0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia - Manažerský pocit pro pracující lid

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.04.2009 17:16, RE: Octavia II
Dava napsal:
zdravím pánové. Chci koupit octavku II je 4 roky stara a ma 176000km. Jen me zajímá jestli to není moc a co ty motory vydrží.. 1.9 tdi 77kw
přede´m dik za odpověd
Je to tak průměr ty km. Zkušenosti nemám, ale rači bych volil více kw. ale určitě by to mělo najet půl mega po tom určitě menší g.o.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.04.2009 17:17, RE: bez předmětu
anonym napsal:
1,8 t je skvely motor. ty tdi-cka si davam kdykoliv se mi chce. a zatim vse bez zavad.
jestli myslíš 1.8T 110 kw. Tak to je dobrej motor!
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.04.2009 17:23, RE: Oktávka
anonym napsal:
vymenil jsem oktavku za ford mondeo a neda se srovnat kam se hrabe czech srot....
Fordy patří do šrotu, hlavně ty starší focusy, známý a kamarád, oba! Měli Focuse a říkali Focus o auto Pokus. Kamoš oddělal koberec v kufru a měl tam pomály díru, potom uhnitý sedák a to měl rok 03. A známý měl problémy z motorem. Nový Focus nevím jak je na tom, ale, možná o něco lepší...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.04.2009 17:27, RE: bez předmětu
Michal napsal:
mel jsem donedavna 2001 classic a zas tak strasne hnusny to neni a pokud ma clovek rozumneho servisaka tak v dnesni dobe za par korun opravi na octavii cokoliv
Musím souhlasit, hlavně nejezdit do ŠKODA servisu, tak to je 3x opakuji 3x drahší...Octavia dobré auta za dobré peníze a za = vynijající servis - pokud najdete dobrého levného, či pokuď má te známýho servisáka! čest.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 25.03.2010 15:24, RE: Oktávka
bladecek napsal:
Fordy patří do šrotu, hlavně ty starší focusy, známý a kamarád, oba! Měli Focuse a říkali Focus o auto Pokus. Kamoš oddělal koberec v kufru a měl tam pomály díru, potom uhnitý sedák a to měl rok 03. A známý měl problémy z motorem. Nový Focus nevím jak je na tom, ale, možná o něco lepší...
Tam Fordem zpátky vlakem :))))
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 14.05.2011 16:19, RE: Octavia L&K 1,8T 2001 - rozumné vlastnosti, strašná kvalita
Dosman napsal:
Nemůžu víc než souhlasit. Byl jsem majitelem 1.8 20V, r.v. 1998. Do 115.000 km, to bylo v pohodě, jenom výměny spotřebních dílů. Ale pak jsem se nepřestával divit. Spotřebu jsem nedokazal dostat pod 12l a tolik dílů co jsem vyměnil, jsem ani netušil, že jich tam je Ale abych nebyl nespravedlivý, je to super auto, ale tak do 110.000 km, pak honem pryč. Teď lítám ve Fabii sedan 1.4 16V, r.v. 2002 , blížím se ke "stovce" a zjišťuju s hrůzou zase totéž - začínám vrážet prachy do celkem šílených...
Mám Octavii, 1.8 20v rok 99, šlape dobře ale mám problém ze spodkem, při ubráni plynu se ozývá chrastění, vyměnil sem vlnovec který byl samozřejmě špatný a myslel že to mám v suchu ale houby, chrastění pořád stejné, jen při ubírání plynu, při každé rychlosti, neví si s tím rady ani můj mechanik :( . . . jinak zatím žádný problém, pěkné zrychlení ale vyšší spotřeba, pod 8.0 málo kdy
reagovat
nahlásit
1 2
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.