0
zpět
 

diskuze k tématu: Nová Fabia Combi - poprvé na vlastní kůži

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 26.11.2007 23:20, Vectra
anonym napsal:
zase nekdo srovnava vectru s fabii.....kdyz srovnavas a machrujes s nejakou narezavelou vectrou s rozsypanym rozvodakem, tak si alespon troufni na stejnou tridu a dobu vzniku blbe..pokud dobre pocitam...vectra 1998-1999, ja mam BMW 323i E46, stejna trida, stejne stari (mam teda rok 2000, ale to je jedno). Oproti memu autu je tedy vectra tvyho tchana kus hlucnýho, smradlavyho plechu s mizernou pasivni bezpecnosti, mizernou spolehlivosti a s podprumernyma jizdnima vlastnostma (pochybuju ze mas vyh...
Hele má tu Vectru na Hlínach a vzadu dvojtou koncovku vyfuku...:) Chudinky Fabie se tresou kdyz kolem projizdi....aby jim z toho randalu nepopraskal lak:)
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.11.2007 05:44, RE: Cestující MHD
anonym napsal:
Hele tady se obejvi fabie a hned je ohen na tipcarsu:) Lepsi auto stejne tridy??? Nezlobte se na me, ale jaky auto myslite?? Corsu nebo getze?? Udelat tu fabii sirsi, neni co resit.....co se tyce motoru, to je jina vec, myslim si, ze 1.4 TFSi by se tam taky vesel.....co se tyce komfortu - bud auto drzi, jako fabie, a je vzadu nepohodlne, nebo nedrzi a je pohodlne, otazka co je lepsi, osobne pro me je u prdele jestli vzadu lidi skacou, hlavne ze to drzi. Oboje nejde, kdyz je maly rozvor, ci chybi viceprvek.
No ve 100 000 testu Autobildu ten Getz dopadl mnohem lépe než obě Škody.... .
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.11.2007 08:42, RE: Ti co jedzí na mokru 180...a jim podobní
anonym napsal:
zase nekdo srovnava vectru s fabii.....kdyz srovnavas a machrujes s nejakou narezavelou vectrou s rozsypanym rozvodakem, tak si alespon troufni na stejnou tridu a dobu vzniku blbe..pokud dobre pocitam...vectra 1998-1999, ja mam BMW 323i E46, stejna trida, stejne stari (mam teda rok 2000, ale to je jedno). Oproti memu autu je tedy vectra tvyho tchana kus hlucnýho, smradlavyho plechu s mizernou pasivni bezpecnosti, mizernou spolehlivosti a s podprumernyma jizdnima vlastnostma (pochybuju ze mas vyh...
Právě, že o tom to je. Za stejné prachy můžeš koupit něco daleko lepšího. Jinak ta vectra drobnou povrchovou korozi opravdu u desetiletého auta neřešíš, auto dělá motor a ten šlape. S rozvoďákem nikdy problém nebyl a není, jízdní vlastnosti B jsou všeobecně chválené a potvrzuji, v zatáčkách drží, komfort solidní. Pasivní bezpečnost mizerná? No to snad nemyslíš vážně, ta fabka na tom bude opravdu lépe, ha, ha. A co se týče výbavy, nemá ESP, elektriku vzadu ... Hlavně že ta fabka to má v základu, že? Za všecko si připlatíš. (Jinak absolutně nic proti ESP, kdybych kupoval auto, tak bych ho chtěl mít).
Abych to shrnul, Fabie je opravdu normální auto za nenormální cenu, aby byla solidně vybavená, tak máš mnoho jiných a lepších alternativ. Stará Octavka 1.8 T je skvělá, ale ta cena ... Jinak jsem přesvědčen o tom, že nová octávka je dobře udělané auto, řeč však byla o Fabiích.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.11.2007 08:44, RE: období temna
