0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Fabia 1.2 HTP nebo Honda Jazz 1,4?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, česká vozidla, japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 24.02.2008 12:54, RE: Točivý moment HTP
anonym napsal:
Jel jsem nedávno s Jazzem a musím říct, že proti fábii je to povozeníčko! Motor má oproti fábce suprový zvuk a celkově i prostor a interiér se mi líbil víc. Jednoznačně Hondu!!!
Souhlasím,Jednoznačně bych bral Hondu Jazz,je to hrozně živé a super auto ....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 24.02.2008 12:57, RE: Vyber
anonym napsal:
Ja chci BMW E46 330Ci a to pod 300t. nesezenu, takze jdete s corsama a poloautama zn. fiat do hajzlicku! :o)
A ty jdi asi na jiné stránky,jsi uplně mimo mísu !!!Nazdar ty bavoráku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.02.2008 07:11, RE: Vyber
anonym napsal:
mně to vysvětlovat nemusíš, taky jsem si za cenu holé Fabie Kombi koupil Megana Sedan sice v základu, přesto lépe vybaven, s 4 válcovým motorem a slouží bez problémů. Ale taky chápu lidi, pro který je zbytečné mít větší vůz (pro mě čistě z pragmatických důvodů taky, ale mně se prostě velké káry líbí) a proto jim stačí třeba Fabie, no a k tomu bydlí třeba v nějaké menším městě kde je jediný dostupný servis ten od Škodovky. Pro ně je to pak jasná volba.
No zrovna Renaulta bych nedoporučoval a vůbec Francouze...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.02.2008 07:31, Japonec
Japonci by určitě auta domácí výroby tak nepsuli. To jsou jiní vlastenci a nezávidí! Nedá se to číst, je to samá nadávka a urážka. Pochybuju, že tady někdo píše objektivně. Většinou si tady vylíváte zlost na Škodovkách a štve vás jejich úspěch v zahraničí. Většina lidí je s nima spokojeno, to považuji za hlavní důkaz kvality. Každé auto má své slabiny, věřím že se najdou lidi co je odradí Fabie po prvním svezení. Neexistuje předce auto, které se líbí každému. Proč je ale všichni kupují a drží tím cenu?
Vždyť to slyšíte dnes a denně, že se svolávají auta na výměnu součástek a Japonská nejsou vyjímkou. Mám zkušenosti s japonskými off roady Nissan a nezdá se mi, že by byly nesmrtelné. Vydrží hodně, ale rozhodně nemůžu říct, že to jsou super-držáky. Zdá se mi, že podvozek má životnost do 150-200 tis. km. Pak příjdou na řadu super-drahé výměny. No ale bavte se dál.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.02.2008 09:05, RE: Japonec
anonym napsal:
Japonci by určitě auta domácí výroby tak nepsuli. To jsou jiní vlastenci a nezávidí! Nedá se to číst, je to samá nadávka a urážka. Pochybuju, že tady někdo píše objektivně. Většinou si tady vylíváte zlost na Škodovkách a štve vás jejich úspěch v zahraničí. Většina lidí je s nima spokojeno, to považuji za hlavní důkaz kvality. Každé auto má své slabiny, věřím že se najdou lidi co je odradí Fabie po prvním svezení. Neexistuje předce auto, které se líbí každému. Proč je ale všichni kupují a drží tí...
Všichni nebo většina ty Fabie kupuje z věrnosti ke značce Škoda, měli Mb, pak Favorita, tak proč ne Fabii. A pak ji dle mého názoru kupují lidé, kteří autům moc nerozumí. Tak to berou jistotu.
Hodně Fabek jezdí jako služebních, tam to je o něčem jiném. Švagrová pracuje ve firmě, nakoupili Fabky a Roomstery. Výhoda - za jjnou cenu než ceníkovou, na leasingy, vše 1,9tdi (fyzická osoba by si to nekoupila, protože to je pekelně drahé oproti benzínu), alel naftu mají za hubičku. Prostě fabku pro firmu beru, pro soukromé účely - poohlídl bych se někam jinam.
Octávka, tam je to podle mě obdobné, ale ta se mi narozdíl od Fóbie líbí, takže bych hodně zvažoval ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.02.2008 09:30, RE: Vyber
anonym napsal:
No zrovna Renaulta bych nedoporučoval a vůbec Francouze...
no vidíš, a já mám s frantíkama a italama jenom pozitivní skušenosti. A nejsou to jen soukromé vozy, ale i služební (Megan II, Kangoo, Brava), slouží bez problémů.
Ono s (ne)kvalitou frantíků, italů nebo i korejců je to asi stejné klišé jako s kvalitou produkce z Reichu. Kazí se všechny vozy, a v současné produkci jsou podle mně tak malé kvalitativní rozdíly, že je fuk co si koupíš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.02.2008 09:30, RE: Vyber
anonym napsal:
No zrovna Renaulta bych nedoporučoval a vůbec Francouze...
no vidíš, a já mám s frantíkama a italama jenom pozitivní skušenosti. A nejsou to jen soukromé vozy, ale i služební (Megan II, Kangoo, Brava), slouží bez problémů.<BR>Ono s (ne)kvalitou frantíků, italů nebo i korejců je to asi stejné klišé jako s kvalitou produkce z Reichu. Kazí se všechny vozy, a v současné produkci jsou podle mně tak malé kvalitativní rozdíly, že je fuk co si koupíš.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 25.02.2008 18:33, RE: Japonec
anonym napsal:
Všichni nebo většina ty Fabie kupuje z věrnosti ke značce Škoda, měli Mb, pak Favorita, tak proč ne Fabii. A pak ji dle mého názoru kupují lidé, kteří autům moc nerozumí. Tak to berou jistotu.
