0
zpět
 

diskuze k tématu: Nová Škoda Fabia Combi - v Česku se neztratí

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 16:11, RE: drahý
mirpie napsal:
kdo má trochu rozum, tak si tohle auto nemůže nikdy koupit. Jenže hrdí češi zaplatí klidně třetinu navíc, jen aby měly na znaku českej nápis, i když celej managment ve vedení firmy tvoří němci.
Je to předraženej krám
krám krám, zas Seat nebo Renault lepší nejsou. Jen Škoda machruje moc sebevědomým způsobem, proto mě tolik dráždí ... a ve znaku nemá žádnej nápis, ale ... ZELENOU SLEPICI
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 16:26, RE: Ma to brzdy?
Ráďa napsal:
o a co jako ?! Byly tam origo kola z fabriky (neříkám žádné čínské plagiáty burzy) a nebylo to ončo. Tak jak to navrhli a odzkoušeli?! No?! Teď machruj!!! Velkej prd udělali a je jedno zda je to značka ta nebo ona (aby se neřeklo že ryju do Škody). "Nevhodně zvolená kola k počasí " tak hlavně aby ty jsis je zvolil vhodně To jako když si na zimu nedám plecháče tak si mám rozbít pusu? (a nebo přejet někoho z tvých blízkých) Má to fungovat za všech okolností. Mi je jedno zda je divný ...
No to je vono, hranatá kola - ta by k tomu pasovala . Ráďo, ty nezklameš. Byla to absurdní výmluva, ještě absurdnější je, že se k tomu někdo přidá - tudíž pochybuju, že takový člověk pochopí, o čem mluvíš...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 16:33, je to
drek
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 16:45, RE: drahý
Ráďa napsal:
krám krám, zas Seat nebo Renault lepší nejsou. Jen Škoda machruje moc sebevědomým způsobem, proto mě tolik dráždí ... a ve znaku nemá žádnej nápis, ale ... ZELENOU SLEPICI
nemá cenu nad tím špiritizovat - prostě v Čechách se FII vždy prodá víc než třeba ve Francii, kde budou naopak jasně dominovat Rencek s Pažoutem. A je úplně jedno, jaká budou mít ty auta dizajn, jízdní vlastnosti, výbavu, cenu....Prostě domácí výrobce na domácím trhu hraje vždy první housle.
Mně osobně se nejvíc z té trojky líbí Pažout. Kdybych si měl vybírat, tak bych skusil i Clio Grandtour, bohužel FII se mi velice moc nelíbí (přitom F1 byla úplně v pohodě a nebýt té nesmyslné ceny, tak bych si jí i koupil).
Špatný vůz to rozhodně nebude, to by si už v současné době žádná automobilka nedovolila vypustit něco blbého.
Je jen a jen dobře, že i v tomto segmentu vyrostla Škodovce konkurence. Každý ať si vybere co chce a koupí na co má.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 17:35, RE: je to
anonym napsal:
drek
A - panu Šiklovi opět přišlo něco z Boleslavi na konto,tak zase bláboly a chvalozpěvy.Pane Šikl,že se ze sebe už nepozvracíte.V továrnách je u strojů tolik volným míst,mohl byste nastoupit zítra a psaní přenechat lidem,kteří něco ví a mají svůj mozek a vlastní názor.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 18:50, RE: je to
anonym napsal:
A - panu Šiklovi opět přišlo něco z Boleslavi na konto,tak zase bláboly a chvalozpěvy.Pane Šikl,že se ze sebe už nepozvracíte.V továrnách je u strojů tolik volným míst,mohl byste nastoupit zítra a psaní přenechat lidem,kteří něco ví a mají svůj mozek a vlastní názor.
Ano, panu Šiklovi přetéká konto díky Škodě, jelikož Fabie a jiné modely vychvaluje do nebes ...

