0
zpět
 

diskuze k tématu: Ojetina do 25.000 Kč

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, česká vozidla, německá vozidla, japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.04.2009 19:32, rada
Za tyhle peníze si kup Favorita v luxusním stavu a nemusíš řešit servisy.A ještě ti zbyde na plnou nádrž¨a na pivo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.04.2009 19:35, rada
Ty vole to se máš čím chlubit
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.04.2009 19:42, rada
Za ty peníze buď Golf nebo Audi 80. No a nebo to kolo...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.04.2009 20:36, rada
Trabant 601, nerezne to, každý se zatím otočí a když vytáhneš sytič můžeš mít z vejfuku plamenomat jako batman....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.04.2009 20:51, rada
Kačud to píše dobře, i když na druhou stranu v nejbližší době se hodlám zbavit svého 14. letého stroje a jeho prodejní cena se bude kolem 30-ti motat, a když uvážím, že dalšího v řadě bude prakticky čekat jen olej a rozvody (raději i pumpu), protože jsou tam nové svíčky, kabely, palec, zánovní výfuk, lanko ruční brzdy, chladič, termostat, kotouče, desky, tlumiče a péra a je to Euro II, tak do 40-ti tisíc bude mít někdo auto i po počátečním servise, kde nebude krom oleje a filtrů muset prakticky na cokoliv šáhnout cca 2 roky (pak asi se přihlásí o slovo zadní lemy, který teď "léčím").
Auto za 25-35 tisíc se dá pořídit, ale asi nebude v bazaru. Spíše soukromý inzerát nebo známý, který chce přesedlat do novějšího s lepší výbavou a hlavně silnějším motorem, jako já.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.04.2009 21:08, rada
Z těchhle aut je nejlepší Almera, ale koupit ji za 25 tisíc? To ani náhodou. A za 35 se prodávají ty největší rachotiny (myslím Almery).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.04.2009 21:14, rada
V této cenové kategorii bych už tolik neřešil značku/typ, ale stav konkrétního modelu. Z těch vyjmenovaných snad Almeru. Za sebe bych přidal nějakou Astru F nebo trochu opomíjené Vento.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.04.2009 21:17, rada
No osobne bych asi zvolil tu Felicii - ne ze by to bylo nejlepsi z vyse uvedenejch (zcela urcite naopak) ale kdyz se uplne "nedari" tak to spravi ledaskdo a cena dilu je bezkonkurencni.
Osobne jsem poridil po vypuknuti krize a pred "vypuknutim" ekologickych poplatku Feldu co mela najeto 35 tkm za 32 tCZK. Ma jeste slabsi 1.3 40 kw, takze predjizdeni na dalnici je otazka pro planovaci komisi, ale na vikendove vyletovani ve dvou s cestovkou na dalnici 110 km/h a maximalkou 130 km/h je to v pohode. Vybavu bych popsal slovy "Kde nic neni ani smrt nebere". Ale co me bavi je, ze kdyz sklopis zadni sedacky tak se tam vejdou nastorc polozene na podlahu dvoje lyze 170 cm nebo dve horsky kola s odstrojenejma kolama - zadna zahradka proste neni treba. Jinak udrzba probiha preventivni, ale zatim musim zatukat, ze jezdim ale nespravuju coz doufam jeste nejakej cas vydrzi.
Osobne jsem mel puvodne o svem vlastnim prvnim aute trochu jinou predstavu (miril jsem nekam na nejlevnejsi Fabie), ale pak kdyz se naskytlo auto v bezvadnem stavu, ktery bylo garazovane a opecovavane, tak jsem si rek ze se rok ci dva svezu a pak zacnu vymejslet jak dal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.04.2009 22:07, rada
Pane Horáku, do bazaru nechoďte, pátrejte po něčem, co má pan Svetr. Projděte si domovy pro seniory a hledejte dědu, který dal před 14 lety celoživotní úspory za novou Feldu, nesundal ani igelity ze sedaček a nechce jí dát vnukům, protože by viděl, jak jí ničí (tzn. vytáčí přes 3tis. ot, příliš bouchají dveřmi a nepočkají 5 dešťů po posledním solení silnic).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 27.04.2009 22:12, rada
určite ber felicii, díly seženež za hubičku a nejsou terčem zlodějů. 1.3 je dost lína, hlavně kvůli bezpečnosti a to mam na mysli předjíždění a to by nebylo moc dobrý, kort jestli máš protikus. Kamoš koupil 1.6, vše v el. kromě zadních oken, servo,airbag,abs za 30.000,-Kč což je slušna cena. Jestli-že chceč šetřit, tak kup 1.9D a nebo se na felici vykašli, kup golfa III TDi 66Kw a nebudeš litovat.....osobně mam 1.9 TD 55Kw,je to slabší,ale jezdím do 6 litrů;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.04.2009 11:48, rada
Když budeš vybírat, tak s trochou štěstí narazíš na zachovalou feldu a do 35000 se vejdeš i s nějakou údržbou, všemi poplatky, povinným ručením a benzínem na nějaký ten kilometr (u mně cca 4000km v této ceně)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.04.2009 12:50, rada