anonym napsal:
v literatuře se tomu říkalo období temna, v motorismu se tomu říká období koncernu vw ))
Tak, tak ...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.11.2007 10:24, RE: Ti co jedzí na mokru 180...a jim podobní
anonym napsal:
zase nekdo srovnava vectru s fabii.....kdyz srovnavas a machrujes s nejakou narezavelou vectrou s rozsypanym rozvodakem, tak si alespon troufni na stejnou tridu a dobu vzniku blbe..pokud dobre pocitam...vectra 1998-1999, ja mam BMW 323i E46, stejna trida, stejne stari (mam teda rok 2000, ale to je jedno). Oproti memu autu je tedy vectra tvyho tchana kus hlucnýho, smradlavyho plechu s mizernou pasivni bezpecnosti, mizernou spolehlivosti a s podprumernyma jizdnima vlastnostma (pochybuju ze mas vyh...
A proč by to nemohl srovnat. Vybral si jako srovnávací kritérium cenu vozu a naznačil rozdíly. Nevidím na tom nic špatného. Stejně jako srovnání s BMW, pokud stálo stejně, jako ta Vectra....
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.11.2007 13:28, RE: Cestující MHD
anonym napsal:
Hele tady se obejvi fabie a hned je ohen na tipcarsu:) Lepsi auto stejne tridy??? Nezlobte se na me, ale jaky auto myslite?? Corsu nebo getze?? Udelat tu fabii sirsi, neni co resit.....co se tyce motoru, to je jina vec, myslim si, ze 1.4 TFSi by se tam taky vesel.....co se tyce komfortu - bud auto drzi, jako fabie, a je vzadu nepohodlne, nebo nedrzi a je pohodlne, otazka co je lepsi, osobne pro me je u prdele jestli vzadu lidi skacou, hlavne ze to drzi. Oboje nejde, kdyz je maly rozvor, ci chybi viceprvek.
Fabie je auto dobrý tak pro někoho, kdo absolutně nerozumí autům. 1.2HTP, to je snad nejhorší motor co existuje, a Corsa? Ta vychází ve všech testech daleko lépe než předražená, podprůměrná Fabia.Fabia není pořádný auto
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.11.2007 14:52, RE: Cestující MHD
anonym napsal:
Kdybych to kupoval a měl z toho auta mít aspoň trochu radost, tak připadají v úvahu pouze motory 1,9 TDi a 1.6 benzín. Ostatní je děs běs.....
To už bude ale trochu o jiné ceně, než základ(odhaduju přes 400k) a to bych dal přednost ojeté O2, nebo něčemu jinému....
Kdybych ale chtěl nové auto s velkým kufrem, co "jen" jezdí tak půjdu i do té slabé 1.2, zážitek z jízdy ale = 0, to je jasný....
Pane idiote, jestli-pak jste si spočítal, pokud máte alespoň pět tříd obecný školy, kolik to vaše smradlavý 1,9 TDI otráví lidí vypouštěnými emisemi; dneska machrujete, zítra přijde nutně limit =norma maximálně vypouštěných množství a ještě budete nehtíčky škrábat na emise u škodovičky, chá, chá; vaše vysokoblahorodí, vaše arogantnosti, díky vám a vám podobnejch zítra nebudeme mít co dýchat...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.11.2007 19:30, RE: Fabka
anonym napsal:
jakym kufrem??? litry jsou nahoněné pouze tím, že roletka je posunuta pořádně vysoko. jinak 1.2 je vhodný pouze na popojíždění po garáži, auto na prd. o stabilitě prázdného auta nemluvě.
