0
zpět
 

diskuze k tématu: City, Accent, Note nebo Fabie?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, servisní náklady, vše o spotřebě, technické dotazy, česká vozidla, japonská vozidla, korejská vozidla, japonská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 07:09,
nemyslíte, že autor dotazu myslel noveho accenta a ne toho stareho?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 09:28, Tip
Ja by som ešte pouvažoval o Kia Rio 1.5 CRDi 81 Kw. Cena tiež okolo 350 000kč a motoricky je na tom najlepšie...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 10:05, RE: Tip
Kolega zo Slovenska napsal:
Ja by som ešte pouvažoval o Kia Rio 1.5 CRDi 81 Kw. Cena tiež okolo 350 000kč a motoricky je na tom najlepšie...
Tipuji, ze autor bohuzel netouzi po nafte. Jinak osobne bych volil asi Nissan Note - hodne prostoru, neotrely a docela zajimavy design (nemusi se libit kazdemu). Hondu City nazyvat velkym sedanem je pomerne odvazne :) Je to spis minisedan. Ale taky to nebude spatne auto - akorat bych asi uz vybral model, ze ktereho typ City vznikl - tedy Jazz. Fabia je nase klasika - stisnenejsi prostor, ale fajn to jede (pokud ma alespon trochu silnejsi motor). Hyundai ani Kia Rio nemaji me sympatie - nesedi mi jejich design a taky spolehlivost nebyvala nejlepsi (i kdyz se urcite snazi a jsou na tom jiste lepe, nez pred 5-10 lety). Takze v pripade noveho auta by to nemusel byt problem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 11:22, note
Dobrý den, kupte Nissan NOTE (udělám Vám cenu) 775 25 49 49
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 11:45, RE: note
Jiří Pichl napsal:
Dobrý den, kupte Nissan NOTE (udělám Vám cenu) 775 25 49 49
bez nekam s reklamou
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 11:54, RE: note
pola napsal:
bez nekam s reklamou
Kup si fiat TIPO)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 11:59, Max
Z článku mám pocit, že autor popisuje starší typ Hyundaie Accent. Odpovídají tomu fotky i rozvor náprav. Potom bych chtěl připomenout, že tento model je minulostí. Navíc se s motorem 1.6 nabízel pouze jako 3 dveřový. Nový model má větší rozvor a tedy i vnitřní prostor a jedná se o sedan. abízen je i s požadovaným motorem 1.4.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 12:39, nisan
Já bych bral asi nissana, celkem zajimavé vozítko.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 13:14, RE: Tip
AnderN napsal:
Tipuji, ze autor bohuzel netouzi po nafte. Jinak osobne bych volil asi Nissan Note - hodne prostoru, neotrely a docela zajimavy design (nemusi se libit kazdemu). Hondu City nazyvat velkym sedanem je pomerne odvazne :) Je to spis minisedan. Ale taky to nebude spatne auto - akorat bych asi uz vybral model, ze ktereho typ City vznikl - tedy Jazz. Fabia je nase klasika - stisnenejsi prostor, ale fajn to jede (pokud ma alespon trochu silnejsi motor). Hyundai ani Kia Rio nemaji me sympatie - nesedi mi...
Hondu City jsem nedávno testoval a skutečně překvapila prostorem a řešením zadních sedadel.
Nissan Note není vůbec špatnou volbou. Accenta ani Ria bych se již neobával (a názor na design má každý jiný). Osobně se mi Accent také nelíbí, zevnitř ani zvenku, ale znám lidi co hezčí auto neznají Takže věc subjektivní.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 13:54, 350tis za fabii???
No nevím...osobně bych v této cifře šáhnul po bmw 320D z roku 2001/2 - uplně jiné kafe...výkon věší, spotřeba nižší, kvalita úplně někde jinde...vím o čem mluvím. Je to jen názor...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 14:28, RE: 350tis za fabii???
V8 napsal:
No nevím...osobně bych v této cifře šáhnul po bmw 320D z roku 2001/2 - uplně jiné kafe...výkon věší, spotřeba nižší, kvalita úplně někde jinde...vím o čem mluvím. Je to jen názor...
BMW je sice stroj ale ten rok 2001 byl před 5lety a pán chce nový tak je to asi mimo mísu. Bazary sou plný ale čeho.Nový je prostě nový.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 14:31, RE: Max
Hyundai Accent napsal:
Z článku mám pocit, že autor popisuje starší typ Hyundaie Accent. Odpovídají tomu fotky i rozvor náprav. Potom bych chtěl připomenout, že tento model je minulostí. Navíc se s motorem 1.6 nabízel pouze jako 3 dveřový. Nový model má větší rozvor a tedy i vnitřní prostor a jedná se o sedan. abízen je i s požadovaným motorem 1.4.
