0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Octavia 1,6i a zkušenosti s osm let starým vozem

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.08.2010 10:14, RE: A je to tady
Petr.Seky napsal:
,,Co se týče pohodlí, již zmínění čtyři dospělí budou cestovat v klidu a ani po dlouhé cestě nevystoupí ven zmačkaní jak papírový kapesník. Octavie je opravdu velmi pohodlné auto." - ááá, pán je asi šprýmař a vtipálek... Ale prdel si dělejte z lidí, kteří v tý hekle nejeli... Měl sem tu "čest" s octavií jezdit do práce... Ve 2, 3, 4 tam prostě místo není... Mám 183cm a 95kg, ve předu sem se nevešel, protože aby se vešel stejný jedinec za mě, kolena sem měl na palubovce, v zadu sem musel kolena n...
To je velmi zajímavé, já mám Octavii I, měřím 183 cm, vážím cca 79 kg a pohodlně se vejdu dopředu i dozadu, když jsou přední sedadla nastavena na mne.
Doporučuji buďto schodit pár (cca. 15 ) kg, nebo nesedat do Octavie .
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.08.2010 23:34, RE: A je to tady
logins01 napsal:
to už si "jinej" s touto měrou automobilka standartně nepočítá, prům. evropan měří 180cm
Fakt a já myslel že je to kolem 175 cm.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.08.2010 10:57, RE: A je to tady
Muroň napsal:
Dobrý den,
vzhledem k Vaším fyzickým parametrům a respekt budícímu vzezření Vám doporučuji změnu vozidla, nejlépe na BMW 5 E34, případně MB W124, obojí v černé barvě (včetně oken). K výše uvedeným vozidlům se hodí tričko zn. Uncle Sam, kožená bunda, tepláky Adidas a masivní zlatý řetěz.
Lifestylová poradna Muroň
))) Muroň boduješ
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 21.08.2010 12:09,
Octavia je rozhodne dobre auto. Neni nejlepsi, ale kdyz na ni clovek nemuze nic najit, vzdy se hodi spina typu: vzadu nikdo sedet nemuze.
To je kec. Mam 190 cm a 112 kg a za "sebe" si do auta sednu. Neni to takove jako v bmw 5, nastupu a vystup mi trva dele, ale za ty penize je to jeste OK. Octavia je stredni trida. Idealne pro max 4 lidi (v 5ti je to fakt tlacenka) Pokud chcete vic mista vzadu, priplatte si pri dnesnich cenach 30 000 korun a kupte si superba. Vse se odviji od ceny. Cesi by chteli auto za 5 korun co ma vsechno. Takhle to nefunguje.
Jo a me osobne prijde, ze o1 ma vice mista vpredu pro ridice a spolujezdce nez o2. Procemz je pro me o1 lepsi auto. Zas tak casto vzadu nekoho nevozim. Taky zpracovani a kvalita interieru mi prijde u o1 lepsi nez u o2. Na druhou stranu o2 ma lepsi podvozek.
Autorovi musim pochvalit spotrebu, zrejme umi jezdit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.10.2010 05:45, RE: srovnani 323 a Octavia
zeneva napsal:
Ja jsem take mel 323F, 1,5, 65kW a byl jsem s ni maximalne spokojeny. Dynamika velmi dobra, na rozjezdy lepsi nez O2 1,9TDI - 77 kW. Diesel se poznal az pri vyssich rychlostech a tahlych stoupanich, kde mazda ztracela. Ve srovnani s O2 - mazda je rozhodne lehci, proto ta mensi dynamika
Ja jsem zustal u Mazdy - tentokrat 6 v benzinu - to je o dost prijemnejsi svezeni
Mazdu 6 jsem chtěl enormně,jelikož je to dle mého názoru jedno z nejlepších aut na trhu,leč nedostávalo se mi financí...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.10.2010 05:47, RE: A je to tady
Petr.Seky napsal:
,,Co se týče pohodlí, již zmínění čtyři dospělí budou cestovat v klidu a ani po dlouhé cestě nevystoupí ven zmačkaní jak papírový kapesník. Octavie je opravdu velmi pohodlné auto." - ááá, pán je asi šprýmař a vtipálek... Ale prdel si dělejte z lidí, kteří v tý hekle nejeli... Měl sem tu "čest" s octavií jezdit do práce... Ve 2, 3, 4 tam prostě místo není... Mám 183cm a 95kg, ve předu sem se nevešel, protože aby se vešel stejný jedinec za mě, kolena sem měl na palubovce, v zadu sem musel kolena n...
Tak šprýmař ani vtipálek opravdu nejsem,jen mám asi kratší nohy,to Vás nenapadlo!??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.10.2010 05:51, RE: A je to tady
Petr.Seky napsal:
,,Co se týče pohodlí, již zmínění čtyři dospělí budou cestovat v klidu a ani po dlouhé cestě nevystoupí ven zmačkaní jak papírový kapesník. Octavie je opravdu velmi pohodlné auto." - ááá, pán je asi šprýmař a vtipálek... Ale prdel si dělejte z lidí, kteří v tý hekle nejeli... Měl sem tu "čest" s octavií jezdit do práce... Ve 2, 3, 4 tam prostě místo není... Mám 183cm a 95kg, ve předu sem se nevešel, protože aby se vešel stejný jedinec za mě, kolena sem měl na palubovce, v zadu sem musel kolena n...
A jestli chcete někoho ponižovat,nebo z něj dělat debila,tak sem nepište,není na to nikdo zvědavý,bavíme se tady o svých názorech na auta,rozhodně nemám potřebu nějaký vůz vychvalovat,jen proto,že v něm ted jezdím..
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.