0
zpět
 

diskuze k tématu: Podezřele levná Fabia

kategorie zařazení tématu: poradna, dovoz vozidel, česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 00:22, pan Kinds Regards :o))))))
To se mi snad zdá, od pana "Milý Pozdrav" z Velké Británie, si může chtít koupit auto pravděpodobně s pravostranným řízením jen cvok. Jemně řečeno.....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 01:08, NEBRAT
Zdravim/doufam ze ne/budouciho kupce fabie.Obchduji s auty a toho pana znam /ne osobne/ ale vim že to je lež.Tato osoba uz nabizela hodne aut a zadne z nich nebylo v Nemecku a ani v Evrope a vzdy byly podezrele.Prosim vyvarujte se takovych nakupu,nema to cenu se takovyma vecma vubec zabyvat
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 01:40, RE: NEBRAT
Pepe napsal:
Zdravim/doufam ze ne/budouciho kupce fabie.Obchduji s auty a toho pana znam /ne osobne/ ale vim že to je lež.Tato osoba uz nabizela hodne aut a zadne z nich nebylo v Nemecku a ani v Evrope a vzdy byly podezrele.Prosim vyvarujte se takovych nakupu,nema to cenu se takovyma vecma vubec zabyvat
Moj nazor je presne taky isty nestoji to ani za tu cenu ako si neskor ked pridete o peniaze buchat hlavu o stenu ze co som to ja blbec urobil. Radsej nejaku faiu v cechach ved ich tam mate dost a za dobre ceny.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 08:06, Kinds regards
Vy voli kinds regards neni žádnej chlap ale je to v překladu něco jako s pozdravem . Vy machři
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 08:48, RE: Kinds regards
denki napsal:
Vy voli kinds regards neni žádnej chlap ale je to v překladu něco jako s pozdravem . Vy machři
Právě proto jich běhá po Evropě tolik... Přes internet si dovolím koupit cokoli, od DVD po nové pneumatiky, ale ojetinu... Souhlas s p. Vaculíkem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 09:04, RE: Kinds regards
denki napsal:
Vy voli kinds regards neni žádnej chlap ale je to v překladu něco jako s pozdravem . Vy machři
ty seš tak strašně chytrej ...vole
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 09:07, jazyk...
V tom anglickom texte je toľko gramatických chýb, že až.....viac ich je snáď už len tu v niektorých komentároch )
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 09:23, RE: Kinds regards
denki napsal:
Vy voli kinds regards neni žádnej chlap ale je to v překladu něco jako s pozdravem . Vy machři
nekeceeejjj
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 09:42, naučte se anglicky...
Prosím vás, kde jste přišli na tu BLBOST, že přepravu hradí prodejce??? "After you receive the tracking # and the Shipping Company receipt you will need to make the payment to the Shipping Company." Možná si to nepřeložil ten dotyčný, ale pak nechápu, že jste na to nepřišli ani tady, na TipCars.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 10:13, RE: naučte se anglicky...
Kokos napsal:
Prosím vás, kde jste přišli na tu BLBOST, že přepravu hradí prodejce??? "After you receive the tracking # and the Shipping Company receipt you will need to make the payment to the Shipping Company." Možná si to nepřeložil ten dotyčný, ale pak nechápu, že jste na to nepřišli ani tady, na TipCars.
Milý přátelé,
jsem profesí anglista. Zde se jedná o tzv.nigerijský dopis, minulý týden jsem měl na stole stejný dotaz, tehdy na VW Passat 4Motion. Stejný dopis, pouze jiné auto. Ruce pryč!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 10:15, Je to podvod
Dobrý den! Setkal jsem se s naprosto stejným inzerátem na www.mobile.de. Bylo to letos někdy v lednu či únoru. Objevil jsem inzerát na Octavii II TDI 77 kW v kůži, navigací, no prostě v pné výbavě. Nákupní cena byla EUR 6000,00. Na první pohled fakt blbost. Nicméně mě zajímalo, co za tím je. Napsal jsem tedy na uvedenou e-mailovou adresu. Přišla mi naprosto stejná odpověď, jako Vám, a to, že auto je v Německu, prodávající v Anglii, že má málo najeto (v inzerátu stálo 11000 km) proto, že auto potřebuje k občasným jízdám v Německu, jinak, že bydlí více v Anglii. Noa že auto předá přepravní společnosti. Já měšl složit 30% zálohu z ceny auta, po převzetí auta v Čechách bych měl 7 dnů na to, abych si auto vyzkoušel a pak doplatil. Po doplatku měly být odeslány doklady. No prostě blbost jak ve sci-fi příběhu.
Kamarád se setkal s podobným inzerátem na Audi A4.
Určitě u inzerátu není uveden telefon. Já jsem na stránkách německého tTelecomu hledal tel. číslo podle jména a uvedeného města. Samozřejmě nenašel.
NIC TAKOVÉHO NEKUPUJTE! Přijdete o peníze a auto v životě neuvidíte. Nejste přeci tak bohatý, abyste kupoval levné věci. Jakmile si na auto nemůžete fyzicky šáhnout, prověřit v databázi kradených vozidel, zkontrolovat servisní knížku se záznamy v počítači servisu, auto nekupujte. Raději přihoďte několik desítek tisíc navíc a kupte 100% "čisté" auto. Taková jistota je k nezaplacení. Já sám jsem kdysi přišel na podvod - koupil jsem auto se stočeným tachometrem. Přepadla mě tzlost a bezmocnost. Nicméně jsem se do problému opřel a shodou náhod jsem vše prodávajícímu dokázal, takže mě odškodnil. A to to byly "jenom" stočené kilometry.
Hodně štěstí a obezřetnosti při nákupu auta!!!
Míra
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 10:19,
Hello Dear Buyer,
Thanks for your email .
The car is located in Ireland like a told you ,and has the steering wheel on the left side,because is an european car registered in Germany.
My lawyer told me to use a shipping company to complete to a deal .To can complete this bussines in shortly time and in a easy way I`ll ship the car using this company for shipping : www.cargo-ltd.biz
