0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia 1.9 TDI

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 09.01.2006 21:42, octavia
Tak by mě zajímalo kolil z těch pisálků co sem píše octavii vlastní. Teprve pak můžete mít nějakej přehled. Já mam octavii 7 let a mam najeto 180tis. Musíme se dívat hlavně na ty kilometry. 50% řidičů v čr těch 240tis nenajede ani za celý život. Takže těch 150tis panovi jen zavidím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 18:38, RE: Jste hloupí
Martin Vaculík napsal:
Toto auto fungovalo výborně, 150 tisíc Kč je za 240 tisíc km adekvátní, je to i včetně pneumatik. Jistě, že pindalové, kteří píší takové příspěvky, jezdí sami na gumách z pneubazaru, lijí tam minerální olej za 65 Kč/l, tlumiče ve 200 tisícíh by neměnili protože jízdní vlastnosti na šlupkách gumách tak už beztak nezachrání, olej z převodovky by klidně nechali kapat (vždyť když tam nějaký ještě je ta vo co go), tito lidé by skrátka náklady dokázali podstatně snížit. Za kvalitní a nešizený servis v...
Naprosto s tebou souhlasím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 11.01.2006 18:52, každému co jeho jest
zdravím všechny, tak za prvé si myslím, že náklady jsou adekvátní za kompletní značkový servis (i když o něm by se dalo mnohé napsat). Pro mě osobně je octávka spolehlivá, nepohodlná, neprostorná, za veškerou výbavu je třeba připlácet a já bych do ní dneska už nešel. Měl jsem jí krátce a bohatě mi to stačilo. Ale souhlasím, že provozní náklady a spolehlivost jsou o.k.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 12.01.2006 11:46, RE: To si dìláš prdel ne?
anonym napsal:
mysilm ze keby to bolo aj s naftou, tak je to malo.Mam corollu 1.4 d-4d a za pol roka som najazdil cca 21000 km a naklady len na naftu boli cca 48 000 SK.
Chlapi on tam psal že těch 150tis. kaček byly náklady na opravy včetně garanček a pneumatik. Tak začněte počítat a budu velice zvědav jestli jste chopni najet z jedním autem 240000km s náklady 150tis.kč samozřejmě bez nafty. Já teda ne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.01.2006 13:00, RE: Jste hloupí
lukin napsal:
jo jsem pindal a mam accord type r prijd ja te svezu mam najeto 128 a mam super pneu z akce z intersparu vis
jestli jsi spokojenej je jenom dobre ale ja tak bohaty nejsem abych sponzoroval servisaky skody
to by mě zajímalo, jak moc jsou ty pneu z Intersparu kvalitní???? Asi moc ne, ale na druhou stranu, ze by Interspar byl specialka na pneu????!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 16.01.2006 19:24, RE: každému co jeho jest
Martin napsal:
zdravím všechny, tak za prvé si myslím, že náklady jsou adekvátní za kompletní značkový servis (i když o něm by se dalo mnohé napsat). Pro mě osobně je octávka spolehlivá, nepohodlná, neprostorná, za veškerou výbavu je třeba připlácet a já bych do ní dneska už nešel. Měl jsem jí krátce a bohatě mi to stačilo. Ale souhlasím, že provozní náklady a spolehlivost jsou o.k.
Nemuzu s tebou zcela souhlasit ze je octavka nepohodlna mel jsem ji ve vybave glx s nast pruhybu operky zad byla o.k. ted mam ambientku ta ho nema ale 5hodin za volantem preziju jinak jasne ze kazdemu vyhovuje jina tvrdost sedacky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 31.12.2006 18:54, RE: Jste hloupí
lukin napsal:
jo jsem pindal a mam accord type r prijd ja te svezu mam najeto 128 a mam super pneu z akce z intersparu vis
jestli jsi spokojenej je jenom dobre ale ja tak bohaty nejsem abych sponzoroval servisaky skody
pokud pises ze nejsy bohaty a poridis si fondu accord type r co je celekm hodne dobre sportovni auto a pokud nejakym spusobem odrbes servis tak ti to auto asi moc dlouho nevydrzi a z tema pneumatikama si asi celkem dobry strelec auto ktere muzes srovnavat ze sportovnim vozem a ty tam koupis pneu z intersparu asi to nemas moc v hlave v poradku nemusis pritom byt bohaty aby sis nemohl koupit lepsi pneu a kord jeste na type r !!!!!!!!!!!!! prijed s tim type r a ja ti ukazu co to dokaze pak asi budes mluvit asi jinak
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 31.12.2006 23:00, RE: Jste hloupí
lukin napsal:
jo jsem pindal a mam accord type r prijd ja te svezu mam najeto 128 a mam super pneu z akce z intersparu vis
jestli jsi spokojenej je jenom dobre ale ja tak bohaty nejsem abych sponzoroval servisaky skody
udelal sem preklep jedna se o hondu accord type r
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.