0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Fabia 1,2 HTP

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 01:07, Ježiš
Je to blázen, hoďte na něj sííííť..... ne ale vážně... pisatel recenze je patrně trošku mimo a nebo mu za tuhle reklamu musel někdo vysázet něco na dřevo. Ze stylu je vidět, že dělá v šoubyznisu, i když asi jenom toho, kdo dováží v tý Fabce panu Gottovi sváču. "blázen do aut" by nikdy takovouhle zhovadilost nevyplodil. Jediné co je jakž takž pravda: Fabka tak nějak zhruba jakž takž stačí.... ale většinou taky ne.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 01:08,
otřesně napsaný příspěvek....páté přes deváté a nedozvěděl jsem se vlastně nic,jen to,že je to nejlepší auto světa ))))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 01:20, pan Gott
Ano, pana Gotta poměrně často v jeho fabii potkávám, má model 1.0 Junior, takovou zelenou. Pokud tedy nejede Formanem, to si teď pořídil jako druhé auto do rodiny, když jedou i s dcerou. Taky říkal že to táhne až až, a že klimu stejně nepotřebuje, jen by ho bolelo v krku...On se vůbec teď uskrovnil. Prodal vilu v Jevanech a koupil 2+kk na Černým Mostě. Nabízeli mu i 3+1, ale chtěl něco přiměřeně k velikosti vozu. No nic....
Ne že by fabia byla propadák i když osobně bych ji nechtěl, ale autor je buď mistrný jemný ironik a teď se kochá kdo se chytí nebo zaměstnenec reklamní agentury a takové bylo zadání - vyždímal z něj co šlo. A nebo třetí varianta že to myslí vážně a to raději nekomentuji. A nebo je to teplem a to se mi zdá nejpravděpodobnější.
Každopádně kdyby kufr byl větší ne o 30 ale o 100 l, tak po naložení poběží už jen ta klima. A nebo tak o 500, ideální pro pohřební službu, ti nakonec už moc spěchat nemusí... Ale možná že nápad bude vyslyšen a po světě začnou jezdit jen fabie s obrovským kufrem a ostatní automobilky budou postupně zavírat své závody či v licenci vyrábět fabie - simply big
Pokud to autor přeci jen myslel vážně, přeji mu aby na dalších 600 000 km někdy zkusil i něco jiného, bez ohledu na to čím jezdí Gott (Karel Emanuel?). To že ji koupil své služebné ještě neznamená že v ní kdy vůbec seděl. Ačkoliv - on se nezdá, ale má docela smysl pro humor, tak kdoví. Každopádně on už vám někdo ze šoubyznisu nějakou káru poradí. Jestli tedy všichni nečekají na fabii s velkým kufrem - ocení zvlášt hráči na basu, bicí a harfenisté.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 01:25, BAVIČ TÝDNE
................
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 06:51, Hm. Začínám šetřit.
No, pane jo. Jak říká Přemek: Buď mistrný jemný ironik nebo ..........

Tý spotřebě moc nevěřím. Vždyť ten hrací strojek se musí sakra nadřít, aby to tele utáhl.

Pro znalce škodovek: Ambiente je plná výbava? Já měl Ambiente Octavii a v plný rozhodně nebyla=(

Jinak přeji autorovi mnoho šťastných km v této euforii.

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 07:28, Raději bez komentáře........
Markus napsal:
No, pane jo. Jak říká Přemek: Buď mistrný jemný ironik nebo ..........

Tý spotřebě moc nevěřím. Vždyť ten hrací strojek se musí sakra nadřít, aby to tele utáhl.

Pro znalce škodovek: Ambiente je plná výbava? Já měl Ambiente Octavii a v plný rozhodně nebyla=(

Jinak přeji autorovi mnoho šťastných km v této euforii.

