0
zpět
 

diskuze k tématu: Koupit Seat Leon 1.9 TDI nebo BMW 320d?

kategorie zařazení tématu: poradna, jaké auto koupit, jaký typ motoru vybrat, servisní náklady, německá vozidla, německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 17.08.2012 11:36, Nádherně napsané
Nejen, že odborně je rada na úrovni, ale za zábavné vložky a celkové satirické naladění si zaslouží plný počet bodů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 19.08.2012 17:13, možná by i stálo za zkoušku 330d, nemá o moc větší výkon, z vlastní zkušenosti vím, že jezdí občas i za míň než 320, a kultivovanost motoru je taky někde jinde, přičemž není auto o moc těžší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 19.08.2012 17:14, možná by i stálo za zkoušku 330d, nemá o moc větší výkon, z vlastní zkušenosti vím, že jezdí občas i za míň než 320, a kultivovanost motoru je taky někde jinde, přičemž není auto o moc těžší.
MolldaFB napsal:
možná by i stálo za zkoušku 330d, nemá o moc větší výkon, z vlastní zkušenosti vím, že jezdí občas i za míň než 320, a kultivovanost motoru je taky někde jinde, přičemž není auto o moc těžší.
omlouvám se za úpis :)
reagovat
p-gti
počet příspěvků1
datum registrace01.01.2010
Středa 26.12.2012 00:05, BMW 320 vs.SEAT Leon Tdi
Zdrvím. Měl jsem je obě a můžu říct,že SEAT je jasný favorit.Zatím co se z BMW stala postupem času tzv. pokladnička,tak seat mě nikdy nezklamal.A abych podotknul,nepatřím zrovna k lidem ,kteří své auto zrovna šetří.Když mám pod zadkem slušný motor,tak ho využívám naplno.Nenechte se mílit.BMW mám opravdu rád a měl jsem jich několik,ale SEAT je zrovna v této motoriaci jednoznačně lepší auto a to,jak v nákladech na údržbu,tak v pocitu z jízdy. Kdykoliv vysadíte rodinku a šlápnete na plyn budete si to za ty peníze co jste za něho dal užívat.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.