Milý anonyme, alespoň si ten test přečtěte, než začnete někoho obviňovat... Kdyby jste si alespoň část přečetl, tak budete vědět, že Fabie nedopadla příliš dobře ....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 19:18, RE: Ma to brzdy?
Pepe napsal:
No to je vono, hranatá kola - ta by k tomu pasovala . Ráďo, ty nezklameš. Byla to absurdní výmluva, ještě absurdnější je, že se k tomu někdo přidá - tudíž pochybuju, že takový člověk pochopí, o čem mluvíš...
Té výmluvě o těch kolech jsem se taky musel mrtě smát Ještě jsem nezažil, aby mi auto blbě brzdilo, jen proto, že jsem tam dal jiná kola. Měl jsem nejrůznější hliníky, ale i plecháče a nikdy jsem nezažil, že by mi auto přestalo brzdit. Jo a na hory jezdím takky (pro rejpaly)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 19:25, RE: je to
Petr - TipCars.com napsal:
Ano, panu Šiklovi přetéká konto díky Škodě, jelikož Fabie a jiné modely vychvaluje do nebes ...

Milý anonyme, alespoň si ten test přečtěte, než začnete někoho obviňovat... Kdyby jste si alespoň část přečetl, tak budete vědět, že Fabie nedopadla příliš dobře ....
Tak tady se musím redaktorů Tipcars.com zastat! Tady se na rozdíl od jiných novin a stránek píše docela kriticky o škodovkách. Na rozdíl od časáků, kde škodovka vyhrává v testech vždy na celé čáře nad i30, Corsou, Yarisem a 207kou)) Myslím, že co se škodovky týče, tak tady ji nikdo nedává nesmyslné nadpřirozené vlastnosti, ale naopak se tady píše, jak to je.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 19:54,
Nemáte tam něco nového...? Škodu už néééééééééééééééééééé!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 20:15, no
Z boku se mi líbí nejvíce. Jinak ze předu je divná a ze zadu moc úzká a vysoká. A navíc: kde je ten novej koncept benzínového motoru 1,2 16V, jak nám Škodovka slibovala místo slabého tříválce? Fábia II mě vůbec ničím nepřekvapila. Snad jen moderními materiály v interiéru a dobrým zpracováním. Ale vzhled a cena je pro mě neúnosná....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 20:44, RE: Chyba v tabulce parametrů
anonym napsal:
Max. zrychlení (0-100km/h) s 175
Max. rychlost (km/h) 12,7

Nebo jde o nějakou novou vychytávku našeho koncernu?
Hodnoty sice nejsou z nejlepších, ale co byste za těch mizerných 400 000 chtěl? Ve stříbrné metle a na hlínách to prostě nemá chybu! A to nemluvím o brutálním TDíčku!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 22:49, minikombi
Každý tu mele jak je fabie úzká, jak má slabé motory... Vždyt je to MALÉ auto do města, což se ve městě cení.A na skákání po Praze i to HTP stačí. 207, Clio a Grande punto i když jsou větší nikdy nemůžou fungovat jako plnohodnotná rodinná auta. A do města už jsou zas zbytečně velká. Jsou pouze jako náhražka, pro lidi co nemají na větší, zejména u nás a dál na východ. A ti at se pak nestěžují že je v něm málo místa a že nejede když ho využívají k jinému účelu než byl postaven. To ale platí jen pro hatche, ve třídě minivozů považuju kombik za uplnou hovadinu, to už jen čekám kdy bude smart MPV.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 06.03.2008 23:49, pohodovka ...
Nevím, připadá mi ten kombík celkem pohodový. Není to v poměru cena/výkon žádný velký zázrak, ale člověk aspoň ví co od toho může čekat. Než do 1,4 bych možná šel do 1,2 12V, když je tam míň dílů tak se bude míň kazit ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.03.2008 09:46, RE: je to
Šakal napsal:
Tak tady se musím redaktorů Tipcars.com zastat! Tady se na rozdíl od jiných novin a stránek píše docela kriticky o škodovkách. Na rozdíl od časáků, kde škodovka vyhrává v testech vždy na celé čáře nad i30, Corsou, Yarisem a 207kou)) Myslím, že co se škodovky týče, tak tady ji nikdo nedává nesmyslné nadpřirozené vlastnosti, ale naopak se tady píše, jak to je.
souhlas! Myslím, že recencze byla velice dobrá, podle mně i hodně objektivní. Prostě zhodnotili dobré ale i špatné vlastnosti vozu.
Ono totiž podle mně žádný vůz není dokonalý. Každý má své přednosti ale také slabší stránky. A myslím, že redaktoři tady na Tipcars.com píšou hodně dobré recenze. Za to bych jím touhle cestou chtěl poděkovat.
Poznámky typu že jsou placeni PR oddělením Škody a pod. je potřeba jednoduše ignorovat. (i když tohle oddělení + marketingové u Škodovky jsou obdivuhodné - přesvědčit velkou část národa, že O1, přesto že prostor na zadních sedadlech sotva stačí na vozy o třídu níž, by se měla řadit k vozům o třídu výš...a že nejdůležitejším kritériem při koupě auta je velikost kufru...klobouk dolů! - sorry, jen jsem si trochu rýpnul)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.03.2008 10:01,
Jen par poznamek - maly model Skodovky se jmenuje Fabia, nikoliv Fabie. V pripade sklonovani je to v poradku, ale kdyz treba na zacatku posledniho odstavce uvadice cely nazev vozu, jedna se o chybu (odpurci spisovneho jazyka prominou, ale ta Fabie mi tak nejak nejde pres zuby).

