0
zpět
 

diskuze k tématu: Který motor do Fabie?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaký typ motoru vybrat, technické dotazy, česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 11.11.2006 21:33, RE: Boze Fobii neee
Háza napsal:
A co jiného by jsi doporučil. Rozhoduju se mezi P206, Getz, clio Storia a Fabia. Zatim neřešim motor, to je jiná kapitola.
Doporučil bych cokoliv made in japan, Toyotu Corollu, Nissana Almeru...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 24.11.2008 19:44, RE: Fabka
NorMack napsal:
šel bych do HTP... menší spotřeba, větší pružnost a menší pojistka jsou myslím dostatečné důvody. A někomu se prý i ten sound zdá skoro sportovní! 1,4 44KW je jedním slovem tragédie. Proti ní je i Felicie 50KW žihadlo! Nemluvě o její hlučnosti a spotřebě... Vždyť je to motor prapůvodem ještě z hlubokého socializmu!!!
Ať je to jak chce, můj názor na Fabii combi je takový, že nejenom jako přechodné řešení při nedostatku financí je naprosto ideální. Je to i můj případ, kdy jsme se v rodině vycimbali z peněz a potřebujeme koupit autíčko, které nás odveze pro nákup na hory nebo k vodě. A s trochou pokory a skromnosti se tam vlezeme i s dětmi. A co je na tom nejkrásnější ? Až se zablýská na lepší časy dám inzerát a za týden je autíčko pryč bez nutnosti leštění, čištění a k tomu ještě "vydělaných" 1000,- CZK .Škoda fabia combi r.v. 2003 1,2 HTP 47KW, kromě klimy vše za 99000,- Stav KM schválně nepíši, protože mě to ani nezajímá, servisním nákladům se totiž jen usmívám. Co bych za ty prachy asi tak jiného koupil ? Takže hurá Škoda hurá Fabia.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 06.12.2009 10:08, škoda fabia 1.4 16V 74kw
Prosím o radu ke koupi škoda fabia 1.4 16V 74kw,r.v.2000,najeto 74tis.km.Jaké jsou nejčastější závady,spotřeba a na co si při koupi dávat pozor.Auto je původem z Itálie.Děkuji za odpověd.
reagovat
  1 ... 3 4 5




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.