0
zpět
 

diskuze k tématu: Fabia Combi vs. Peugeot 207 SW - koho vybrat?

kategorie zařazení tématu: česká vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 05.02.2008 20:52, RE: Fabia x 207
anonym napsal:
Rozhodně Fabia, kvůli spolehlivosti, viz dnešní zkušenosti s P206 SW tady na tipcars. Často novinari zduraznujou vyhodu ve sklapeni zadnich sedacek bez vyndavani operek, ale myslím, že roletka, do ktere se jenom tukne je praktictejsi, roletku stahuju nekolikrat dene, sedacky sklapim 2 x za rok. Hrana v zavazadlovem prostoru mi vubec nevadi naopak aspoň z kufru nic nevypadne. Mohli by do fabie začít dávat malé benzínové turbomotory 1,2 TSI nebo nějaké 1,4 TSI.
Mhm, ale ta Fabia právě moc spolehlivá není! Druhá generace se zatím nestihla moc projevit, ale ta první nebyla moc příkladná ve spolehlivosti. Vím, že spousta lidí žije v tom, jak je fábka spolehlivá, ale není tomu tak,věřte mi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 00:40, RE: 1.6
anonym napsal:
Přesně, tenhle motor ve Fabii je totožný s motorem 16V v leonu (toledu) první (druhé) generace. Octavia měla 74kW 8V pak 75, a ten má i její pokračovatel dneska.
Já bych taky volil Fabku. Rozdíl v interiéru je propastně zásadní. Na fotkách tonení tolik vidět, ale když jsem si 207 prohlížel osobně, zlatá Fabie (výplně dveří, palubka, budíky.....). Bohužel i škodovka šetří, v interiéru ani kousek chromu (to první generace ho měla mnohem víc, mám verzy elegance z roku 2001 a chrom je všude - kličky...
No kdybych se měl rozhodovat podle palubky tak bych si vybral určitě Peugeota protože je daleko elegantnější.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 13:21, RE: 1.6
anonym napsal:
Toť pouze tvoje názory chytroušku, já pomlčím o kvalitě tvýho o několik tříd pouze podprůměrnýho mozku. Opět čas ukáže kvality nadčasovýho designu fabie oproti nevkusnejm rozšklebenejm tlamám peugeotu, kvalita a nadčasovost interiéru jednoznačně ve prospěch škody.. Neseděl jsi ani v jednom autě a v kapse máš tak na svačinu, to z tvých výlevů přímo čpí..
no nevím,co je na fabii tak hezké. proporčně je to naprosto tragédie,ale
je fakt,že každý na design neklade no.1. mě spíš zaráží jak hloupí lidé
navštěvují tyto stránky.david
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 16:35, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Za ty peníze ani jedno. Raději CEED nebo časem I30 v kombajnu, trochu jiné kafe.
tak I30 ani ceed ani nahodou
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 06.02.2008 16:36, RE: Fabia x 207
anonym napsal:
Mhm, ale ta Fabia právě moc spolehlivá není! Druhá generace se zatím nestihla moc projevit, ale ta první nebyla moc příkladná ve spolehlivosti. Vím, že spousta lidí žije v tom, jak je fábka spolehlivá, ale není tomu tak,věřte mi.
proti P206 a Cliu je to zlata
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.02.2008 19:37, výběr
měl jsem fábii 2006 sedan.. rozhodóval jsem se mezi 207čko krátkou a krátkou fabkou.. aneb simply never... vevnitř fábie hrůza a děs- tak málo místa je snad jen v picantu.. za všechno se platí u škody... výhodná cena a skvělé jízdní sportovní vlastnosti mě přesvědčily o 207čce..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.02.2008 13:11, RE: 1.6
anonym napsal:
Ve fabii Ti chybí rádobyhodnotné imagetvorné chromové doplńky? Proč?
No taky me to nejak nechybi. Dokonce me vadilo, ze na nich jsou strasne videt otisky a pusobi to pak upatlane.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 01.04.2008 21:44, RE: výběr
anonym napsal:
měl jsem fábii 2006 sedan.. rozhodóval jsem se mezi 207čko krátkou a krátkou fabkou.. aneb simply never... vevnitř fábie hrůza a děs- tak málo místa je snad jen v picantu.. za všechno se platí u škody... výhodná cena a skvělé jízdní sportovní vlastnosti mě přesvědčily o 207čce..
Pro mě je výběr téměř každého auta proti fóbii II jasný. Vážně se tahle škodovka nejen designově nepovedla. Co to má za motory? Hlavně myslím nějaké malé benzíny ? 1,2 HTP - to je opraťák panečku. Proč takový koncern nedá do škodovky konečně pořádný motor? Letos jsem vybíral pro ženu druhé autko do rodiny. O škodovku jsem se vážně ani v nejmenším nezajímal - naprostý odpor. Na prodejích jim to půjde znát. Asi je tudíž jasný můj nekompromisní názor - z těchto dvou aut jednoznačně to druhé, Jen pro zajímavost, to autko pro ženu je Toyota Yaris II, 1,0 VVTi 51 kW.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.