0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Fabia 1.4TDI PD

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.05.2006 13:48, RE: bez předmětu
Pola napsal:
Obyčejnej shit.
Panove, Dana a jeho auto znam moc dobre, a co vy tady pisete za blaboly a urazky,to je fakt vrchol!
Sam jezdim podobnou Fabkou 1.4, platinova metaliza, v plny nalozi, sportovni sedacky,a muzu vas UJISTIT, ze nafoukani majitele bavoraku, mercedesu a podobnejch kramu nechapou! Delame v chrudimi takove mensi "speed zavody", kolikrat i za plneho provozu a je to adrenalin jak svine...
Sedel jsem uz v moc autech vcetne Feldy, Logana, Subaru Forester, Golfa, Astry a na Fabii ani jedno z techhle aut nema! Zdar
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.05.2006 14:19, 2.5/100 km ve meste
Caute, mel jsem tohle pujcene od Skodovky v Mlade Bolslavi a spotreba se hodne ridila stylem jizdy, ve meste se mi stim podarilo pri opravdu stridmem a setrnem stylu jizdy (v tu chvili jsem jel plynule asi jako Skoda 105) dosahnout spotreby 2.5 litru na 100 podle pocitace, opravdu jsem pouzival hodne brzdeni motorem a vsemozne se snazil mit na displeji spotrebu 0... pak mimo Mladou Boleslav vystoupala na 4.5 kdy se dupalo a zrychlovalo, ale opet vyuzivalo maximalne . Pro plynulou jizdu proste uplnej ideal...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.05.2006 15:16, RE: bez předmětu
Milan (Chrudim) napsal:
Panove, Dana a jeho auto znam moc dobre, a co vy tady pisete za blaboly a urazky,to je fakt vrchol!
Sam jezdim podobnou Fabkou 1.4, platinova metaliza, v plny nalozi, sportovni sedacky,a muzu vas UJISTIT, ze nafoukani majitele bavoraku, mercedesu a podobnejch kramu nechapou! Delame v chrudimi takove mensi "speed zavody", kolikrat i za plneho provozu a je to adrenalin jak svine...
Sedel jsem uz v moc autech vcetne Feldy, Logana, Subaru Forester, Golfa, Astry a na Fabii ani jedno z techhle aut nema! Zdar
Tak ty budeš asi hodně vostrej a ten tvůj kámoš taky, co? Uz opravdu vidím, jak si to po městě jede nějaký MB S320 CDI a jedna fabie junior ho bere zprava a druhá zleva...:)) Já tě zase můžu ujistit, že když už nějaké auto předjedeš, tak to neznamená, že s tebou závodil, to já bych taky mohl říct, že jsem předjel na dálnici 5 VW Touaregů, když jeli na kamionu... Fakt mám pocit, že mladí majitelé fabií se na silnici prostě neumí chovat, u nás taky jezdí "borec" s 1.2 HTP, vzadu má nápis RS a asi 3 měsíce zpátky srazil kluka na kole... A adrenalin si můžete udělat třeba v noci na dálnici, ale ne v plném provozu, páč to je vcelku nebezpečné a dost ubohé, howk...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.05.2006 21:54, Spotreba
Zajimalo by me ta spotreba, 1,4 TDI 3 valec a jeho udavana spotreba je stejna jako u Mehoho toleda 1,9 TDI, ve meste jezdim do 6 litru a na okreskach 5 litru, samozrejmne obcas vic, obcas min, da se jezdis s 1,9 TDI v rozmezi 4,5 litru minimum, az po 6,5 maximum s klimou. Samozrejmne extrem jde i pres 8 litru ale to vam motor dlouho nevydrzi. Takze o 1,4 TDI jsem uvazoval ale pokud bude jeste vetsi traktor nez moje 1,9 a buide zrat stejne a pojede mene tak na to kaslu. Zacal sjem premyslet o 1,3 JTD, je to 4 valec a docela dobrej. A pak premyslim o 3valci 1,5 CRDI od hyundaie
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 28.05.2006 22:04, Fabia a Brzdy
Celkem zajímavé postřehy o fabii,jen nechápu to s těma brzdama,máme fafiji již 3 roky,je to vezce atraktive ABS,EDS... a hafo tehle brzdovej asistentu,a musím říct že auto brzdí dokonale,a až moc ostře. V zimě jsem zkoušel brzdit,že pod pulkou auta byl led a pod druhou čistej asfalt,a auto brzdilo zcela rovně a dokonale a od první chvíle i při brždění drželo udaný směr,dalo se manévrovat,pak jsem něco podobného zkoušel s autem bez ABS a nestačíl jsem se divit,jak jsem si zamotal ruce..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 09:52, RE: Spotreba
Martin napsal:
Zajimalo by me ta spotreba, 1,4 TDI 3 valec a jeho udavana spotreba je stejna jako u Mehoho toleda 1,9 TDI, ve meste jezdim do 6 litru a na okreskach 5 litru, samozrejmne obcas vic, obcas min, da se jezdis s 1,9 TDI v rozmezi 4,5 litru minimum, az po 6,5 maximum s klimou. Samozrejmne extrem jde i pres 8 litru ale to vam motor dlouho nevydrzi. Takze o 1,4 TDI jsem uvazoval ale pokud bude jeste vetsi traktor nez moje 1,9 a buide zrat stejne a pojede mene tak na to kaslu. Zacal sjem premyslet o 1,3...
