0
zpět
 

diskuze k tématu: Nová Fabia Combi a Scout - živě z Frankfurtu

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 00:42, Můj názor
Tak slečnu co tam sedí bych s chutí vylízal, povozil a i do nádrže bych jí napustil. Ale s tím autem bych si fakt rady nevěděl. To je prostě k zblití ten design. Vivat korejci a japonci a francouzi... sice to u nich neni fčervenymtédéíčkuvoeskrouťákem, ale aspoň se na to dá koukat.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 06:27, RE: Můj názor
anonym napsal:
Tak slečnu co tam sedí bych s chutí vylízal, povozil a i do nádrže bych jí napustil. Ale s tím autem bych si fakt rady nevěděl. To je prostě k zblití ten design. Vivat korejci a japonci a francouzi... sice to u nich neni fčervenymtédéíčkuvoeskrouťákem, ale aspoň se na to dá koukat.
prasárna ... je to prasárna skr. škoda..
Jediná je opravdu Oct. II.. to je aspon design..
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 06:55, RE: Škůdka
Šakal napsal:
Michale já Ti děkuji, že jsi mi dal za pravdu, ale teď vážně. Myslím,že škodovka opravdu střelila kozla. Nevím, kdo to navrhoval, ale asi by měl dostat padáka. V dnešní době, kdy se dělají tak krásný auta, jsem nepochopil tuto fábii. Já jsem známý tím, že škodovce moc nefandím, ale třeby fábia I. bylo docela solidní auto, žádný zázrak, ale normální solidní auto, kvalitně zpracované s horšími motory proti konkurenci, ale šlo to. Nevím Edmunde, kde jsi čerpal, ale já mám signály o prodejnosti skut...
Vzhledem k tomu, že ty pravděpodobně čerpáš ze zdroje JPP ( jedna paní povídala ) navrhuji počkat s touto debatou na chvíli, až vyjdou oficiální čísla. Ono takových zpráv už bylo, ale vždy to je jen zbožné přání těch, co to šíří. Počkáme na čísla.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 08:50, RE: Škůdka
edmund napsal:
Vzhledem k tomu, že ty pravděpodobně čerpáš ze zdroje JPP ( jedna paní povídala ) navrhuji počkat s touto debatou na chvíli, až vyjdou oficiální čísla. Ono takových zpráv už bylo, ale vždy to je jen zbožné přání těch, co to šíří. Počkáme na čísla.
Víš, někdy JPP= vyjádření Škoda auto. Jinak bych si nedokázal vysvětlit ty rozpory mezi jejich tvrzením a skutečností na ulici a v jejich saloonech Ale proti gustu žádnej dišputát, komu se to líbí a má to rád, proč ne.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 14.09.2007 08:51, RE: Škůdka
anonym napsal:
Víš, někdy JPP= vyjádření Škoda auto. Jinak bych si nedokázal vysvětlit ty rozpory mezi jejich tvrzením a skutečností na ulici a v jejich saloonech Ale proti gustu žádnej dišputát, komu se to líbí a má to rád, proč ne.
Lacině působící auto s lacině působící holkou.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 16.09.2007 18:33, RE: Škůdka
anonym napsal:
Lacině působící auto s lacině působící holkou.
Auto hnus, holka kus :)
reagovat
nahlásit
1 2
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.