0
zpět
 

diskuze k tématu: Škoda Fabia 1,2 HTP

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 00:11, Ty kokso
Paráda...keci, keci, keci, keci, keci, keci, keci, keci,keci, keci, keci, keci, keci, keci, keci, keci,keci, keci, keci, keci, keci, keci, keci, kecikeci, keci, keci, keci, keci, keci, keci, keci a nič viac len keci. Zamyslite sa nad sebou pán autor článku, čo ste tam napísal.
Svižná -haha, pohodlné sedadlá- haha. Treba vedieť ako s tým jazdiť- haha. Ty vole. Perfektne som sa pobavil, len tak ďalej.......Supeeeeerrrr!!!!!
P.S Dajte nám kurz ako jazdiť svižne a 180km/h s 1.2 HTP 12v 47 Kw.
Ale každý asi rozumieme pod pojmom svižne asi niečo iné. Proste kráááása už niet čo dodať.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 00:13, ?
Tak já mám bohužel auto, které má jen 150 PS, ale Vaše nadšení s 1.2 Fóbií teda nezdílím, měl jsem možnost s tímto motorem jet a do 100 km/h se to ještě dá, ale víc, tak to už je hazard, protože pak již motor naprosto ztrácí sílu a na dálnici pří 150 km/h naprosto nestíhá a je podle mě blbost vůbec s takovým motorem, jezdit podobnou rychlostí. Můžu proto jen zhodnotit, že recenze je hóóódně subjektivní a spíše působí jako podobný vtip typu "Junior ujede na křižovatce každému autu".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 01:00, RE: ?
Falco napsal:
Tak já mám bohužel auto, které má jen 150 PS, ale Vaše nadšení s 1.2 Fóbií teda nezdílím, měl jsem možnost s tímto motorem jet a do 100 km/h se to ještě dá, ale víc, tak to už je hazard, protože pak již motor naprosto ztrácí sílu a na dálnici pří 150 km/h naprosto nestíhá a je podle mě blbost vůbec s takovým motorem, jezdit podobnou rychlostí. Můžu proto jen zhodnotit, že recenze je hóóódně subjektivní a spíše působí jako podobný vtip typu "Junior ujede na křižovatce každému autu".
Souhlas, měl jsem Fabku s 1.2 -12V v práci a do těch 100 km/h s jednou osobou to ještě jde, ale kombik, 3 osoby a svizna jizda - ne, ne, ne je to liny jak kurva a zere to,když od toho člověk chce aby to jelo tak kolem 9l / 100km. Teď sloužím s Octou 1.9 TDI - 81kW / chip na 97kW a ta docela lita - dlouhodobě jsem na 5.8 l / 100km a vsechny HTP s cervenym P nechavam i ve ctyrech lidech na palube daleko vzadu. Zaver 1.2 HTP nebrat !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 06:01,
Ten kdo to napsal je pekne trapnej.
Promin,ale pro me HTP znamena Hovno To Pojede!!
Uz jsem s tim parkrat jel a hnus,vubec to nema tah!
Ani 1.4 16V ve 2 lidech vubec nejede,ale vubec!
Boze fabie jsou hnusny auta a motory v nich uplne na kokot!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 06:27, Giorgio
Chtěl bych popřát autorovi "recenze" (mé žurnalistické vzdělání trpí, i když jsem použil ty uvozovky) hodně šťastných kilometrů v nové akci Kryštof a nadcházejících pravidlech silničního provozu. Dejte prosím vědět, až vám vezmou řidičské oprávnění, na silnicích pak bude o něco bezpěčněji.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 07:17,
Vážený pán autor,

obdivujem Vašu schopnosť objektívne zhodnotiť auto po najazdení 2000 km a redakciu TipCars za uverejnenie takéhoto príspevku.
Sám som mal možnosť jazdiť s Fabiou HTP Combi ako služobným a môžem povedať, že Vaša recenzia sa ako dobrá a objektívna dá ohodnotiť len so značnou dávkou nadhľadu a sarkazmu.
Auto jazdí pomerne svižne, za doprovodu traktorového zvuku, do takých 90 - 100 km/h a potom je to už len o trpezlivosti a dobrých nervoch. Mnohokrát som s Fabkou jazdil v 3 - 4 ľuďoch a bolo to niečo hrozné. Ak som sa ponáhľal na nejaké stretnutie a ako hovoríte, využíval som potenciál malého motora, tak sa to jednoducho pod 10 l/100 km nedostalo.