měl jsem 1,3 JTD od Fiatu v Oplovi (tam se to jmenuje CDTI), najel jsem s tím motorem za 1,5 roku 75 000 km k absolutní spokojenosti takže mohu jen vřele doporučit. Bez poruch, nízké provozní náklady - výměny oleje až po 50 tis. (já měnil po 30 -ti, pro jistotu), nízká spotřeba nafty, cca 5 litrů, nízké povinné ručení. Velmi kultivovaný zvuk a v Oplovi i velmi dobré odhlučnění.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 10:04, RE: bez předmětu
Milan (Chrudim) napsal:
Panove, Dana a jeho auto znam moc dobre, a co vy tady pisete za blaboly a urazky,to je fakt vrchol!
Sam jezdim podobnou Fabkou 1.4, platinova metaliza, v plny nalozi, sportovni sedacky,a muzu vas UJISTIT, ze nafoukani majitele bavoraku, mercedesu a podobnejch kramu nechapou! Delame v chrudimi takove mensi "speed zavody", kolikrat i za plneho provozu a je to adrenalin jak svine...
Sedel jsem uz v moc autech vcetne Feldy, Logana, Subaru Forester, Golfa, Astry a na Fabii ani jedno z techhle aut nema! Zdar
Máš pravdu urážky jsou zbytečné, ale ruku na srdce, kluci to co se nám tady snažíte nabulíkovat, jsou fakt nesmysly.Ten tvůj kamarád ani neví co tam má za motor když tady prezentuje 1,1 MPI což se do Fábií nikdy nemontovalo. A jestli si někde honíte trika a "závodíte" za plnýho provozu tak to snad ani nemá cenu komentovat. Fabia je jistě podařený malý vůz který má co nabídnout a je v ní příjemné svezení, ale to je taky všechno. Ono totiž když máš pod kapotou 170 koní a náhon 4x4 jako třeba já, tak s takovými "speed mastry" jako jste vy opravdu závodit nemusím, zvlášt když vím že vám kdykoliv ukážu výfuky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 10:13, RE: Souhlas
www.jesen.cz napsal:
S tou spotřebou jde jít na 6,8 když se jezdí ostře. Ten motor má ale jeden problém a tím je poskakování na krátkých trasách a do ostrého kopce. Motor bez turba je hrozný a když zase zabere turbo je auto moc rychlé. Pokud máte někdo chatu na kopci a jede se tam polní cestou rozhodně si tuhle motorizaci nekupujte- buď vám bude motor chcípat nebo si rozbijete plasty a nijnižší hrany motoru.
Nevím tedy jestli tam nemám nějakej jinej motor. pravdou je že 1.4 TDI je potřeba držet v malinko vyšších otáčkách než 1.9 s kterým jezdím také, ale ještě se mi nestalo, že by mi chcípnul i při popojíždění do kopce. Pokud jde o plasty na spodku ty na špatný polní cestě rozbijeme na všech autech. Co se týká spotřeby, pokud mohu soudit tak nejezdím jako šnek a normálně se dá jet za 4,5 l, nedávno jsem se pokusil o co nejnižší spotřebu a při dodržování rychlostních limitů, na dálnici s tempomatem a za běžného provozu jsem na trase Praha - Hradec Králové měl dle počítače 3,8l/100 km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 11:05, RE: bez předmětu
Milan (Chrudim) napsal:
Panove, Dana a jeho auto znam moc dobre, a co vy tady pisete za blaboly a urazky,to je fakt vrchol!