Ano, popisoval jsem ten dosluhující model Accenta ... Ted koukám, že nový se cenou také vejde do zvolene hranice (s 1.6) . Puvodne jsem si stahl ceník od prodejce, který měl cenu vyssi. Uz koukam na ofic. dealera.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 15:12, SUZUKI SWIFT 1,3 GLX
V téhle cenové hladině bych to rozšířil ještě o SUZUKI SWIFT 1,3 tzn. levnější povinné ručení výkon 68kW a vypadá ze všech nejlépe!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 20:52, RE: Tip
Kolega zo Slovenska napsal:
Ja by som ešte pouvažoval o Kia Rio 1.5 CRDi 81 Kw. Cena tiež okolo 350 000kč a motoricky je na tom najlepšie...
No, nevím jak je Kia Rio na tom motoricky, ale teď jsem se vezl v rok starém Riu, které opravdu používá manželka podnikatele jen na občasné nákupy (najeto má 4500 km), a vrzání a praskání interiéru a celková odhlučněnost na mě působily děsivě. Pak jsem ze zvědavosti zkusil řadící páku a měl jsem pocit, že se vracím o 10 let zpět až k mé Felícii s jejími neskutečně dlouhými pohyby řadící páky, kdy při zařazení pětky jsem pravidelně bouchnul spolujezdce do kolena. Ale jak tady již bylo v jedné recenzi psáno, že v případě dlouhonohé blondýny-spolujezdkyně to vůbec není na škodu.
Ale abych nehanil jen Rio, moje 4 roky "stará" Oktávka teď při těch vedrech začala také tak nechutně vrzat, že si připadám jak ve starém krámu.
Moje volba by padla na Hyundai.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 23:13, RE: Tip
Ryšár napsal:
No, nevím jak je Kia Rio na tom motoricky, ale teď jsem se vezl v rok starém Riu, které opravdu používá manželka podnikatele jen na občasné nákupy (najeto má 4500 km), a vrzání a praskání interiéru a celková odhlučněnost na mě působily děsivě. Pak jsem ze zvědavosti zkusil řadící páku a měl jsem pocit, že se vracím o 10 let zpět až k mé Felícii s jejími neskutečně dlouhými pohyby řadící páky, kdy při zařazení pětky jsem pravidelně bouchnul spolujezdce do kolena. Ale jak tady již bylo v jedné rec...
To bylo nové Rio nebo starší model?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.06.2006 23:29, RE: Tip
Evžen Huml napsal:
To bylo nové Rio nebo starší model?
Pane kupte si ojetinu jak uz tady nekdo radil treba golf V tdi .Nove si koupite dnes za 350 a za rok budete rad ze vam za to da nekdo 250.U noveho motor na hovno spotreba na hovno a vybava taky,kazdy autar vam poradi ojete do tri let temer nove auto a z velkou slevou o proti novemu
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.06.2006 10:55, šel bych do
Nisanu Note nebo C4 se dá koupit za dobrej peníz - a coupe je nadherný
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.06.2006 13:27, RE: Tip
golf napsal:
Pane kupte si ojetinu jak uz tady nekdo radil treba golf V tdi .Nove si koupite dnes za 350 a za rok budete rad ze vam za to da nekdo 250.U noveho motor na hovno spotreba na hovno a vybava taky,kazdy autar vam poradi ojete do tri let temer nove auto a z velkou slevou o proti novemu
Jasně, ojetina za 250, ale : najeto cca 100 tkm (kdo by se toho jinak zbavoval) a z toho pramenící věci: rozvody, tlumiče (přední), destičky (byl - li předchozí majitel hovado tak i kotouče), tyčky stabilizátorů, olej, filtry (všechny tři), pneumatiky (nejspíš všech pět), pořádnou diagnostiku, prověření původu (krádež), atd. Takže rozdíl nebude 100, ale max 50. tis. A to za ten pocit stojí...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.06.2006 15:29, Accent
Píšete že spolehlivost Accentů je podprůměrná, přitom dle posledních hodnocení je ve spolehlivosti zn. Hyundai na 3. místě - po Porsche a Lexusu !!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.06.2006 16:47, RE: Accent
RP napsal:
Píšete že spolehlivost Accentů je podprůměrná, přitom dle posledních hodnocení je ve spolehlivosti zn. Hyundai na 3. místě - po Porsche a Lexusu !!
A na to jsi přišel kde? Huyndai a třetí???
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.