This company works very easy and is very sure.I will give them the car in their custody, one expert mechanichal from the company will inspect
the car and the documents .The company will not shipp the car if my car is not in excelent conditions inside and outside , 100 % like i describe ,
and if i`ll not have all the documents for it . You`ll have 10 days to inspect the car and check all the car do.
Also if you are not 100 % satisfied you can send the car back with no extra costs .Also i`ll pay all the shipping costs and insurance , and of course i`ll pay the shipping company fees.
Take a look and tell me your opinion .Also for additional details feel free to contact the shipping company .
If you agree with my terms email me with your full name and the address where the vehicle will be shipped.
As soon as i`ll receive this details from you i`ll start the shipping .
Let me know !
Thank You !
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 10:20, Nigerijské dopisy
http://www.hoax.cz/cze/index.php?action=hoax_detail&id=62
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 10:25, je to podvod
watson napsal:
Milý přátelé,
jsem profesí anglista. Zde se jedná o tzv.nigerijský dopis, minulý týden jsem měl na stole stejný dotaz, tehdy na VW Passat 4Motion. Stejný dopis, pouze jiné auto. Ruce pryč!
Prosím ruce pryč!!!! tak trošku jsem si tím prošel sám, samozřejmě jen tou první fází dopisování mejlů: ono totiž stačí rozeslat více dotazů na podobně podezřele levná auta (a že jich na mobile.de je setsakramentsky dost v každé kategorii) a hle? vždy vám přijde +- stejný mejl: auto je v super kondici, nikdy nehav. bla, bla, bla, ALE: není v Něnecku, ale (světe div se) v Anglii !!! A v 80 procentech ten dotyčný dělá v "Logistic company in London" - a tudiž není jiné cesty než poslat auto po "shipping company", což je opravdu velmi jednoduché, ... prostě MAZEC - je to totální nesmysl a hlavně podvod. Dejte si do českého vyhledávače mobile.de a hned někde v prvních stránkách je odkaz na stránku (přesně nevím její název) ale je to něco jako "rady spotřebitelům", a tam jsou přesně popsány tyto podvody i s přiloženými mejly - a to vám řeknu -jako by z oka vypadly tomu výše uvedenému.
Takže asi tak, ... a to sem se nechtěl dneska rozčilovat
Majte se a nákupu v ČR ZDAR no. 7
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 10:34, RE: je to podvod
no. 7 napsal:
Prosím ruce pryč!!!! tak trošku jsem si tím prošel sám, samozřejmě jen tou první fází dopisování mejlů: ono totiž stačí rozeslat více dotazů na podobně podezřele levná auta (a že jich na mobile.de je setsakramentsky dost v každé kategorii) a hle? vždy vám přijde +- stejný mejl: auto je v super kondici, nikdy nehav. bla, bla, bla, ALE: není v Něnecku, ale (světe div se) v Anglii !!! A v 80 procentech ten dotyčný dělá v "Logistic company in London" - a tudiž není jiné cesty než poslat auto po "shi...
Souhlas, nebrat nebrat nebrat!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odepisoval jsem na Hummera H2, rok starej za 13.000 euro, taky pěkná blbost, ty samý canci, bla bla bla, záloha 1500 euro a pak tohle a pak tamto. Nic prostě, je to na mobile.de a to samý se už rozmohlo i na autoscout. Tak bacha lidi. Venku se dá koupit auto levněji, ale o pár stovek, ne tisíc. Zdar
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 10:37, !!!!!! POZOR !!!!!! PODVODNICI !!!!!
POZOR JEDNA SE O SKUPINU ORGANIZOVANYCH PODVODNIKU.
Sam jsem jim malem naletel na OCTAVII - scenar naprosto stejny. Vymenil jsem s nima nekolik mailu. Pote co jsem mel uhradit penize jsem si overil, ze jimi doporucovana transportni spolecnost je na listine "Fake Banks" a na forech jsem nasel radu podvedenych lidi. Je nutno rici ze stranky te spolecnosti ktera ma zajistovat transport vypadaji skutecne profesionalne, ale adresa pobocky v Praze s neexistujici ulici a neexistujicim tel. cislem mne varovala. Pote jsem napsal do Autoscout24 a tam mi rekli ze s nima bojujou a ze po nich patra i mezinarodni policie. Podivejte se prosim zde http://europe-mm.com/services.php a vsimnete si adresy na pobocku v Praze.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 10:40, Vlastní zkušenost
anonym napsal:
Souhlas, nebrat nebrat nebrat!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odepisoval jsem na Hummera H2, rok starej za 13.000 euro, taky pěkná blbost, ty samý canci, bla bla bla, záloha 1500 euro a pak tohle a pak tamto. Nic prostě, je to na mobile.de a to samý se už rozmohlo i na autoscout. Tak bacha lidi. Venku se dá koupit auto levněji, ale o pár stovek, ne tisíc. Zdar
To samý u pick-up Toyote Hilux nebo co to bylo už, pár mailů a jako že jo, brácha jezdí kamionem po Evropě, tak mu píšu, zítra tam bude tak se na to podívá, napsal totiž i město kde to mělo být. Jen co jsem mu to napsal, auto prodáno. Prostě levá.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 10:49, RE: je to podvod
no. 7 napsal:
Prosím ruce pryč!!!! tak trošku jsem si tím prošel sám, samozřejmě jen tou první fází dopisování mejlů: ono totiž stačí rozeslat více dotazů na podobně podezřele levná auta (a že jich na mobile.de je setsakramentsky dost v každé kategorii) a hle? vždy vám přijde +- stejný mejl: auto je v super kondici, nikdy nehav. bla, bla, bla, ALE: není v Něnecku, ale (světe div se) v Anglii !!! A v 80 procentech ten dotyčný dělá v "Logistic company in London" - a tudiž není jiné cesty než poslat auto po "shi...
ješte přikládám ten odkaz na databazi spotřebitele