Plná výbava nejen u Fabie, ale i Octavie a Superbu se nazývá jen tak mimochodem Elegance.
A rozdíl mezi 40 a 47 kW je také nezanedbatelný - z vlastní zkušenosti.
Jinak ten pán mě docela pobavil, chtěl bych docela vědět, co v tom šoubyznysu dělá. Připadá mi, že v jiném autě ani nikdy nejel.
A jestli jezdí za 5 litrů, tak už si představuji tu brzdu provozu, která ani na rovině nejede víc jak 80km/h, protože jedině tak lze udávanou spotřebu dosáhnout..........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 07:43, To není normální !
Fabia se mi líbí, dokonce jsem si ji chtěl koupit, ale rozhodně bych ji takto nepopsat, to je fakt síla, autor je opravdu trochu mimo....chápu že má radost s nového auta, ale trošku by se mohl ovládat. A že jeho klima u 40kw motor nebrzdí a nepozná to ? Já mám Octavii 1.8T 110kw a rozdíl akcelerace je výrazný, až jsem se tomu sám divil. Takže by mě docela zajímalo jak to 40kw motor zvládá, bohužel to nemám kde vyzkoušet.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 07:56, co ta klima
Proč si kupujete auto s klimou, když jí nezapínáte, ten článek je děs a hrůza. Jednou jsem také bohužel jel ve Fábii a doufám, že mě to už nikdy nepotká. 40kW v roce 2006 to považuji za prospání doby! Škoda 120L má 37 kW to už je skoro stené né? Tohle je prostě stát Škodovkářů ve všech podobách a vy jste se svou Fábií jeden z hlavních představitelů, ale každý máme právo na svůj názor takže je to jen a jen Vaše věc..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 08:06, RE: Ježiš
Lukáš napsal:
Je to blázen, hoďte na něj sííííť..... ne ale vážně... pisatel recenze je patrně trošku mimo a nebo mu za tuhle reklamu musel někdo vysázet něco na dřevo. Ze stylu je vidět, že dělá v šoubyznisu, i když asi jenom toho, kdo dováží v tý Fabce panu Gottovi sváču. "blázen do aut" by nikdy takovouhle zhovadilost nevyplodil. Jediné co je jakž takž pravda: Fabka tak nějak zhruba jakž takž stačí.... ale většinou taky ne.
Kdybys jezdil celej život stodvacítkou, tak bys po usednutí do Fabky napsal to samé...pamatuju si že když mě známí ze švýcarska svezli v devíti letech Corollou, byl jsem v sedmém nebi. (Měli jsme Fiat 125P).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 08:26, Fábie
Já jsem jezdil s Fábií v práci a docela mě překvapilo, že i s motorem 1,2 HTP 47 kW se dá jezdit docela v pohodě. Fábie není špatné auto, ale slušel by jí motor tak 1,6 76 kW. A to vůbec nejsem zarytý škodovkář, spíše naopak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 08:29, spotřeba
Spotřebě moc nevěřím. Osobně jsem jezdil s fábií 1,4L (44kW) a s velmi lehkou nohou jsem jezdil za 7,4/100km. Jinak jsem měl spotřebu kolem 7,8-8,2/100km, což považuji za velmi špatný výkon, vzhledem ke konkurenci. Pokud mi tu někdo napíše, že jezdí se stejnou fábií za 6L, tak to beru s velkou rezervou.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 09:00, to je fakt hustý žolík
Tak to já si radši koupil auto nejmenované značky, má 113Kw a dokonce, to by jste fakt nevěřili si můžu i tu klimu pustit. Protože já ji v těhle vedrech narozdíl od autora fakt ocením.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 09:13, Panu autorovi recenze--dotaz na cenu
A kolik si za takhle vybavenou Fobii dal, 400 000? nebo 500 000,-?
Pane, vy jste fakt hloupej, kdybyste se pohyboval radsi mezi auty nez v soubyzu...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 09:40, fabka jo i ne
taky jeden prispevek do plena
ten expert co psal recenzi se opravdu vytahnul
v praci mam k dispozici fabku 1,2 40kw ve verzi socka 4xkola sedadla volant, kastle a neco pod kapotou co vydava zvuk skoro jako motor,
musim rict ze jizdni vlasnosti jsou fajn auto je dobre citelne, motor no typl bych to ze se hodi akorat tak do mestskeho provozu protoze na delsi cesty toho moc nepredvede, spotrebu drzim nekde mezi 6 az 8 litry podle toho jak tomu slapu po krku ,auto uzivam vetsinou ve meste, jinak je to takova vetsi nakupni taska na zadnich sedadlech skoro zadne misto to uz ve felicii je toho mista v zadu , porizovaci cenu cca 250 tisic no nezlobte se na me ale asi nebrat, kdyby se cena takoveho noveho vozu pohybovala nekde na hranici 200 tisic tak by to asi nebylo od veci, za dva roky co toto auto pouzivame zadne vady spise jen drobnosti asi 3 takze si myslim ze spolehlivost vcelku dobra je pravda ze v aute v kterem skoro nic neni se nema co kazit. jedina vec co mi na tomto voze velmi vadi he tlusty predni sloupek, vadi ve vyhledu bokem (nekdy az nebezpecne) jinak s autem vcelku spokojenost a pokud bych uvazoval o koupi takovehoto auta urcite bych se poohlidl i po jinych znackach.