souhlas, je to auto jen! do města a 5 lidí se tam nevejde ani náhodou, tak se bavím když lidi kecaj jaký to je rodinný auto. Zkuste dát dozadu dětskou sedačku))))) mám fabii kombi a půjde do světa, je to mrňous, nedoporučuji!!!!Minimum je Octavia II, to je normální auto, lepší je déle šetřit nebo vzít jí na delší leasing, vyplatí se to!!!!Fabku kombi tak max. za 200 000, vyšší hodnotu nemá ani náhodou!
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 27.11.2007 22:01, Zprávy bavorského tisku o Fábii
jsou velmi pozitivní. Zejména je zajímavé, že s tímto vozem lze ujet 100 km s pouhými 4,1 l paliva. Jak vnitřní kvality, zavazadlový prostor, tak i jízdní kvality jsou hodnoceny velmi pozitivně, cena ovšem také. Jenom na závěr si redaktor neodpustil poznámku, že Škoda jede pod dohledem VW. (Mnichovské noviny TZ, vyjdou zítra)
Pokud srovnám produkci VW se Škodou, mohu považovat design Škodovky za estetičtější, kvalita je také přinejmenším stejná. Třeba jeden můj mnichovský známý má Golfa IV s 90 k. a na 79 tisíc kilometrů více, než 40 závad. To se u Škodovky sotva takhle vyskytne.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 29.11.2007 21:59, Stejně nic nenaděláš
Vždycky si přečtu nějakou recenzi na Fábii a pod článekm si pak pročtu diskuzi.
A i přesto, že většina názorů je negativních, na ulici potkávám stále více nových Fábií (a Roomsterů).
Tak jsme buď národ vylízanejch škodováků nebo ty fábky nejsou tak špatný.
Osobně bych si jí teda nekoupil, protože jsem za ty peníze s naším Hyundai Accent velmi spokojen.
V práci občas řídím Fábii 1.2 HTP a marně se na tom motoru a celém autu snažím najít něco pozitivního.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.11.2007 14:38, RE: Zprávy bavorského tisku o Fábii
anonym napsal:
jsou velmi pozitivní. Zejména je zajímavé, že s tímto vozem lze ujet 100 km s pouhými 4,1 l paliva. Jak vnitřní kvality, zavazadlový prostor, tak i jízdní kvality jsou hodnoceny velmi pozitivně, cena ovšem také. Jenom na závěr si redaktor neodpustil poznámku, že Škoda jede pod dohledem VW. (Mnichovské noviny TZ, vyjdou zítra)
Pokud srovnám produkci VW se Škodou, mohu považovat design Škodovky za estetičtější, kvalita je také přinejmenším stejná. Třeba jeden můj mnichovský známý má Golfa IV s 90...
no jo, jenomže jaká je ta cena v Bavárii? Asi nebude podobná té na českém trhu...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 30.11.2007 14:45, RE: Stejně nic nenaděláš
anonym napsal:
Vždycky si přečtu nějakou recenzi na Fábii a pod článekm si pak pročtu diskuzi.
A i přesto, že většina názorů je negativních, na ulici potkávám stále více nových Fábií (a Roomsterů).
Tak jsme buď národ vylízanejch škodováků nebo ty fábky nejsou tak špatný.
Osobně bych si jí teda nekoupil, protože jsem za ty peníze s naším Hyundai Accent velmi spokojen.
V práci občas řídím Fábii 1.2 HTP a marně se na tom motoru a celém autu snažím najít něco pozitivního.
no ono počty prodaných aut moc nesouvisí s našim tlácháním na diskusích, tam spíš hrajou prim takové věci jako finance, účel a pod.