HTP je nepochybne vzhľadom na relatívne plochý priebeh krútiaceho momentu dobré auto na jazdenie v meste a okolí, ale hodnotiť ho ako ideál, ktorému sa autá zahraničných výrobcov nemnajú šancu vyrovnať, to by som si nedovolil. Nehovoriac o zvláštnej cenovej politike Škoda Auto, ktorú som doteraz nepochopil a beriem ju ako sarkastický pokus o výsmech do tváre českému a slovenskému zákazníkovi, rovnako ako beriem Vašu recenziu ako pokus o vtip alebo rozpútanie flamewar.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 07:19, Lojza
no to my ho teda vyndej takova recenze to se jen tak nevidi no proste humus a auto jeste vetci humus a delat recenzi po 2000km no to uz neni co dodat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 07:51,
Rád bych se zastal toho Vašeho konkrétního motoru. Je stavěný na popojíždění po městě a okreskách, na dálnici může zvládnou jízdu na hranici 130km, ale to už při zvýšené spotřebě. Styl jízdy, který popisujete je přetěžování a huntování motoru. Rád bych ho viděl po 100t km.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 08:14, Motor
Osobně jsem něco málo na motoru 1,2 HTP ( silnější) něco najezdil. Je pravda, že spotřeba když se nehoní je okolo 6,5. Motor vcelku jede, ale tak jak tady bylo psano tak do 100. Pak už se motoru nechce. Samozřejmně že na dlouhé rovině nebo z kopce vytáhne 180 ale kolik máte proboha otáček? tenhle motor je ideální na město a okresky. Dalnici taky zlvadne ale do 130 a urcite by tenhle motor nemel byt moc v levem pruhu. Predjizdeni s timto motorem na dalnici i kdyz jedu sam je porod, natoz 3 lidi a veci v kufru. Myslim, ze lide by meli vice videt jejich auta objektivne. Vim, ze kdyz si nekdo koupi auto, nebo poridi dite tak ho brani za kazdou cenu, ale u plechoveho mazlika by troska objektivnosti na skdou nebyla.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 08:20, RE: Ty kokso
Kolega zo Slovenska napsal:
Paráda...keci, keci, keci, keci, keci, keci, keci, keci,keci, keci, keci, keci, keci, keci, keci, keci,keci, keci, keci, keci, keci, keci, keci, kecikeci, keci, keci, keci, keci, keci, keci, keci a nič viac len keci. Zamyslite sa nad sebou pán autor článku, čo ste tam napísal.
Svižná -haha, pohodlné sedadlá- haha. Treba vedieť ako s tým jazdiť- haha. Ty vole. Perfektne som sa pobavil, len tak ďalej.......Supeeeeerrrr!!!!!
P.S Dajte nám kurz ako jazdiť svižne a 180km/h s 1.2 HTP 12v 47 Kw.
Ale k...
já chci autorovi pogratulovat k vtipnému leč pravdivému aprílu, který jak vidno nevyšel naprázdno
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 08:47, Šťastný to obyvatel světa jednoduchých lidí
Šťastný to obyvatel světa jednoduchých lidí
P.S. pro autora: zkuste navrhnout automobilce zda by nestálo za úvahu upravit tento motor tak jako to mají v americe velká auta, a to aby se vypínaly některé válce když není potřeba ten maximáýlní výkon tohoto jistě předimenzovaného motoru.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 09:50, RS
Neslyšel jsem o tom že by byla fabia RS v benzínu a ještě v kombi,jinak si to nedokážu vysvětlit jak to může jít do 180km/h pořád pěkně za plynem to fabia zvládne jedině s motorem TDI ne?A to bych ještě doporučoval 75kw provedení aby to vše bylo tak jak autor píše.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 10:11, fabia 1.2 triturbo
No, pokial by sme jebli na kazdy valec jedneho Garreta s chladicom nasavaneho vzduchu, titanove ojnice a piestne kruzky a odrezali vyfuk tak potom by sa hadam dalo ist tak jak autor napisal. Ale dokedy?.... :))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 11:10, RE: ?
Falco napsal:
Tak já mám bohužel auto, které má jen 150 PS, ale Vaše nadšení s 1.2 Fóbií teda nezdílím, měl jsem možnost s tímto motorem jet a do 100 km/h se to ještě dá, ale víc, tak to už je hazard, protože pak již motor naprosto ztrácí sílu a na dálnici pří 150 km/h naprosto nestíhá a je podle mě blbost vůbec s takovým motorem, jezdit podobnou rychlostí. Můžu proto jen zhodnotit, že recenze je hóóódně subjektivní a spíše působí jako podobný vtip typu "Junior ujede na křižovatce každému autu".
Odkdypak se může jezdit po dálnici v Č.R. 150 km/h ? Že by od 1. července ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 12:10, žartuješ?
To snad nemysli autor vazne, pisat recenziu po 2000 kilometroch? Mal som moznost jazdit s tymto motorom v ibize, pri obsadení 4 ludmi to islo ledva 160km/h. Okrem toho pre zachovanie nejakej dynamiky to vyžaduje časté radenie a vytáčanie, takže tu výhoda nízkej spotreby asi končí, že? Možno dobré do mesta, ale na dlhé trasy asi ťažko, jedine pre nejakého sviatočného jazdca čo bude uveličený že "ako sa dá super jazdiť" aj s jeho jedna-dvojkou. Skús s tým jazdiť denne po okreskach a pri predbiehaní sa raz hadam aj pos*rieš...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 12:11, RE: žartuješ?
meč katanu napsal:
To snad nemysli autor vazne, pisat recenziu po 2000 kilometroch? Mal som moznost jazdit s tymto motorom v ibize, pri obsadení 4 ludmi to islo ledva 160km/h. Okrem toho pre zachovanie nejakej dynamiky to vyžaduje časté radenie a vytáčanie, takže tu výhoda nízkej spotreby asi končí, že? Možno dobré do mesta, ale na dlhé trasy asi ťažko, jedine pre nejakého sviatočného jazdca čo bude uveličený že "ako sa dá super jazdiť" aj s jeho jedna-dvojkou. Skús s tým jazdiť denne po okreskach a pri predbiehan...
