0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Fabia 1.9 TDi - 74 kW po faceliftu

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 15.02.2006 14:02, Nejlepsi motor
Tak tohle je nejlepší motor, který se do fabie davá, jede solidně a nežere.
Samozřejmě tdi 96 kw z RS je ještě lepší, ale ten neni v kombíku.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 09:25, RE: Nejlepsi motor
Misha napsal:
Tak tohle je nejlepší motor, který se do fabie davá, jede solidně a nežere.
Samozřejmě tdi 96 kw z RS je ještě lepší, ale ten neni v kombíku.
Plně souhlasím, dost často s tímto autem jezdím a můžu říct,že je to fakt pila.Jede a nežere.Příjemná spotřeba i do města,fakt asi nej motor!
reagovat
nahlásit
petr.honomichlFB
počet příspěvků1
datum registrace15.02.2013
Pátek 15.02.2013 18:02, RE: Nejlepsi motor
sandman napsal:
Misha napsal:
Tak tohle je nejlepší motor, který se do fabie davá, jede solidně a nežere. Samozřejmě tdi 96 kw z RS je ještě lepší, ale ten neni v kombíku.
Plně souhlasím, dost často s tímto autem jezdím a můžu říct,že je to fakt pila.Jede a nežere.Příjemná spotřeba i do města,fakt asi nej motor!

přesně ten motor neni línej stačí mu trochu šlápnout a jede to ..
reagovat
nahlásit
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.