0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Fabia Combi 1,4 16V (55kW)

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.02.2006 14:12, RE: No fuj
Martin napsal:
Zajímavé! Takže když vám pošle do redakce článek nějaký člověk, který nemá vůbec žádné zkušenosti s auty a bude Favorita popisovat jako superspolehlivé moderní auto s naprosto dokonalými jízdními vlastnostmi a spotřebou pod pět litru, tak to taky zveřejníte????????
Trochu soudnosti prosím! Vždyť s takovýmto článkem by toho člověka na jakémkoli fóru (př:auto.cz aj.) znalí řidiči rozdupali na placku a Vy ho tady vítězoslavně zveřejňujete!
Chybu ani tak nevidím v tom, že uveřejňujete tyto články ...
a kdo říká že nemám s auty žádné zkušenosti? Když jsem se svým autem spokojený, tak nevím, proč bych ho neměl chválit!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.02.2006 14:16, RE: No fuj
gaspaco napsal:
Souhlasím s Pepem - autoři článků, kteří kdoví jak dlouho jezdí s nějakým podprůměrným autem - zde např Felicia, po té si koupí Fábii tak je i hloupému jasné, že je Fábia o míle vzdálená Felině, a proto je z ní majitel unešen. Pokud už má člověk možnosti srovnání tak už tak unešený být nemusí. Fábia je sice dobré auto, ale že by se dala až do nebes vychvalovat.... no nevim nevim. :D
já tu svoji fábii do nebes nevychvaloval....Ano s Felícií jsem před tím jezdil, ale měl jsem možnost vyzkoušet i více vozů.... Nikde jsem nepsal, že jsem z toho auta kdoví jak unešenej, ale jsem s ním spokojený... tak co!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.02.2006 14:52, RE: No fuj
Michal Brno napsal:
já tu svoji fábii do nebes nevychvaloval....Ano s Felícií jsem před tím jezdil, ale měl jsem možnost vyzkoušet i více vozů.... Nikde jsem nepsal, že jsem z toho auta kdoví jak unešenej, ale jsem s ním spokojený... tak co!
jo a abych teda upřesnil ty moje zkušenosti : dobrá těch 195km/h bylo na D1 po cestě mezi Olomoucí a Brnem a bylo to z mírného kopce... těch 195km/h bylo těch , co mi ukázal tachometr a s tím plaváním při větších rychlostech : když jsou na autě obuty horší pneu tak je pravda že to plavalo, ale koupil jsem kvalitnější Good Year a už je to OK...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 03.02.2006 21:04, RE: No fuj
Michal Brno napsal:
jo a abych teda upřesnil ty moje zkušenosti : dobrá těch 195km/h bylo na D1 po cestě mezi Olomoucí a Brnem a bylo to z mírného kopce... těch 195km/h bylo těch , co mi ukázal tachometr a s tím plaváním při větších rychlostech : když jsou na autě obuty horší pneu tak je pravda že to plavalo, ale koupil jsem kvalitnější Good Year a už je to OK...
Skutečně mi to připadá jako pocity člověka, který přesedlal z Feliny do této Fábie. V tomto případě bych to taky tak napsal. Já třeba tuto Fábií nemám, ale mněl jsem možnost přesně z takovou projet jednou SL Z Ostravy do K-V a zpět, a závěry? Rozhodně to nená špatné auto brzdy bych rozhodně nehodnotil za 1, ale za 3. Za celou dobu jsem se nezbavil pocitu, že brzdný učinek nelze dávkovat rovnoměrně. Nejdřív to jako nebrzdí vůbec a pak najednou se brzdy skoro kousnou. Ptal jsem se ostatních jestli to není jen můj pocit a nebyl. Jak to vidíte vy ostatní.
2) Motor 55kW je asi to nejlepší z celé plejády opravdu bídSkutečně mi to připadá jako pocity člověka, který přesedlal z Feliny do této Fábie. V tomto případě bych to taky tak napsal. Já třeba tuto Fábií nemám, ale mněl jsem možnost přesně z takovou projet jednou SL Z Ostravy do K-V a zpět, a závěry? Rozhodně to nená špatné auto brzdy bych rozhodně nehodnotil za 1, ale za 3. Za celou dobu jsem se nezbavil pocitu, že brzdný učinek nelze dávkovat rovnoměrně. Nejdřív to jako nebrzdí vůbec a pak najednou se brzdy skoro kousnou. Ptal jsem se ostatních jestli to není jen můj pocit a nebyl. Jak to vidíte vy ostatní.