Hodně Fabek jezdí jako služebních, tam to je o něčem jiném. Švagrová pracuje ve firmě, nakoupili Fabky a Roomstery. Výhoda - za jjnou cenu než ceníkovou, na leasingy, vše 1,9tdi (fyzická osoba by si to nekoupila, protože to je pekelně drahé oproti benzínu), alel naftu mají za hubičku. Prostě fabku pro fir...
musím souhlasit ze známých co má fábií před tím měli toho favorita nebo feldu a o žádném jiném autě než o fabii neuvažovali - jakoby nic jiného neexistovalo než škoda je fakt že k autům nemají žádný vztah než to že je to doveze z místa A do B když jsem se ptal kamaráda jakou výkonovou variantu má ta jeho 1,4 tak řekl že neví nezajímal se o to že jsou nějaké modifikace
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 16:58, Tohle fakt někdo myslí vážně ?????
Fakt si koupím takovou šílenost jeko je Fabie 1,2Htp ( Hovno To Pojede ) když můžu mí Hondu ????? To je jako bych se rozhodovala mezi Ferrari a Škodou 120. Pane, berte Hondu a na Fabii zapomeňte.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 17:01, RE: Vyléčený
anonym napsal:
suhlas, ak je na fobii niecodobre, tak je to podvozok a svetla!
Souhlas, měla jsem tu pochybnou čest s tímhle zázrakem 14 dní jezdit a světla bylo to jediný,co bych pochválila.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 17:07, RE: Kup.
anonym napsal:
Já jsem před rokem kupoval nové auto kolem 300t a dal jsem si tu práci a poctivě jsem obešel všechny možnosti a doporučil bych asi toto: z japonců Jazz nebo Yaris,ze zbytku polo a fiestu/fusion.Fabie je předražená a nepohodlná,aspoň dle mého názoru,navíc i motor 1,2HTP mi v polu připadal mnohem snesitelnější.Hodně štěstí při výběru.
Před rokem asi ještě nebyla, ale dnesk bych do tvého seznamu přidala ještě Mazdu 2. To je opravdu výjimečně povedené auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 28.02.2008 17:11, RE: Japonec
anonym napsal:
Japonci by určitě auta domácí výroby tak nepsuli. To jsou jiní vlastenci a nezávidí! Nedá se to číst, je to samá nadávka a urážka. Pochybuju, že tady někdo píše objektivně. Většinou si tady vylíváte zlost na Škodovkách a štve vás jejich úspěch v zahraničí. Většina lidí je s nima spokojeno, to považuji za hlavní důkaz kvality. Každé auto má své slabiny, věřím že se najdou lidi co je odradí Fabie po prvním svezení. Neexistuje předce auto, které se líbí každému. Proč je ale všichni kupují a drží tí...
Promiň, ale když si budu vybírat auto, nebude otázka vlastenectví v seznamu mých priorit ani náhodou. Fabii jsem měla 14 dní půjčenou a už nikdy, nikdy více. I kdybych měla chodit pěšky.

A vůbec, Japonci mohou být v tomto směru vlastenečtí, když dělají jedny z nejlepších aut na světě.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 29.02.2008 13:26, RE: Vyléčený
anonym napsal:
Tak to jste pane asi smolař, nebo neumíte jezdit? Neměl jste měněné taky blatníky, kapotu a světla? Mám zkušenosti se třemi Fábiemi (benzín i diesel) a nemůžu na Fábii říct křivého slova! I podle zkušeností širokého okolí se jedná o solidní a celkem bezporuchové auta. Pro jízdu má Fábia pohodlný podvozek a s TDI je radost jet po dálnici. V motoru se pouze mění olej, filtry. Do 80 tis. km se diesel (dneska už i benzín) pouze zajíždí. Výměna stabilizátorů je běžná ve všech autech, které je mají. M...
no kvalita se u vsech aut lisi kus od kusu, alet ech nepodarenych fabii je opravdu hodne. koupil jsem starsi 16V a asi na kazde 3000 najetych km pripada jedna nova zavada tak za 3000,- Kc Fabii uz NIKDY! A HTP je na tom jeste hure viz http://skoda.panda.cz/forum/viewtopic.php?t=8728
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.03.2008 11:06, Sněhulák radí vzít Hondu
Raději v pohodě jezdit, než se s Fóbií potácet po servisech
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 22.04.2008 23:41, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Kdbych to s tou Fabií do tvé pochcané hondy narval, tak chcípneš....a mě daj možná ve špitlu do kupy...
boural jsem fabku a ridic se leci dodnes tak fabku nikdy(vlastni posranyho japonce)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 03.06.2008 20:59, RE: Diesel?
anonym napsal:
FORDEM tam,vlakem zpatky !!!
vskutku originální
reagovat
  1 ... 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.