0
zpět
 

diskuze k tématu: Nová Škoda Fabia Combi - první oficiální fotografie

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.07.2007 16:01, RE: Jirka
anonym napsal:
Pokud jsou škodovky předražená nekvalitní auta,proč se prodávají,tak dobře v zahraničí?Tamnější motoristé zajisté měli možnost odzkoušet i jiné značky.
Já o kvalitě nenapsal nic špatnýho. Sice mám pár výtek, ale žádný auto není dokonalý. Ale že je předražený a z hlediska motorů zaostalý to je holej fakt. Stačí se podívat na parametry jakýhokoliv jinýho japonskýho motoru. Nebo třeba nafták italů, francouzů je o třídu jinde než u koncernových aut. A o tom, že základní nabídka "benzínů" je polomotor HTP o tom se nemá cenu bavit. Kdyby za základní cenu byl plnohodnotný motor, bral bych to, ale když stojí 1,6 77kw, což je pro mě 1 motor v nabídce co stojí za zmínku 350 tis., tak to je fakt hustý.
Jirka
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.07.2007 19:05, RE: Jirka
anonym napsal:
Pokud jsou škodovky předražená nekvalitní auta,proč se prodávají,tak dobře v zahraničí?Tamnější motoristé zajisté měli možnost odzkoušet i jiné značky.
Chytrolíne, porovnej kupní sílu venku, to v jaký výbavě a za jaký peníze to prodávají. Až to tady v plný pále bude stát 199 900,- tak si ji jako druhý auto koupím a chuděru 120L holt obrečím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.07.2007 20:13, RE:
anonym napsal:
Proč srovnáváte malé auto s nižší střední třídou, kam patří Ceed spolu s Octavií?
Proč lidi srovnávají Fabiu II a Ceed? Protože stojí cca stejně. Máš danou konkrétní kupku peněz a přemýšlíš co za ně dostaneš. Proto není problém srovnnat Fabiu II s Ceedem. Stejně jako můžu srovnat např. ojetý Mercedes a fungl novou Oktávku.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.07.2007 20:30, RE:
Ráďa napsal:
Proč lidi srovnávají Fabiu II a Ceed? Protože stojí cca stejně. Máš danou konkrétní kupku peněz a přemýšlíš co za ně dostaneš. Proto není problém srovnnat Fabiu II s Ceedem. Stejně jako můžu srovnat např. ojetý Mercedes a fungl novou Oktávku.
Tak nejak nevim, kdo tu Fabii za ty penize koupi. Jedine co maji dobre, je zakladni cena 249 tis, sice je to holatko a HTP, ale presne tohle auto pujde dobre na odbyt. Jinak jakmile chce nekdo sahnout po 1.4 nebo 1.6 a mit treba klimu, nebo digiklimu a par dalsich veci tak asi skonci u konkurence. Treba Ceed, nebo ted Focus nebo Golf 5 v akci neni vubec spatna volba.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.07.2007 21:24, nová fábka
vzhled hodnotím jedním slovem OTŘESNY. Asi tak jako novej pětkovej Golf v kombíku.Taky tragédie. Míra
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.07.2007 21:58, RE: příspěvek byl vymazán
anonym napsal:
příspěvek byl vymazán
To je nějaká legrace od autorů??
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.07.2007 22:00, Škodu nelze koupit !!!!!!!!!!!!!!!
Škodu lze pouze utrpět !!!!!!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 17.07.2007 22:05, Viděli jste někdy v reálu Scorpio???
Ford Scorpio?? Ano, tu patnáct let starou bednu od Forda, tu mám na mysli! Tak až Fóbie dosáhne poloviny úrovně tohoto zřetelně ojetého auta za zhruba 30.000,-, pak odložím tento LUXUSNÍ VŮZ a zakoupím si škodovku za desetinásobek... :o))))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.07.2007 11:35, RE: Viděli jste někdy v reálu Scorpio???
anonym napsal:
Ford Scorpio?? Ano, tu patnáct let starou bednu od Forda, tu mám na mysli! Tak až Fóbie dosáhne poloviny úrovně tohoto zřetelně ojetého auta za zhruba 30.000,-, pak odložím tento LUXUSNÍ VŮZ a zakoupím si škodovku za desetinásobek... :o))))
Fábie dosáhne úrovně tvého Forda tak odhadem za 20 let ježdění po motokrosové dráze bez servisu, pokud by se jí navíc parkovalo v hojivé lázni kyseliny chlorovodíkové.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.07.2007 18:03, RE: Viděli jste někdy v reálu Scorpio???
edmund napsal:
Fábie dosáhne úrovně tvého Forda tak odhadem za 20 let ježdění po motokrosové dráze bez servisu, pokud by se jí navíc parkovalo v hojivé lázni kyseliny chlorovodíkové.
Tak F. Škorpio bych asi nedával za etalon kvality, jak se tady rádo píše, ale fábie opravdu ne. Myslím, že je málokdo tak bohatý, aby si kupoval takové "auto" Když už někdo nebude vědět co s prachama, tak si koupí aspoň něco, na co se bude dát koukat. To je můj názor
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.07.2007 18:14, Po zajímavě-kontroverzním roomstru přišla nuda
Nedomnívám se že by nový kombík byl hrozný, ale žádná sláva to není. Zadní boční okénko mě příliš nezaujalo, čekal jsem něco odvážnějšího. Zavazadelník asi také moc nepřekvapí - předpokládám kompromis mezi novou Fabií a Roomstrem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 18.07.2007 22:41, RE: Po zajímavě-kontroverzním roomstru přišla nuda
anonym napsal:
Nedomnívám se že by nový kombík byl hrozný, ale žádná sláva to není. Zadní boční okénko mě příliš nezaujalo, čekal jsem něco odvážnějšího. Zavazadelník asi také moc nepřekvapí - předpokládám kompromis mezi novou Fabií a Roomstrem.
tohle auto mne ničím neoslovilo.Exteriér Fabie se se podle mého názoru nepoved.Uzce a vysoce vypadajicí krátký model ,dorazily kombíkovou verzí,která toto ještě víc zdůraznila.Nevím co je tohle za módu a ani ji nechci pochopit. Nemá žádnou vlastní duši,stalo se už ted´šedým průměrem. Míra
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 30.10.2007 22:11, Petr
Moc by mne zajímalo, co mají GERMÁNI (wv group) tímhle počinem jako je nová Fóbie v úmyslu....?!!! Snížit zaměstnanost v Plzni nebo snad úplně zavřít???
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.