0
zpět
 

diskuze k tématu: Auto do 45.000 Kc

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, automobilky, česká vozidla
Papagelo
počet příspěvků52
datum registrace06.07.2015
Čtvrtek 15.12.2016 16:22, Carina
Dál už Petr222 nehledej, jestli se s dattlikem domluvíš na ceně, tak máš vystaráno.
Jediná nevýhoda Cariny je, že už se nevyrábí, bohužel. Byl to ve své době spolu s
Corollou etalon spolehlivosti. O takové se dnešním moderním autům, může zdát...
reagovat
Gagarin_CCCP
počet příspěvků66
datum registrace02.01.2012
Pátek 16.12.2016 09:40, RE: Volvo
AnderN napsal:
Gagarin_CCCP napsal:
mimo to, když už jsi u toho Volva, tak ani jedničková V70 by nebyla marná, něco jsem v ní taky najezdil a v benzínové variantě by to taky nebyla špatná koupě....nicméně už je to stará koncepce, to zas třeba najít použitelný mondeo by bylo možná lepší. Je třeba se zas zaměřit na rozvody řetězem. Protože při koupi ojetiny by byla výměna rozvodů jedna z nejnákladnějších položek
To Volvo V70 ze stejného roku bude výrazně dražší než Mondeo, do 45 tis. se žádné zachovalé nevejde, to je utopie. Focus/Mondeo jsou z ekonomického pohledu lepší volba. Případně mě napadá starší Astra, nebo Vectra, ale ta bude cenově někde mezi tím Mondeem a Volvem.


Psal jsem jedničkové V70-97-99 -což cenově sedí,proto jsem napsal, že koncepce Volva bude stará-vychází z 850tky,koncepčně je na tom to Mondeo lépe
reagovat
pekos
počet příspěvků2
datum registrace28.11.2016
Pátek 16.12.2016 09:51, Asi se mnou nebude většina souhlasit!
Dobrý den,popíši svůj příběh jak a proč jezdí moje paní v tomto voze.
V roce 2000 Někdo koupil toto auto v naprosto plné výbavě.,kůže,šíbr,Xenony,4x4,automat.diesel 132 kw
Já to kupoval v roce 2005 s 200 000km.Nyní má vozidlo najeto skoro 400 000 bez větších zásahů.
V roce 2009 jsem potřeboval paní pořídit auto kolem baráku .Nakonec jsem jí nechal toto.Paní s tím jezdí 7 let a nechce nic jiného.
Nyní to B na dlouhé trasy mně to bralo 9,6
Po městě kolem 15.
Takže rada za mne po těchto zkušenostech je nebát se toho a pokusit se srazit již nízkou cenu ještě níže.Jít do benzínu se serviskou bez 4x4.Budete mít pohodlnější auto než se dnes dělají a na vrakovištích je jejich zastoupení již značné, takže dílů je dost.
Je to původně drahé auto a podnikatelé kteří je kupují jako nové nemohou jezdit se starym modelem...
Svoji nebudu nikdy prodávat právě z tohoto důvodu.Nic lepšího bych za tuto cenu nesehnal.
reagovat
BobanHTP
počet příspěvků2404
datum registrace19.08.2015
Pátek 16.12.2016 14:42, RE: Auto do 45.000 Kc
Petr222 napsal:
Ahoj, Mel by nekdo tip na auto, po 20 let stare felicii?Nemam moc penez, cena max do 45. Tis., s tim ze si casem muzu postupne vymenovat opotrebovane dily, jak budou penize..Rad bych neco ,, modernejsiho,bezpecnejsiho a trochu vic komfortnejsiho ,, nez felicia z roku 1996.A aspon trochu spolehliveho Diky za tipy, nazory ...


Ahoj, před dvěma roky jsem za podobnou cenu koupil z Itálie Peugeot 206 1.1 s ABS, klimou, 2xairbagy, el. ovl a vyhříváním zrcátek atd r.v. 2002 a světe div se - vše funguje. České hospodské bulčení o nekvalitě francouzů jsou tam tam. Auto nemá nikde vážnou korozi a jezdí po okreskách za 5,6l, na dálnici 6,6l Do té doby jsem měl doma jen Škodovky, ale koupit takhle vybavenou Fábii I 1.4 MPI je nemožné Pokud jste chalupář doporučuji koupit p206 v kombíku, větší kuft přijde vhod.
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.