2) Motor 55kW je asi to nejlepší z celé plejády opravdu bíd
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.02.2006 16:21, RE: No fuj
mac napsal:
Skutečně mi to připadá jako pocity člověka, který přesedlal z Feliny do této Fábie. V tomto případě bych to taky tak napsal. Já třeba tuto Fábií nemám, ale mněl jsem možnost přesně z takovou projet jednou SL Z Ostravy do K-V a zpět, a závěry? Rozhodně to nená špatné auto brzdy bych rozhodně nehodnotil za 1, ale za 3. Za celou dobu jsem se nezbavil pocitu, že brzdný učinek nelze dávkovat rovnoměrně. Nejdřív to jako nebrzdí vůbec a pak najednou se brzdy skoro kousnou. Ptal jsem se ostatních jestli...
1,4 MPI nebrat, mel jsem nekolikrat pujcenou kombi (mela najeto cca 50tkm) a spotreba v lete porad kolem 10 litru; kolega s ni jezdil taky za 10; v zime nebyl problem jezdit za 12
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 04.02.2006 18:33, RE: Hrôza
Grrrr!!! napsal:
Hele, Ty rádoby-kolego zo SVK, přestaň laskavě nadávat na Škody, že jsou to tuctové magoriny nebo somariny. Potřebuješ se odlišovat? V jakém exotu jezdíš Ty? Píšeš na Český web a pomlouváš tu České auta! A České autory. Vyrábíte Vy slováci nějaké auta? Hoď sem svoji recenzi svého auta, frajere. Mám pocit, že T. K. myslel Tebe, ne autora článku. A nenadávej zde do zvířat, sám jedno jsi! A Fabia není žádný vrak, ale moderní malý vůz. Nemám Škodovku, ale jsem pyšný, že je vyrábíme. Jsou to slušná a...
Vyrabate len vdaka tomu ze skodu kupil wv, inak by ste doteraz robili favorita!!!A skoda uz davno nie je ceske auto, vsetka technika je aj tak nemecka....!!!Kde by ste boli bez tych nemcov???Nikde!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 05.02.2006 21:16, RE: Hrôza
mike napsal:
Vyrabate len vdaka tomu ze skodu kupil wv, inak by ste doteraz robili favorita!!!A skoda uz davno nie je ceske auto, vsetka technika je aj tak nemecka....!!!Kde by ste boli bez tych nemcov???Nikde!!!
No zato u Vás už pořádně nefrčí ani ZŤS Martin a malotraktory. Jsi v Čechách, tak je nehaň!! Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. To Tě neučili? A když už tady rozděluješ auta na česká a nečeská a chytáš tady za slova, tak Ti dám taky jednu radu. Nepíše se wv, ale VW jako Volkswagen (lidový vůz). Maj sa vela dobre Mike )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 08.02.2006 21:01, RE: Hrôza
Dejvi napsal:
No zato u Vás už pořádně nefrčí ani ZŤS Martin a malotraktory. Jsi v Čechách, tak je nehaň!! Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. To Tě neučili? A když už tady rozděluješ auta na česká a nečeská a chytáš tady za slova, tak Ti dám taky jednu radu. Nepíše se wv, ale VW jako Volkswagen (lidový vůz). Maj sa vela dobre Mike )
Tak tak, kámo, máš recht!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 09.02.2006 16:03, RE: Hrôza
Dejvi napsal:
No zato u Vás už pořádně nefrčí ani ZŤS Martin a malotraktory. Jsi v Čechách, tak je nehaň!! Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. To Tě neučili? A když už tady rozděluješ auta na česká a nečeská a chytáš tady za slova, tak Ti dám taky jednu radu. Nepíše se wv, ale VW jako Volkswagen (lidový vůz). Maj sa vela dobre Mike )
pise sa velmi dobre(ked uz si taky detailista).....ja som narazal len na to ako sa stale so skodovkou vychvalujete, ako keby lepsieho auta nebolo....a pritom nic moc...
reagovat
smazaný uživatel
počet příspěvků
datum registrace
Úterý 17.06.2014 14:25, spotřeba
Tak nevím, jak autor článku jezdí, ale mě se s tou stejnou motorizací po okreskách a obcích daří držet spotřebu běžně pod 5L a nejmíň jsem měl 4,1l/100km. Jinak v zatáčkách drží pěkně, ale při vyšších rychlostech začíná plavat (ale možná to je i pneumatikama)
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.