonce, nebo BMW v benzinu, ale rozhodně ne tudle rádoby sportovní octavii, ještě k tomu děsne předraženou.......
Jste si jistý, že víte na co reagujete ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 09:45, RE: Tak, tak!
anonym napsal:
Mutifunkční volant se dodává, ale bohužel ne u sportovní tříremenné verze.

Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde.
Koukám, že v PR oddělení škodovky máte dneska docela fofr, žejo?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 10:14, no...
...nevím proč by ji jedni milovali druzí nenáviděli, je to normální ..na ČR dost slušný...auto...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 10:23, RE: no...
anonym napsal:
...nevím proč by ji jedni milovali druzí nenáviděli, je to normální ..na ČR dost slušný...auto...
Zejména pokud vyjde test nebo nějaký článek o Škodě Octavii RS, střetnou se v diskuzích dva nesmiřitelné tábory. Jedni ji obhahují, druzí zatracují. Faktem zůstává, že Octavia RS s 2.0 TFSI je velmi dobrý automobil ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 10:45, RE: Chyba?
anonym napsal:
Nemontují se náhodou na RS 18-ky kola? nemáte tam chybu?
17" jsou v zakladu a 18" jsou za priplatek. Oboje sirka 225mm
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 10:47, RE: bez předmětu
anonym napsal:
můžu porovnávat A6 3.0TDI co má kolega a mojeho 530xi rv 2007 vizz recenze a to prostě porovnávat ani nejde, A6 dobrý, táhne, jede, splní všechny požadavky, ale s 530xi se to prostě srovnávat nedá, benzín prostě jede mnohem víc než nafta to tak prostě je...... jak se říká, kdo chce šlapat brázdu, nechť si koupí koncern s TDI, kdo se chce vymanit, koupi si japonce, nebo BMW v benzinu, ale rozhodně ne tudle rádoby sportovní octavii, ještě k tomu děsne předraženou.......
A muzete nam tu vsem rict, ktery auto je primou konkurenci a kolik ve stejne vybave stoji?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 11:43, RS
tohle je - pro mě - asi nejpovedenější auto od škodovky. Divím se, že jim VW pustil tenhle motor. Jenom mi nesedí interiér (nevím proč?)- připadá mi obyčejný, tuctový.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 12:21, RE: no...
Petr - TipCars.com napsal:
Zejména pokud vyjde test nebo nějaký článek o Škodě Octavii RS, střetnou se v diskuzích dva nesmiřitelné tábory. Jedni ji obhahují, druzí zatracují. Faktem zůstává, že Octavia RS s 2.0 TFSI je velmi dobrý automobil ...
Tuctovka, je jedno či je to dobre alebo zle (dnes su dobrý aj korejci, vyslovene špatné autá sa dnes už nevyrábaju). Octava a Octava Rs je však na SK a CZ neprávom "modlou".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 12:30, běžný řidič
Mám 193 cm a na předním sedadle jsem se občas dotýkal vlasy (cca 2cm ježek) stropu. Velmi nepříjemné. Navíc hrana strop / čelní sklo blízko očí a v zorném poli... Pro mě takový trapný, ale pádný důvod, proč si auto nekoupit. Ani v autech nejnižších tříd jsem podobnou zkušenost nikdy neměl. Pohádky o "dlouhánech", kteří si v Oktávii užijí prostoru, však bohužel nemohu potvrdit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 12:36,
Tak určitě Octávka RS není špatný auto, ale za ty peníze, co stojí, tak učitě se nevyplatí kupovat, hraje si na sportovní auto, ale ve skutečnosti na sportovně upravená auta jiných značek nemá, jo to je holt škodovka, rádoby nejlepší, přitom sotva stíhá průměr.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 13:02, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Tak určitě Octávka RS není špatný auto, ale za ty peníze, co stojí, tak učitě se nevyplatí kupovat, hraje si na sportovní auto, ale ve skutečnosti na sportovně upravená auta jiných značek nemá, jo to je holt škodovka, rádoby nejlepší, přitom sotva stíhá průměr.
mluvilo se tu o prime konkurenci, tak ja bych treba vzal radeji ford focus St 5dv, ale Octavia RS podle mne nema se sportem nic moc spolecneho....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 13:23, RE: běžný řidič
anonym napsal:
Mám 193 cm a na předním sedadle jsem se občas dotýkal vlasy (cca 2cm ježek) stropu. Velmi nepříjemné. Navíc hrana strop / čelní sklo blízko očí a v zorném poli... Pro mě takový trapný, ale pádný důvod, proč si auto nekoupit. Ani v autech nejnižších tříd jsem podobnou zkušenost nikdy neměl. Pohádky o "dlouhánech", kteří si v Oktávii užijí prostoru, však bohužel nemohu potvrdit.
Ac nejsem zastance skodovek. Dovolil bych si nesouhlasit a spis se podivat, jestli jste nemel sedadlo nahore. Pravidelne s nima jezdime na sluzebky a ti 2m chlapi u nas,se stropu hlavou nedotykaji, naopak tam maji misto ;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 13:35, RE: no...
anonym napsal:
Tuctovka, je jedno či je to dobre alebo zle (dnes su dobrý aj korejci, vyslovene špatné autá sa dnes už nevyrábaju). Octava a Octava Rs je však na SK a CZ neprávom "modlou".
A právě jako svou "modlu" ji považuji jedna skupina lidí. Druhá je opak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 13:45,
Octáfka v metle, na hlínách a v turbu = nejlepčí auto na šírém světě, ve kterém jezdí nejlepší borci!!!!! Jak jim závidím!!! Chtěl bych být jako oni!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 14:17, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Octáfka v metle, na hlínách a v turbu = nejlepčí auto na šírém světě, ve kterém jezdí nejlepší borci!!!!! Jak jim závidím!!! Chtěl bych být jako oni!!!!
A tohle ti ještě připadá vtipný??? Kolik ti je, patnáct??
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.