Sam jezdim podobnou Fabkou 1.4, platinova metaliza, v plny nalozi, sportovni sedacky,a muzu vas UJISTIT, ze nafoukani majitele bavoraku, mercedesu a podobnejch kramu nechapou! Delame v chrudimi takove mensi "speed zavody", kolikrat i za plneho provozu a je to adrenalin jak svine...
Sedel jsem uz v moc autech vcetne Feldy, Logana, Subaru Forester, Golfa, Astry a na Fabii ani jedno z techhle aut nema! Zdar
Ty vaše fábie jsou dost ubohý, už sem vás párkrát ve chrudimi potkal a neměli ste na mou vytuňenou stopětku vůbec žádnou šanci, na křižovatce ste stáli oba vedle mě a já vám s přehledem ujel, a nic na tom nezmění fakt, že mě pakt stavěli policajti za jízdu na červenou...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 11:15, RE: bez předmětu
Milan (Chrudim) napsal:
Panove, Dana a jeho auto znam moc dobre, a co vy tady pisete za blaboly a urazky,to je fakt vrchol!
Sam jezdim podobnou Fabkou 1.4, platinova metaliza, v plny nalozi, sportovni sedacky,a muzu vas UJISTIT, ze nafoukani majitele bavoraku, mercedesu a podobnejch kramu nechapou! Delame v chrudimi takove mensi "speed zavody", kolikrat i za plneho provozu a je to adrenalin jak svine...
Sedel jsem uz v moc autech vcetne Feldy, Logana, Subaru Forester, Golfa, Astry a na Fabii ani jedno z techhle aut nema! Zdar
Nemám sice žádný z těch krámů, který na tebe nemaj, ale můžem si zazávodit. Mám Ducato 2,3 JTD, naložím si 500 kg, ty si nalož 4 kámoše a uvidíme... jestli se alespoň rozjedeš. Nebo si půjčím od manželky P307 Bk, 1,6 16V (nemá jí v plný palbě jako ty, ale jenom aut. klima, 6x airbag, senzor stěračů a světel, ABS, EBD, 4x okna v el. a další základní věci) a můžem to zkusit. Ale radši někde na ploše, jsem dětem prospěšnější venku než v kriminále. Prostě vychladni a zkus se svést v autě. Ne na PC simulátoru. Zdar.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 12:15, RE: bez předmětu
Pepe napsal:
Nemám sice žádný z těch krámů, který na tebe nemaj, ale můžem si zazávodit. Mám Ducato 2,3 JTD, naložím si 500 kg, ty si nalož 4 kámoše a uvidíme... jestli se alespoň rozjedeš. Nebo si půjčím od manželky P307 Bk, 1,6 16V (nemá jí v plný palbě jako ty, ale jenom aut. klima, 6x airbag, senzor stěračů a světel, ABS, EBD, 4x okna v el. a další základní věci) a můžem to zkusit. Ale radši někde na ploše, jsem dětem prospěšnější venku než v kriminále. Prostě vychladni a zkus se svést v autě. Ne na PC simulátoru. Zdar.
ani ne Polo
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 13:03, RE: bez předmětu
Milan (Chrudim) napsal:
Panove, Dana a jeho auto znam moc dobre, a co vy tady pisete za blaboly a urazky,to je fakt vrchol!
Sam jezdim podobnou Fabkou 1.4, platinova metaliza, v plny nalozi, sportovni sedacky,a muzu vas UJISTIT, ze nafoukani majitele bavoraku, mercedesu a podobnejch kramu nechapou! Delame v chrudimi takove mensi "speed zavody", kolikrat i za plneho provozu a je to adrenalin jak svine...
Sedel jsem uz v moc autech vcetne Feldy, Logana, Subaru Forester, Golfa, Astry a na Fabii ani jedno z techhle aut nema! Zdar
Vy jste dva? Kluci, vy jste debilové. A samozřejmě že je Fabia lepší než Logan a Felicie, protože je na vyšším vývojovém stupni. Forester je úplně jiná kategorie, až budeš tu Fabii srovnávat s Foresterem, tak půlku odjeď oběma autama po silnici a půlku v lese. Pak to srovnávej. Snad je s tou Astrou souhlasím. Ale jak vidím, nebavím se tady sám. Už se těším, až zase pojedu do Chrudimi. Snad se i potkáme, vy dva maséři.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 14:56, RE: bez předmětu
Milan (Chrudim) napsal:
Panove, Dana a jeho auto znam moc dobre, a co vy tady pisete za blaboly a urazky,to je fakt vrchol!
