0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Favorit 135L - LPG

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 10.02.2007 17:03, RE: Bezpečnost
gld napsal:
No ohladne bezpečnosti starých škodoviek mate pravdu ale uprimne, v ktorom aute sa pri maximalnej konštrukčnej rýchlosti nezabijete?! V traktore?
Itraktor jsem vyděl rozpůlený na křižovatce.Nedal přednost taxikáři v 19renaultu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 10.02.2007 17:07, RE: Za ty prachy je Fanous dobrej
anonym napsal:
510tisic favorit? ty ses blazen.
Fa pů milionu udělá ,dokonce jsme měli takového služebního!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 10.07.2008 16:48, RE: Souhlas
Taťulda napsal:
Můžu potvrdit pravdivost článku kromě svíček.Jezdím favoritem na plyn asi 6let.Svíčky jsem měnil jednou a to obyč.Kromě veškerých závad favorytů jsem s plynem spokojený.V dnešní době se vyplatí víc než plyn rozumný diesl!
V dnešní době se víc nevyplatí diesl 32 Kč LPG - 16Kč
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.07.2009 18:10, favorit
Mam druheho favorita, oba na LPG - BRC. Jediny problem ktery jsem az dva roky po koupi zjistil byla vadná baterie - nalomena prepazka. Auto samo osobe jezdi perfektne - nema sice klimatizaci, tempomat a dalsi dnes ,,nezbytne,, vymozenosti, ale vcera jsem se s nim vratil z Bibione a vse uplne bezproblemu. Musim dodat ze jsem nejel po dalnici ale pres serpentiny kolem Grossglockneru a auto k memu udivu ani nevarilo. Prumerna spotreba cesty do Bibione a zpet do Plzne byla 7,24 l/100km. / 8hod. jizdy.
Auto jsem koupil bez koroze a po dvou letech je na tom porad stejne. Mozna nekde nepatrne. Po nakupu jsem si koupil a namontoval dalkove ovladany central vcetne cidel atd. za 2500 kc - pro pohodlnost. Jinak bez nakladu. Originalni svod z roku vyroby 1992 a vystrikane dutiny jiz pri nakupu.
Svicky menim po 10tis. pak uz odchazi vcetne filtru a oleje.
Proste auto za nizkou cenu, na kterem si majitel muze opravit 90% zavad sam - pokud nastanou.
ekel@seznam.cz
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.