Jak tady čtu rady, tak bych opravdu vyzdvihnul jedinou. Nechodit do bazaru. Jak nad tím tak přemýšlím tak se asi bude dát sehnat auto za 25000, za které i s dalšími nutnými výdaji nedáte moc přes 35 000. Stejně jako David V jsem se zbavoval auta u kterého by jste se vlezl do peněz. Taky mi ho hned zabavil jeden známý. Takže ještě tak by se dalo něco sehnat. Od kamaráda nebo rodiny. Auto které znáte a znáte majitele. Jinak je to neuvěřitelná loterie. Stejně bych ale doporučil ještě nějakou dobu šetřit. Hlavně si udělat nějakou rezervu pro strýčka příhodu. Nejhorší je našetřit pár korun a utratit je všechny při koupi. Co se týče značky tak bych se orientoval na menší, hodně rozšířené vozy. Polo, golf, fiesta. Zde jsou díly za pár korun a jedná se o relativně dobrý auta. Felicii bych bral opravdu jako nouzovku pro dojíždění do sousední dědiny. Díly jsou ale skoro zadarmo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.04.2009 12:55, rada
Martine, ozvěte se mi na coob@seznam.cz....Mozna bych pro Vás něco měl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.04.2009 13:46, rada
taky bych pro Vás Martine něco měl. Je to super Omega, která kvete a převodovka je v háji. Ozvěte se mi! Zaručeně nejsem bazarista. Jenom pracuju v Auto.....!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.04.2009 13:57, rada
Budte v klidu Pindíku, nejsem bazarista Když můžu nabídnout přesně to,c o čtenář shání, tak proč se neozvat? Lepší, než jít do toho bazaru. Váš příspěvek je jen hloupý výkřik do tmy.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.04.2009 14:42, rada
Nekupujte auta!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.04.2009 14:54, rada
Vybrané vozy nejsou špatné. Almera na tom bude se spolehlivostí asi nejlépe, pokud nebude zmanipulovaný technický stav. Pro Felicii sice hovoří nízké ceny ND. Proti ní zase mizerná spolehlivost. Co se týče koroze, tak jsou na tom všechna vybraná vozidla stejně. Doporučuji se poohlédnout po soukromých inzerátech a hledat vozidla s oběma sezónními obutími, protože je tam předpoklad alespoň základní péče o vozidlo. U této cenové relace je nejdůležitější stav a důvod, proč se dotyčný auta zbavuje a co místo něj pořídil. Lze poznat, že dotyčný mlží, tam bych se slušně rozloučil. Spektrum vozidel bych rozšířil o Opel Astra F a Opel Vectra A, kde tak nejzásadnějším problémem je koroze, ale se spolehlivostí je na tom lépe než Felicie. Ceny ND jsou také velmi nízké. To vím z 10-ti leté zkušenosti s Kadettem E a Vectrou A z roku 1995 (momentálně vlastním) a má už dokonce i Euro II a manu. klimu (o 2xSRS, ABS a servu oproti Felicii ani nemluvě. Motor 1.8i je lenoch, ale zase až tolik nežere). Nějaký mouchy měla, koneckonců její stav celkem pečlivě zapisuji do komentářů pod recenzi, která mi zde před 3-mi lety vyšla (16.6.2006). Zkuste najít auto tohoto typu a značka je v tomto případě lhostejná.
Neznamená to, že se s autem rozhodně nic nestane, to by bylo bláhové, avšak tímto se riziko neočekávané závady se zanedbání údržby snižuje. Také je dobré se zeptat, co bude potřeba výhledem udělat - vždycky je něco, co je potřeba udělat buď brzo nebo třeba za 30 tkm, třeba vyměnit brzdovku, svíčky a podobný drobnosti.
Tohle není inzerát, jen konstatování, že v této cenové relaci lze najít relativně slušné auto, bude jich jako šafránu, ale jsou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.04.2009 14:57, rada
Vím ještě o 3 lidech v bezprostředním okolí, kteří se o auto starají stejným způsobem. Čili až je budou prodávat, někdo udělá dobrej "kauf".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.04.2009 15:21, rada
čau ber felicii je to super auto,levné dily jede slušně, jinak strejda prodava felicii je to 1,3mpi 4bodovy vstřik je to rok 1997 je to kombik je na plyn je tam dva roky novy plyn je v tom autě vše nove strejda je automechanik a koupil to pro babu měnil vše nove auto je jako z linky a ještě jezdi zadarmo chce ho prodat chce větši nedavno se jim narodilo male cena:36000kč je jako z linky bez koroze vše udělano spraveno,nove kola. dam ti svuj email a jestli bys měl zájem tak se ozvi dam ti na něj čislo muj mejl: jakha@seznam.cz je z frydku mistku fakt to stoji za to
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 28.04.2009 23:49, rada
Dobrá auto je určitě Mazda 323f, generace bg. Je to sice skoro 20 let starý auto, ale prakticky nehnije, je spolehlivý a na svůj věk vypadá dost dobře. Mám ji doma za 25000Kč a nestěžuju si. A náhradní díly z druhovýroby jsou za hodně slušný peníze (případně mrkni na 323f.cz a tam koupíš díly za pakatel).
reagovat
1 2 3 4




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.