databaze.spotrebitele.info/zkusenosti.php?show=200&partner=72

čtěme a bděme

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 11:15, PODVOD
Nenene, na 99,9% jde o podvod. To velmi podobné případy se už na netu řešili několikrát. Cena může být výhodná (nikoli extrémně výhodná) ale pěkně z ruky do ruky. Ty si přijedeš pro auto, prozkoušíš, zkontroluješ VINkem a pak se bavme o prodeji. Ale tady toto složte prachy u Western Union nebo jinde a my vám doručíme, vy se rozhodnete a uvidíte, z toho se vždycky vyklubal podvod!!!! Lidé našli takových aut víc a mnoho z nich měli třeba stejný majl odesílatele a i majl byl jen přeposlaný. Jak Brit jede spátky do GB tak se auta s volantem na naš straně rychle a levně potřebuje zbavit. Mobile.de je super, ale v tomto případě ruce pryč.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 08.06.2006 11:31, Podvod
Mám naprosto stejné zkušenosti a vždy jakmile mně dojde odpověď podobného znění nebo že to je auto po bratrovi, který náhle zemřel a pár podobných blábolů, tak hned mažu. Teď už vím, že pokud je cena velmi nízká, tak v tom je vždy něco, protože tak jak u nás nikdo není tak padlí na hlavu, aby prodával auto za poloviční cenu.
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.