Sam jezdim podobnou Fabkou 1.4, platinova metaliza, v plny nalozi, sportovni sedacky,a muzu vas UJISTIT, ze nafoukani majitele bavoraku, mercedesu a podobnejch kramu nechapou! Delame v chrudimi takove mensi "speed zavody", kolikrat i za plneho provozu a je to adrenalin jak svine...
Sedel jsem uz v moc autech vcetne Feldy, Logana, Subaru Forester, Golfa, Astry a na Fabii ani jedno z techhle aut nema! Zdar
Milane z Chrudimi ty musíš brát sichr drogy. Jinak s tebou souhlasim-dělat jakýkoliv závody ve Fóbii je fakt adrenalin jak svině
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 15:11, RE: NEMÁ CHYBU!
Daniel Perořízek ml. (Chrudim) napsal:
Máme fábii už 3 roky a je to perfektní auto, bez konkurence. Máme ji v německé verzi s mračítky a vytuněným výfukem a odladěným podvozkem. Je to sice nejslabší verze Junior 1.1 MPi, ale otec ji chce nechat očipovat.
Většina aut při rozjezdech nemá šanci, miluju ty pohledy řidičů bavoráků.
FABIA FOREVER!
Mam 320 D BMW v touringu. Ten motor má 150 koní ty moulo. Uvidíme kdo se komu bude smát...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 15:29, RE:
anonym napsal:
Mam 320 D BMW v touringu. Ten motor má 150 koní ty moulo. Uvidíme kdo se komu bude smát...
Se poseru. 37 kW. To na kole ušlapu víc. Mračítka. Těžkej tuning.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 16:25, RE: bez předmětu
bestdrifter napsal:
Milane z Chrudimi ty musíš brát sichr drogy. Jinak s tebou souhlasim-dělat jakýkoliv závody ve Fóbii je fakt adrenalin jak svině
Nedal bych moc za to, ze zavodici Junior sem svuj prispevek napsal jenom proto aby se dobre bavil nad tim, jak kazdy hned vytahuje svoje PS, 4x4 a zadni laufy. Opravdu hezke pocteni:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 16:55, RE: bez předmětu
Milan (Chrudim) napsal:
Panove, Dana a jeho auto znam moc dobre, a co vy tady pisete za blaboly a urazky,to je fakt vrchol!
Sam jezdim podobnou Fabkou 1.4, platinova metaliza, v plny nalozi, sportovni sedacky,a muzu vas UJISTIT, ze nafoukani majitele bavoraku, mercedesu a podobnejch kramu nechapou! Delame v chrudimi takove mensi "speed zavody", kolikrat i za plneho provozu a je to adrenalin jak svine...
Sedel jsem uz v moc autech vcetne Feldy, Logana, Subaru Forester, Golfa, Astry a na Fabii ani jedno z techhle aut nema! Zdar
Fajn,tak jdu navrtět svou Hondu Accord 2,2 110 kW a frčím si nechat napráskat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 17:55, RE: bez předmětu
Krkovicka napsal:
Nedal bych moc za to, ze zavodici Junior sem svuj prispevek napsal jenom proto aby se dobre bavil nad tim, jak kazdy hned vytahuje svoje PS, 4x4 a zadni laufy. Opravdu hezke pocteni:)
Krkovičko, tam kde jde racionalita stranou a vítězí emoce tam není na škodu uvést pár suchých čísel. Ale souhlasím popíchnul nás pěkně :o)))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 19:33, RE: NEMÁ CHYBU!
Pepe napsal:
On zapoměl dodat, že ujede všem, co jedou v protisměru... Škoda, že si při tom ještě nepustí klimu...Švihadlama....Zdar
spustit klimu v 1,0 motoru znamená přeřadit o kvalt níž i když jedeš na rovině. Nebo jak říkáš: švihadlama, to 4kW motoru neubere. )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 29.05.2006 19:35, RE: NEMÁ CHYBU!
Corleone napsal:
Kamo, to nemyslis vazne. Ty si snad chory. Co chces cipovat na 1.1- dokonca Juniorovi ??? Tvoj prispevok je bud vtip, alebo by si mal jednoducho urychlene vyhladat pomoc bielych plastov!!! Mne tiez po meste beha okridlena, huciaca vysvietena Fabka, ale je to HTP-cize hanba. Tak toto naozaj neviem pochopit.
Ohledně čipu na 1,0: v 16 ltech jsem prováděl čip motoru na Simsonovi S51 Enduro. Stačilo pořádně vyleštit sací kanály a hned to jelo o poznání lépe. . .
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.