0
zpět
 

diskuze k tématu: Jaký vybrat levný vůz pro studentku?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, technické dotazy, česká vozidla, italská vozidla, italská vozidla, francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 15:30, rada
ten bavorák je dobrej vtip :) tam by využilat ka zadní sedačku,ale vybírat by měla u japonců, Almera,Civic apod.Spolehlivost na 1.místě,nic víc by tě zajímat nemělo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 15:47, rada
Za pozornost by určitě stál Peugeot 106 nebo 206.Mají spolehlivé motory a hlavně vynikající antikorozní ochranu.Takže za pár let nebudou rezaté jak liška,jako hodně Felicií.Jízdní vlastnosti a komfort se též nedá s Felicií srovnat.Další plus je,že i po letech neztratily na líbivosti,což jistě každá žena ocení.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 15:55, rada
Dobry den, nezlobte se, ale k cemu ze studentka potrebuje auto? Skolni budovy jsou v centru mesta, cili bude mit velke problemy se zaparkovanim. A popravde, nechtel bych zivit sveho potomka na studiich a jeho auticko. Normalne mu budu davat tolik, aby neumrel hlady a mel kam slusne slozit hlavu. Kdyz vse dostane takto zadarmiko, nevim, nevim, jak si bude neceho nekdy vazit...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 15:55, rada
Ježiš to jsou rady- sedmičkový bavor a nebrat japonce Fakt super. Já bych bral japonce nebo jak tady někdo zmiňuje dvojku Punto, která už je lepší než jednička...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 16:33, rada
Vybíral bych buď již dříve jmenovanou Almeru nebo Renault Megane. Obě auta maj co nabídnout. Felda začíná být za zenitem, sám jí mam. Cenově je tak za 35. Jízdní vlastnosti... co dodat, buď mi chybí pud sebezáchovy nebo jsou na tom ostatní auta o dost hůř páč většinou dojedu, předjedu a ujedu, ale výbavu to nemá skoro žádnou i když mám GLXi a pár věcí jsem dodělal. Megane nebo Almera budou mít za tu cenu přední okna v elektrice a nejspíš i klimu. Ani jedno nerezne. Co se spotřeby týče tak závisí dost na tom kudy se jezdí a na stylu jízdy. Každopádně je to cenová relace, kde si člověk musí jakž takž ujasnit výbavu a pak hledat dobrej kus s někym kdo tomu rozumí. Dále počítat s tím, že tak 10 tis padne rychle na blbosti jako je výměna oleje, často nákup pneu, vyčištění a dolití klimy, atd...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 16:44, rada
to by mě doopravdy zajímalo kdo mohl napsat do Japonce ne dnes jsou to jedny z nejspolehliovějších aut.Sám bych doporučil třeba starší corollu nebo carinu 3 ale ty nemají bohužel motory 1,2 jinak jejich spolehlivost je skvělá.Možná bych se koukl ještě k nisanu ten má výhodu v rozvodovém řetězu a ani to Punto není špatná volba
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 18:44, rada
Zachovalý kousek Audi 80, mohu jen doporučit! Sice už se 13let nevyrábí (v provedení sedan, kombi, cabriolet až do roku cca 99), ale jedná se o fantastické auto!!! Nechá se sehnat v benzinu kolem 30-40tisíc, z roku 94. Ještě Vám nějaké peníze zůstanou na případné opravy. Toto auto bylo vyrobeno z opravdu kvalitních materiálů, silné nápravy, pořádný pozink a kvalitní interier. Jediný problém--najít pěkný kousek!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 18:56, rada
Podle mě Bravo po faceliftu s motorem 1,2 16V 80k je výborná volba. Slušný výkon vzhledem k objemu,nízká spotřeba,levné náhradní díly a výborná antikorozní ochrana. Paliu bych se vyhnul.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 19:31, rada
ahoj,Palio nebrat nejhorší z řady Fiatu.Felicie neni auto takže taky ne...Lepší volba je již zminované Fiat PuntoII ale já bych vám přesto doporučil spíše Hyundai Accent 1999 Hezký,spolehlivý vozítko rozumná výbava,pozinkovaná kastle a do 70000 se vejdete.Je třeba si dát pozor aby mělo max do 100000 najeto a nebourané! to ostatně platí skoro o každým autě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 20:02, rada