tak a jdu zase makat prace stoji mejte se vsici fajn a mnoho stastnych kylometru bez nehod
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 10:35, DOST ÚLET
Četl jsem si tady příspěvek pána od "šoubyznysu" a tak nějak nevím. Pokud jde o Karla, tak jsem ho nikdy v ničem jiném nepotkal než v MB. Pokud si tedy na stará kolena pořídil Fabii, tak je to buď Karlův stařecký vrtoch, anebo si pan vymýšlí. Ale k věci. Ta spotřeba 5 l u Fabie - pokud to nebylo TDI, tak bych tuhle Fabii někdy chtěl vidět (asi bych o tom poreferoval i do Wolfsburgu, měli by radost a hodně by se o tom psalo nejen u nás..). Já jsem řídil 1.2 HTP (40 kW) jednou a stačilo. Dost jsem spěchal, vcelku to jelo (i když stařičká Corsa 1.2 z roku 1995 jela líp) - až 165 km/h z kopce, ale ta spotřeba - počítač mi pak napsal průměrnou spotřebu 14.8 l na sto a ja mel z toho skoro smrt. No na druhé straně - se stařičkou stodvácou jsem kdysi jezdil v SRN na německý olovnatý benzín (98 oktanů) - až 150 km/h a spotřeba byla zhruba stejná jako teď u Fabie. Jinak s tou klimatizací - já bych si typnul, že to s klimou do kopce nepojede vůbec (stejně jako nejezdí Aygo, staré Punto 1.0 atd.). Teď mám VOLVO S 40 (1.8 92 kW) a předtím jsem měl Hondu CRX - S 1.6 -a Focus 1.6 - ten úbytek výkonu a nárust spotřeby při zapnuté klimě tam byl vždycky sakramentsky cítit. Jinak je pán asi minimalista, protože tak škaredou palubní desku jako má Fabia - to se těžko hledá, no snad Octavia v první řadě....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 10:38, RE: pan Gott
Přemek napsal:
Ano, pana Gotta poměrně často v jeho fabii potkávám, má model 1.0 Junior, takovou zelenou. Pokud tedy nejede Formanem, to si teď pořídil jako druhé auto do rodiny, když jedou i s dcerou. Taky říkal že to táhne až až, a že klimu stejně nepotřebuje, jen by ho bolelo v krku...On se vůbec teď uskrovnil. Prodal vilu v Jevanech a koupil 2+kk na Černým Mostě. Nabízeli mu i 3+1, ale chtěl něco přiměřeně k velikosti vozu. No nic....
Ne že by fabia byla propadák i když osobně bych ji nechtěl, ale autor je...
Pán asi přišel k ránu z kšeftu,proto ta euforie,nebýt takových lidí ani se nezasmějem,hezky to popsal Přemek.Díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 11:14, felicie-komunistická???-fábie je na hovno
felicie-komunistická??? to snad ne...už favorit se vyráběl vylepšený po spojení s VW...navíc felicie sa dala použít jako rodinné prostorné auto, i když třeba trošku pokulhávající za např, golfem. Sednou-li si tři lidi vzadu ve fábce, jsou jak skrčenci. Samozřejmě že podnikatel kravaťák, když jezdí sám je spokojen....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 11:15, že by drogy...?
Po přečtení této "recenze" jsem propadl v šílený smích. Za prvé - fanda do aut, by si zajisté koupil Fabku 1,2 HTP, za druhé být teplý kadeřník neznamená, že člověk dělá v šoubyznysu a za třetí Gott sice Fabku má, ale jezdí s ní jenom když má pojezdy po centru Prahy, jestli v ní celkem najel víc jak 2000km, tak je to dost.
A mimochodem, víte co znamenaj ty písmena HTP? HovnoToPojede a fakt to sedí. Jinak autorovi přeji aby mu to šprýmařství zůstalo dál a hodně šťastných kilometrů v jeho šicím stroji!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 11:28, šoubyznys
Ja ako nadšenec do aút by som si tiež ako svoje 11. auto vybral túto pixlu....V podstate sem už ani niet čo dopísať, všetko už v bolo povedané v príspevkoch vyššie. Prajem krasny vtipný zvyšok dňa. PS: poprosil by som, ak by sa dalo, písať recenzie aj na iné vozidlá ako je Fábia.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.07.2006 12:36, RE: pan Gott
Přemek napsal:
Ano, pana Gotta poměrně často v jeho fabii potkávám, má model 1.0 Junior, takovou zelenou. Pokud tedy nejede Formanem, to si teď pořídil jako druhé auto do rodiny, když jedou i s dcerou. Taky říkal že to táhne až až, a že klimu stejně nepotřebuje, jen by ho bolelo v krku...On se vůbec teď uskrovnil. Prodal vilu v Jevanech a koupil 2+kk na Černým Mostě. Nabízeli mu i 3+1, ale chtěl něco přiměřeně k velikosti vozu. No nic....
Ne že by fabia byla propadák i když osobně bych ji nechtěl, ale autor je...
Pobavil sem se a souhlas.
reagovat
  1 2 3 ... 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.