0
zpět
 

diskuze k tématu: Nová Škoda Fabia naživo + fotogalerie!

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 00:56, žádný posun
Díky tomu, že konkurenti povyrostly a ona ne, bude mít určitě horšího výchozí pozici, ale může zase těžit ze solidní reputace původní Fabie. Proto si myslím, že prodávat se bude stejně jako původní Fabie. Jen doufám, že se alespoň objeví v 3dveřovém provedení a dostane pořádný benzínový motor!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 02:58, nic moc
Mě teda škodovky nic neříkají a asi bych ji nechtěl, ale určitě si své příznivce najde, i když cena už dávno není lidová, škodovácká. Kdyby chtěl zase nějaký chytrák vědět, co mám za auto, tak Lancii Lybru. Jo a keci o tom jaký je to šmejd si nechte od cesty, protože 90% z Vás neví jak to auto vypadá a 99% v něm nikdy nejela.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 06:15, Fábia
Fábie má jednu úžasnou vlastnost. Je stále považována za lidový vůz a ten kdo v ní jezdí je zařazen mezi skromné a není mu co závidět. Koupit si ve stejné cenové relaci Korejce znamená sice větší výbavu i velikost celkem, ale také na menších vesničkách jasný předpoklad anonymních dopisů na různé úřady a spoustu pomluv o původu peněz. ( i když co je to 350 000 za prachy??? ).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 06:24, Chyby
Jeste jsem to ani nezacal cist a uz musim napsat prvni chyby!
Prvni odstavec:
Zákazníci si budou moci zvolit například bíle LAKOVOU střechu...
V nabídce bude sedm motorů ( čtyři benzínové a dva ZÁŽEHOVÉ))
PS:4+2=6 a ne 7
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 06:28, RE: nic moc
pepe napsal:
Mě teda škodovky nic neříkají a asi bych ji nechtěl, ale určitě si své příznivce najde, i když cena už dávno není lidová, škodovácká. Kdyby chtěl zase nějaký chytrák vědět, co mám za auto, tak Lancii Lybru. Jo a keci o tom jaký je to šmejd si nechte od cesty, protože 90% z Vás neví jak to auto vypadá a 99% v něm nikdy nejela.
Jestli ono to nebude tím, že Italy si kupují úplně jiní lidé, než ti co jezdí v konzervativních Škodovkách apod??? A nejsou jedni loupí a druzí chytří či podobně. Prostě jiní lidé.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 06:36, Slabota
JInak se budu opakovat, ale tahle Fabie mi prijde jako krok zpet a ze je to kopie Suzuki Swift mi nikdo nevymluvi!
Jeji tvary jsou strasne a to nemluvim o motorech HTP, ktere vymyslel snad nejaky ubozak.Jejich prumerna spotreba kolem 8l/100km je uplne normalni.
Ne a ne a ne, Fabii doma nikdy!
PS:Uz v te minule generaci nebylo vzadu zadne misto a v teto to bude uplne stejne!
Neukamenovat, rikam svuj nazor!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 06:46, RE: Chyby
zigi napsal:
Jeste jsem to ani nezacal cist a uz musim napsat prvni chyby!
Prvni odstavec:
Zákazníci si budou moci zvolit například bíle LAKOVOU střechu...
V nabídce bude sedm motorů ( čtyři benzínové a dva ZÁŽEHOVÉ))
PS:4+2=6 a ne 7
Děkuji za upozornění. Chyby opraveny, článek jsem psal v pozdních nočních hodinách.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 06:48, RE: Slabota
zigi napsal:
JInak se budu opakovat, ale tahle Fabie mi prijde jako krok zpet a ze je to kopie Suzuki Swift mi nikdo nevymluvi!
Jeji tvary jsou strasne a to nemluvim o motorech HTP, ktere vymyslel snad nejaky ubozak.Jejich prumerna spotreba kolem 8l/100km je uplne normalni.
Ne a ne a ne, Fabii doma nikdy!
PS:Uz v te minule generaci nebylo vzadu zadne misto a v teto to bude uplne stejne!
Neukamenovat, rikam svuj nazor!