Vlastne som zabudol, že je to možno ešte odflaknuty PR-članok
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 12:27, Pepan
Nechápu všechny ty vaše zbytečné příspěvky, jako že HTP je na hovno, líné atd.... Vždyť vám to nikdo nenutí, je přece vždycky na člověkovi co si vybere, jaké má priority atd. Pochybuju že někde Škoda a.s. v reklamních materiálech píše, že HTP je na dálkové jízdy, pro ty jsou v nabídce přeci jiné motory. A to je i případ Roomstera. Existují lidé, který motor bude stačit, protože se pohybují převážně po městě nebo na víkendové návštěvy za rodinou v blízké obci, pro ty je HTP. Pro závodníky (kterých tu po 1. červenci už moc nebude) je např. pro fábii 2,0 benzín nebo 1,9 TDI....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 12:35, RE: Pepan
ZASE napsal:
Nechápu všechny ty vaše zbytečné příspěvky, jako že HTP je na hovno, líné atd.... Vždyť vám to nikdo nenutí, je přece vždycky na člověkovi co si vybere, jaké má priority atd. Pochybuju že někde Škoda a.s. v reklamních materiálech píše, že HTP je na dálkové jízdy, pro ty jsou v nabídce přeci jiné motory. A to je i případ Roomstera. Existují lidé, který motor bude stačit, protože se pohybují převážně po městě nebo na víkendové návštěvy za rodinou v blízké obci, pro ty je HTP. Pro závodníky (kterýc...
Docela dobrý postřech "Pepane" já bych souhlasil a akorát bych doplnil, že tak slabý motor není nic neobvyklého u konkurence - například Peugeot 206 motor 1,1, Opel Corsa 1,0 a tak by se dalo pokračovat. Jenže né, Češi budou furt nadávat !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 13:04, RE: Pepan
Jaroslav Vážený napsal:
Docela dobrý postřech "Pepane" já bych souhlasil a akorát bych doplnil, že tak slabý motor není nic neobvyklého u konkurence - například Peugeot 206 motor 1,1, Opel Corsa 1,0 a tak by se dalo pokračovat. Jenže né, Češi budou furt nadávat !
Ja myslim, ze lidi ani tak nehani to že to je HTP, ale že všichni pisou ze jejhich HTP predjede 2,0, ze to jede 180, ze to jde za plynem i pri vysokych rychlostech. Me osobne HTP bohate staci. Jsem zvyklej jezdit na skode 120 a proti ni je fabia htp sviznejsi. V rodine mame TOLEDO TDI a to je taky o nicem jinem. Ale podle toho jak vsichni o svem HTP pisi tak je to lepsi nez jakykoliv motor. Vim ze lidem staci kdyz to jede a nic proti nim nemam, je hodne lidi co to vyuzivaji po meste a na svatecni vylety a tem to staci, ale srandu z techto motoru mame spise proto ze si majitele HTP mysli ze je to vykonejsi nez TDI a 2,0 benziny a to je k smichu. Jinak az na ten zvuk je podle me HTP dobry motor na okresky a na mesto. Malo zere, na tak maly obsah jede dostatecne, ale treba ja osobne bych radeji sahnul po nejake konkurenci se stejnym obsahem ale ve 4 valcove verzi kvuli zvuku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.06.2006 13:10, RE: Pepan
ZASE napsal:
Nechápu všechny ty vaše zbytečné příspěvky, jako že HTP je na hovno, líné atd.... Vždyť vám to nikdo nenutí, je přece vždycky na člověkovi co si vybere, jaké má priority atd. Pochybuju že někde Škoda a.s. v reklamních materiálech píše, že HTP je na dálkové jízdy, pro ty jsou v nabídce přeci jiné motory. A to je i případ Roomstera. Existují lidé, který motor bude stačit, protože se pohybují převážně po městě nebo na víkendové návštěvy za rodinou v blízké obci, pro ty je HTP. Pro závodníky (kterýc...
Já proti HTP nic nemám kdybych uvažoval o autě s kterým bych jezdil po městě nebo dojížděl každý den 30km do zaměstnání tak by to pro mne byla ideální volba,ale nemám rád když někdo napíše že tříválec o obsahu 1.2 u docela těžkýho auta jako je fabia jde do 180 pěkně za plynem to je podle mě hodně přehnaný vždyť už ve 160 to musí bejt vytočený aspoň na 6500 ot/min.
reagovat
  1 2 3 ... 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.