0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia I - kupujeme ojetinu

kategorie zařazení tématu: poradna, ostatní, česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 20:17, RE: Automat TDI 1,9 81kw
Lukas napsal:
Zdravim, mohl by mi někdo poradit jak je to s automat jestli má nějaké chyby. Máte ho někdo? Děkuji za radu
Nemůžu sloužit, ale jedno vím na 100% Automat byl s 1,9TDI 66kw! Ve 81kw verzi, byl pouze s manuálem. Jedině snad může jít o načipovaný motor.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 19.05.2008 13:25, RE: 1,6 (74 kW)
renda napsal:
Vy tam v komarne nemáte kde posilat príspevky?neser se do nanas vytrtkaný zkurvený kokot
Já jssem rodilej čech ale tyyy jsi jen pěkná KURVA KTERÁ SI NEVIDÍ DO VLASTNÍ HUBY HAJZE.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 01.09.2008 21:22, RE: octavia TDI 66kW r.v.2000
petr napsal:
nech se léčit!!!a konečně se běž projet něčím jiným jak ochcávkou tdi combi!!!mám tu vraždu jako služební,ale za svoje peníze si to může koupit jen úplnej debil.jak do toho chorvatska jezdíte?to jenom ve dvou a nebo s úplně malejma děckama,jinak hrozí amputace dolních končetin!!!za ty peníze co ten krám koupíš ojetej-neuvěřitelně předražená škůdka!!!jsou auta opavdu kvalitní a moderní!!!např: Ford Focus TDCI,Ford Mondeo r.v. 2001 a víš,Renault Laguna,atd...,dokonce je ten náš trh tak zblblej za ...
Jsi blb co a ty auta co tu vychvalujes znas maximalne z plakatu, napr. laguna je jiste moderni auto s mnoha vymozenostma, ale ze ve statistikach spolehlivosti konci pravidelne az uplne na konci si se jaksi zapomnel zminit
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.