1,2 HTP spotřeba do 6l ( normální jeřdění od 80-130 km/h ). netuším, kde jsi přišel na svých 8. Ale jsem ochoten tomu věřit, pokud je řidič vyznavač rychlého ježdění. Ale na to jaksi nejsou maloobjemové motory určeny a logicky pak berou více, než by bylo žádáno.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 07:50, RE: Slabota
edmund napsal:
1,2 HTP spotřeba do 6l ( normální jeřdění od 80-130 km/h ). netuším, kde jsi přišel na svých 8. Ale jsem ochoten tomu věřit, pokud je řidič vyznavač rychlého ježdění. Ale na to jaksi nejsou maloobjemové motory určeny a logicky pak berou více, než by bylo žádáno.
Pri jezdeni tech 80Km/h ano, ale uz pri tech 130km/h spotreba nehorazne roste k vysinam!
Staci jezdit trosku rychleji cca 100-110 km/h, obcas nekoho predjet a spotreba je na 8l/100km, coz mi teda prijde hodne oproti konkurencnim motorum.
Jinak je to dost nekultivovany motor.Ten valec navic by tam nebyl na Skodu!))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 08:17, Dveře
Neví redaktor TipCarsu zdali má Fabia II dvojité těsnění dveří?
Děkuji
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 09:10, nová..
Takový krok zpět, v dnešní době, kdy mají nová auta tak hezký design uvnitř i vně. Opět koncernový šedý plast, možná nestárnoucí, ale uvnitř se musím cítit dobře a tohle je děs.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 09:30, Pobídka !
Ták a je to tadý, honém fšickni do salúnu a kupujté Škodulý,že jsou lepší a levnější auta,vždyť no néjni pravda to jen konkúrence mate.Tak klapky na oči a kupujté !!!!! Tak jako dycky u nás v tom našem státečku,všickni za stádem !!!! A za jakým ? To ať si každý přebere.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 09:44, RE: Pobídka !
Tonny napsal:
Ták a je to tadý, honém fšickni do salúnu a kupujté Škodulý,že jsou lepší a levnější auta,vždyť no néjni pravda to jen konkúrence mate.Tak klapky na oči a kupujté !!!!! Tak jako dycky u nás v tom našem státečku,všickni za stádem !!!! A za jakým ? To ať si každý přebere.
Tak podobné moudro jsem ( jako každý druhý ) schopen napsat na cokoli ( ne jen na auta ). Vypovídací hodnota - nula. Poněkud to připomíná bajku o kyselých hroznech. Ale jak autor píše: Každý ať si vybere sám.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 09:50, RE: Pobídka !
edmund napsal:
Tak podobné moudro jsem ( jako každý druhý ) schopen napsat na cokoli ( ne jen na auta ). Vypovídací hodnota - nula. Poněkud to připomíná bajku o kyselých hroznech. Ale jak autor píše: Každý ať si vybere sám.
Pán je asi Vinař ? A nebo zarytý škodovkář co se ho dotkl jiný názor než ten jeho pravda napsaný jinou formou.No jinou reakci jsem tady ani nečekal.Když spočítám počet příspěvků za rok o Fábiích tak by se už na toto téma dala napsat dosti objemná kniha.Tak už nic nenapíšu,budu jen číst ať se vzdělám o tom jak je toto auto úžasné.Hezký den.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 10:00, RE: Pobídka !
Tonny napsal:
Pán je asi Vinař ? A nebo zarytý škodovkář co se ho dotkl jiný názor než ten jeho pravda napsaný jinou formou.No jinou reakci jsem tady ani nečekal.Když spočítám počet příspěvků za rok o Fábiích tak by se už na toto téma dala napsat dosti objemná kniha.Tak už nic nenapíšu,budu jen číst ať se vzdělám o tom jak je toto auto úžasné.Hezký den.
Swift forewer!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 10:21, RE: nic moc
pepe napsal:
Mě teda škodovky nic neříkají a asi bych ji nechtěl, ale určitě si své příznivce najde, i když cena už dávno není lidová, škodovácká. Kdyby chtěl zase nějaký chytrák vědět, co mám za auto, tak Lancii Lybru. Jo a keci o tom jaký je to šmejd si nechte od cesty, protože 90% z Vás neví jak to auto vypadá a 99% v něm nikdy nejela.