Všichni tady budou chválit BMW ale kolik se jich v reálu prodá? Prostě kvalitní vůz něco stojí, a na to holt každý nemáme.
A Fabie? Na tu už relativně hodně lidí dosáhne, a tradicionalizmus je tady ještě stále hodně silný. Takže si raději koupí holou Fabku, než by si za stejný peníze koupili vybaveného korejce/frantíka/itala.

Ber to pozitivně - čím déle bude Škodovka držet ty svoje ceny, a čím déle to za to budou lidi ochotni kupovat, tím více se budou muset ostatní značky zaujmout novými a novými cenovými akcemi. A to je pro nás, co nemusíme mít stejnou káru jako 8 z 10 sousedů, nebo jako pět generací v rodině před náma, jenom plus.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.12.2007 02:04, RE: Stejně nic nenaděláš
anonym napsal:
Vždycky si přečtu nějakou recenzi na Fábii a pod článekm si pak pročtu diskuzi.
A i přesto, že většina názorů je negativních, na ulici potkávám stále více nových Fábií (a Roomsterů).
Tak jsme buď národ vylízanejch škodováků nebo ty fábky nejsou tak špatný.
Osobně bych si jí teda nekoupil, protože jsem za ty peníze s naším Hyundai Accent velmi spokojen.
V práci občas řídím Fábii 1.2 HTP a marně se na tom motoru a celém autu snažím najít něco pozitivního.
Zajimalo by me srovnani prodejnosti sobnich aut s vyloucenim firemnich. Kazdej statni podnik vcetne statni spravy nakoupi skodovecky a ve statistikach pak skoda vede....
Nicmene, souhlasim s tim narodem vylizanjech skodovaku. :)
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 01.12.2007 15:01, RE: Cestující MHD
anonym napsal:
Kdybych to kupoval a měl z toho auta mít aspoň trochu radost, tak připadají v úvahu pouze motory 1,9 TDi a 1.6 benzín. Ostatní je děs běs.....
To už bude ale trochu o jiné ceně, než základ(odhaduju přes 400k) a to bych dal přednost ojeté O2, nebo něčemu jinému....
Kdybych ale chtěl nové auto s velkým kufrem, co "jen" jezdí tak půjdu i do té slabé 1.2, zážitek z jízdy ale = 0, to je jasný....
debile nepřejícný
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 03.12.2007 05:50, PRŮŠVIH FABIE = MALÝ PRŮZOR ČEL.OKNA.
OSTATNÍ UŽ JE VEDLEJŠÍ
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 05.12.2007 14:31, RE: Fabka
anonym napsal:
souhlas, je to auto jen! do města a 5 lidí se tam nevejde ani náhodou, tak se bavím když lidi kecaj jaký to je rodinný auto. Zkuste dát dozadu dětskou sedačku))))) mám fabii kombi a půjde do světa, je to mrňous, nedoporučuji!!!!Minimum je Octavia II, to je normální auto, lepší je déle šetřit nebo vzít jí na delší leasing, vyplatí se to!!!!Fabku kombi tak max. za 200 000, vyšší hodnotu nemá ani náhodou!
Pane, pokud jste si koupil auto a az pozdeji zjistil, ze je pro vase potreby male, tak to jste s prominutim BLB. Pekny den.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 12.12.2007 22:55, RE: Vestující MHD
anonym napsal:
Jak jsem napsal ve druhém příspěvku, motory jsou tragédie, ale pokud jezdí někdo stylem "děda s kloboukem a platem vajec za zadním oknem" tak mu 1.2 HTP bude stačit. Já bych jí bral jak jsem psal jen jako nutné zlo, prostě takový "buřt z Hypernovy", člověk se nají, ale nepochutná si. Osobně bych volil 1.6(který je dost starý a nic moc), nebo 1.9 TDi 77 kw, ten už je ale taky zastaralý a má hrubý běh...ale je to asi to nejlepší. Opravdu nemám rád, když mne při předjíždění zdržují piloti 1.2 HTP F...
Velice nebezpečný akorát tvůj styl jízdy ty buřte!
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.12.2007 09:54, Nebezpecny stredovy panel
A co rikate na ten nebezpecne trcici roh sterdoveho panelu o ktery si pri jakekoliv havarii rozdrtite koleno a budete radi, ze to nekdy rozchodite.
Mela to i stara Fabia a je to tam zas. Sjem ortoped a nekolik pripadu jsem jiz na sale delal. Myslim, ze je to skoro na zalobu proti vyrobci.

reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 27.12.2007 09:54, Nebezpecny stredovy panel
A co rikate na ten nebezpecne trcici roh sterdoveho panelu o ktery si pri jakekoliv havarii rozdrtite koleno a budete radi, ze to nekdy rozchodite.
Mela to i stara Fabia a je to tam zas. Sjem ortoped a nekolik pripadu jsem jiz na sale delal. Myslim, ze je to skoro na zalobu proti vyrobci.

reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 30.12.2007 22:53, RE: Nebezpecny stredovy panel
anonym napsal:
A co rikate na ten nebezpecne trcici roh sterdoveho panelu o ktery si pri jakekoliv havarii rozdrtite koleno a budete radi, ze to nekdy rozchodite.
Mela to i stara Fabia a je to tam zas. Sjem ortoped a nekolik pripadu jsem jiz na sale delal. Myslim, ze je to skoro na zalobu proti vyrobci.

Vážení,většinou se hádáte jak malí kluci čí tatínek je silnější,toto svědčí o nedostatku rozumu.Doporučuji odevzdat řidičák,protože blbci za volant nepatří.Je celkem jedno,s čím kdo jezdí,důležité je,aby každý dojel a základem k tomuto zázraku je vzájemná ohleduplnost a té se vám jaksi nedostává,proto o mém doporučení uvažujte.
reagovat
nahlásit
1 2 3
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.