Doporucuju opel Corsa 1.0 s motorem ecotec spotreba 5-6 litru
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 20:20, rada
Pro mamželku jsem s velkou obavou koupil doslova za pár korun (20t) Peugeota 106 950ccm a řeknu Vám: za ujetých 30tkm a asi rok a půl provozu - ani jediná koruna za servis, krom počátečních rozvodů, olejů... což i tak bylo velmi levné. No měl jsem strach, a teď doporučuji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 20:29, rada
hlavně né korejce prosimtě! z blízkýho okolí mám s pár zkušenosti a ty auta sou snad z papíru...tlumiče po 60ti.km totálně vylágrovaný a palubka jak ve favoritu a o akustice motorů ani nemluvě!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 07:34, rada
Proc ne korejce lantra je spolehlive auto. A z blizkeho okoli mas zkusenosti, to je tak jedna babka povidala. Ja mam lantru otec ma lantru a spokojenost velika. Narozdil od frantiku ty auta jedou (asi je to tim ze pouzivaji techniku Mitsubishi). Ale nic.
Pro studentku by nebyl treba marny Citroen Saxo, Peugeot 106, Hyundai Accent. I lantra, ale ta se dela od 1,6.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 07:38, rada
Slečno! Doporučuji OPEL corsa s 1 lit.motorem.Výborná kasle,která nerezaví ,motor který neutaháte,spotřeba směšná,místa vepředu až až,kufr dostatečný a vcelku klasická německá solidnost,daně malé!Co chcete víc?!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 07:59, rada
Souhlasím s Opelem corsa 1 lt.motor. Je to dobrá volba.Nezničitelný autíčko.Dobře se ovládá,parkuje a uvnitř není malé!!!Motor výborný,karoserie skutečně nerezne.Na bavoráky a podobný návrhy bych nedal,je to mimo Vaši potřebu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 08:34, rada
Ahoj, fiata ti ani já nedoporučuji.. Velká spotřeba, nízký výkon, drahé díly. Na druhou stranu, ale netrpí korozí a designem ho jen málo co předčí. Jediné co ti mohu doporučit je škoda felicia. Za 70 tisíc seženeš krásný kousek. Nejlevnější a nejdostupnější náhradní díly, ať nové či starší. Nízká poruchovost a většinu oprav zvládne tatínek nebo kamarád hravě sám na chodníku před domem. Pokud se pro toto auto rozhodneš zvol motor 1,3MPI..ve škodovkách je v minimálních změnách používán už několik desítek let a tudíš se na něm neobjevují žádné vážné závady. Jinak ještě doporučuji (pokud nejsi kulturistka) hledat feldu s posilovačem řízení. Ve spojení s motory 1,3ccm byl bohužel jen za příplatek, ale najít se dá. Hodně štěstí při výběru a rozhodování!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 08:56, rada
Doporučujete tady slečně Opela corsu ale za tyhle peníze už bude tak starej že bude schnilej i volant...Antikorozní ochrana u 10 let starého Opela je nulová...Já se přikláním ke korejcům,Lantra,Accent...vybavení klima,posilovač,elektrika,centrál samozřejmost antikorozní ochrana.Na dojíždění do školy do práce ideální auto za málo peněz.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 09:02, rada
Já bych doporučoval Ford Fiesta 1.2,rv.1998,Výbava skoro plná a do těch 70.000Kč by ses vlezla v pohode.Já ho mám a sem s ním spokojenej.A ten Fiat Palio,toho bych nedoporučoval.Drahé díly o ničem deasing,vysoká spotřeba atd...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 09:07, rada
Já bych vám doporučoval bud Daewoo Matiz,nebo Renault Clio,Na pojížední do práce nebo do školy ideální auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 19.08.2008 09:20, rada
Jestli jsi hezká studentka tak tě budu vozit) Jinak asi Toyota Starlet nebo starší Corola. Hodně štěstí
reagovat
  1 2 3 ... 7




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.