Auto jako každá škodovka,hnusná a zcela bez nápadu!!!ovšem škodovkáři jse na ní už třepou!!Teď jsem se díval na Nissan Note v reálu a je to moc pěkný a povedný auto,ve srovnání s pokojstrem,který vypadá jako nepovedená semestrální práce opilého studenta!!!Stejně jich,ale bude jezdit HAFO!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 11:54, Velikost
Musim rict, ze nova fabia se me opravdu libi, ale ty zani svetlomety me prijdou nehezke, ja vim je ot otazka vkusu, ale ty zadni svetla me prjdou fakt hrozny. Predek je moc hezky, ale je to uplne stejne s Roomsterem, mohli ty dve auta zepredu o neco vice odslisit. Hodne automobilek dela podobne predky, jako treba Peugeoti atd, ale trosku vice odlisnosti by neskodilo pdole me. Ale jinak zepredu a z boku velice hezka. Jen me zklamalo, ze nova Fabia nesla tolik s trendem zvetsovani noveho mdoelu. Hlavne zuzeni proti starsi generaci me prijde opravdu spatne reseni. Podle me, mela fabia povyrust mnohem vice nez vyrostla a to i do sirky, kde se zmensila. Kufr 300 litru neni spatny, ale podle me idealnejsi by byla takova ta idealni hodnota 340 - 350 litru. To uz bude zcela stacit. Myslim, ze Kia CEED je na tom lepe, bude asi za stejen penize, ma kufr 340 litru, a venvitr je dokonce prostornejsi nez nova octavia.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 11:59, RE: Slabota
zigi napsal:
Pri jezdeni tech 80Km/h ano, ale uz pri tech 130km/h spotreba nehorazne roste k vysinam!
Staci jezdit trosku rychleji cca 100-110 km/h, obcas nekoho predjet a spotreba je na 8l/100km, coz mi teda prijde hodne oproti konkurencnim motorum.
Jinak je to dost nekultivovany motor.Ten valec navic by tam nebyl na Skodu!))
Zigi opravdu nevim, kde beres spotrebu 8 litru, ja tedy fabii nemam, mam Punto II. generace ale motor mam 1,2 8V, a pri 100 na dalnici me zere rovnych 5 a pri 130 zere okolo 6,5. Muj kamarad ma fabii 1,2 tu silnejsi a zdaleka 8 litru nema, pokud nejezdi v PRaze pod tezsi nohou. Nejsem zastancem trivalcu, ale s tou kultivovanosti me prijde ze to uz vsichni prehanite a jen nadavate. Ja mam v punto 4valec a je to hodne moc podobny te fabiii. FAbia je dobre odhlucnena, a hrozny zvuk je to asi jen pro nekoho kdo je zvkly na benzin V6. ¨Ta hlucnsot a sptoreba co riakte zdaleka neni tak strasna. Pokud nekdo ma sptorebu u HTP 8 litru a ztezuje si ze to nejede a drzi proad plny plyn, tak si nemel kupvoat trivalce ale 1,4 nebo uplne jine auto.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 12:04, RE: nic moc
petr napsal:
Auto jako každá škodovka,hnusná a zcela bez nápadu!!!ovšem škodovkáři jse na ní už třepou!!Teď jsem se díval na Nissan Note v reálu a je to moc pěkný a povedný auto,ve srovnání s pokojstrem,který vypadá jako nepovedená semestrální práce opilého studenta!!!Stejně jich,ale bude jezdit HAFO!!!
Nevim kolik stoji Nissan note, urcite ma sve vyhody, uz jenom to ze je to o hodne vetsi auto. Skodovka ma jednu vlekou nevyhodu, je dost draha, na to ze nenabizi nic extra. Ale musim rict, ze ja soone bych si ji klidne koupil. A HTP by me absolutne vyhovovalo. Mam to na jezdeni po Praze a obcas na chatu. Po dalsnici to 120 taky pojede co vic potrebuju? predjizdeni je porod, to souhlasim, ale jinak bych klidne 1,2 koupil. Samozrejmen mit prachy jdu do 1,6 a nebo do 1,4T jestli se ve fabii objevi. Myslim ze tu slabsi 1,4T by mohli dat do normalni nabidky a tu silnejsi dat jako RS. Doufam jen, ze fabia RS nedostane trovalcovy TDI :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 23.01.2007 12:05, 1,6 TDI
Nevite nekdo nahodou, kdy se objevi 1,6 TDI commorail od VW? uz je to asi rok, kdy jsem nekde cetl o jeho pripravach atd, pocitalo se s nim do nejakeho prototypu sportaku a motor mel papirove orpavdu spickove hodnoty. A od te doby jsem o nem nikd yneslysel, zrusil se ten projekt nebo se opravdu 1,6TDI pripravuje a bude casem v prodeji?
reagovat
  1 2 3 ... 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.