Druha vec - na pocatku novodobych malych kombi z Boleslavi nebyla Felicia, nybrz jeji predchudce Forman. Zapomneli jste, nebo jste Felicii zvolili z jineho duvodu?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.03.2008 10:27,
Mě přijde nová fabia jako jedno z nejhezčích a nejkvalitnějších malých aut současnosti.
Velice kvalitní design nových škodovek se za pás let vžije i u těchto křičících klučíků, kteří nemůžou kousnout, že ona škodovka vyrábí kvalitní vozy za pro ně naprosto nedostupné ceny, hledají tedy neexistující mouchy v jejich vzhledu. Začínám jich vidět na silnicích hodně, tedy hlavně zatím krátké, a roomestery, jsou to hodně pohledná kvalitní auta. Minulý týden jsem byl pár dní ve Vídni a až me překvapilo kolik nových roomsterů a fabií II jsem viděl.
Prodávají se velice dobře - a to je jistě znak designově a motorově nedokonalých aut :))) jak by někoho mohlo napadnout po přečtení omezeně negativních názorů viz. výše.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.03.2008 12:37, RE: drahý
mirpie napsal:
kdo má trochu rozum, tak si tohle auto nemůže nikdy koupit. Jenže hrdí češi zaplatí klidně třetinu navíc, jen aby měly na znaku českej nápis, i když celej managment ve vedení firmy tvoří němci.
Je to předraženej krám
Hrdí češi zaplatí klidně třetinu navíc, jen aby měli na znaku českej nápis "SIMPLY CLEVER"
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.03.2008 13:08, RE: drahý
anonym napsal:
Hrdí češi zaplatí klidně třetinu navíc, jen aby měli na znaku českej nápis "SIMPLY CLEVER"
každý máme jiné preference, když jsou ti lidi za to ty peníze ochotni dát, prosím. Trh je svobodný, konkurence funguje taky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.03.2008 13:17, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Mě přijde nová fabia jako jedno z nejhezčích a nejkvalitnějších malých aut současnosti.
Velice kvalitní design nových škodovek se za pás let vžije i u těchto křičících klučíků, kteří nemůžou kousnout, že ona škodovka vyrábí kvalitní vozy za pro ně naprosto nedostupné ceny, hledají tedy neexistující mouchy v jejich vzhledu. Začínám jich vidět na silnicích hodně, tedy hlavně zatím krátké, a roomestery, jsou to hodně pohledná kvalitní auta. Minulý týden jsem byl pár dní ve Vídni a až me překvapilo...
no kdyby se tady prodávali za ty rakouské ceny, možná bychom je i tady potkávali častěji....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 07.03.2008 13:56, RE: bez předmětu
kuko napsal:
no kdyby se tady prodávali za ty rakouské ceny, možná bychom je i tady potkávali častěji....
Možná by ses divil za jaký velký rakouský ceny si tam ty plně vybavený auta kupujou .. to že se v zahraničí nabízejí auta levněji než u nás je prapodivný mýtus založený na různých daňových zatíženích a pouze při srovnání základních očesaných verzí. A konečnou cenu auta dělá vždy a pouze jen výbava.
reagovat
1 2 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.