0
zpět
 

diskuze k tématu: Nový Seat Ibiza - auto emocion?

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 11:01, RE: Moc hezký
anonym napsal:
Vzadu má Ibiza i Fabka cca stejně místa - málo. Z těch dvou radši Seat
Ibiza nema stejne mista, zkuste se posadit do Ibizy vzadu pokud mate pres 180cm, hlavou budete razitkovat strop.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 11:02, RE: Moc hezký
anonym napsal:
Tak snad kdo chce vozit vzadu větší lidi bude hledat vůz v jiné třídě ne?
Proc, kdyz staci vybrat jine auto ve stejne tride? :o)
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 11:04, RE: Motor
anonym napsal:
No nevím, ale auto bez motoru je celkem k ničemu.
Oni to prodavaji bez motoru? Takovou polozku jsem v ceniku nenasel... :o)
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 21:40, RE: Motor
mikes napsal:
Oni to prodavaji bez motoru? Takovou polozku jsem v ceniku nenasel... :o)
S motorem to bohužel prodávaj, a ten je na tom relativně povedeným moderním autě nejzastaralejší nejhorší. Škoda.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 14.08.2008 09:31, RE: Hezké?
anonym napsal:
Já nevím, ale připadá mi to, jako kdyby řízli Swift Puntem, přidali trochu kinetický design a boční profil trochu šmrncli Civicem...
Zkrátka možná to má dobré jízdní vlastnosti, ale vizuálně se mi moc nelíbí (i když o fous- ale ne o moc - lepší než Fabka to je).
Me se líbí. Měl jsem možnost si to projet, ne v naftě, ale s 1.4 - 63kW 16V. Motor byť starší potěšil kultivovaností a tahem ve středním pásmu. (ve srovnání ze ceedem, který má sice 80 nebo 85KW, využitelnejch někde v 6.000ot. kdy řve jako přidřenej, u seata stačilo udržovat mezi 2.500-4000ot.) Motor mě osobně stačil, akcelerace na dálnici je do 140 dostačující, a dalo se jet i v kopci 160 bez ztráty výkonu (rychlosti) - tedy ve dvou lidech, nevím jak by se motoru chtělo zrychlovat s 5 chalany a narvanym kufrem...Dálnice - obrovský klad tohoto auta je perfektní odhlučnnění, který si troufnu srovnat s předešlou generací LAguny nebo C5. Do 130km/h nádhera. Pak to to začíná růst, ale to všude. Na závěr se zmíním o podvozku. Naprosto jistý a čistý chování, žádný rázy, rány výklepy....plynulá jízda a jestě když to říznete ve vysoké rychlosti někam do zatáčky, auto z toho skvěle vybruslí. Tady mám srovnání s P 207 a srovnávat to nejde...(konec konců i fabie 1. generace má nad P207 mírnou převahu, ikdyž ne v komfortu)...Na jaře to chci koupit, doufám, že bude už 1.2TSi....
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.08.2008 10:23, RE: bez předmětu
anonym napsal:
Příplatková výbava: sklopná vyhřívaná vnější zrcátka. Mám tomu rozumět tak, že v základu jsou zrcátka nesklopná?
Mám tomu rozumět tak, že provokujete? V základu jsou samozřejmě sklopná, jen nejsou el. vyhřívaná...
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.08.2008 10:31, RE: Motor
anonym napsal:
S motorem to bohužel prodávaj, a ten je na tom relativně povedeným moderním autě nejzastaralejší nejhorší. Škoda.
Buď jste s tím autem nejel nebo jen pomlouváte. Nevím, proč by měl být nejhorší a v čem je nejzastaralejší.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.08.2008 10:33, RE: Hezké?
anonym napsal:
Já nevím, ale připadá mi to, jako kdyby řízli Swift Puntem, přidali trochu kinetický design a boční profil trochu šmrncli Civicem...
Zkrátka možná to má dobré jízdní vlastnosti, ale vizuálně se mi moc nelíbí (i když o fous- ale ne o moc - lepší než Fabka to je).
Bože, co to pindáte?
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.08.2008 10:35, RE: Přístrojovka
anonym napsal:
Tak jsem Seatu fandil, ale za takhle vypadající přístrojovkou bych sedět fuckt nechtěl
Klidně fanděte dál. Věřím, že po usednutí na místo řidiče změníte názor.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.08.2008 10:55, RE: Hezké?
anonym napsal:
Me se líbí. Měl jsem možnost si to projet, ne v naftě, ale s 1.4 - 63kW 16V. Motor byť starší potěšil kultivovaností a tahem ve středním pásmu. (ve srovnání ze ceedem, který má sice 80 nebo 85KW, využitelnejch někde v 6.000ot. kdy řve jako přidřenej, u seata stačilo udržovat mezi 2.500-4000ot.) Motor mě osobně stačil, akcelerace na dálnici je do 140 dostačující, a dalo se jet i v kopci 160 bez ztráty výkonu (rychlosti) - tedy ve dvou lidech, nevím jak by se motoru chtělo zrychlovat s 5 chalany a...
Konečně názor toho, kdo se skutečně svezl. Ať se komu Ibiza líbí nebo ne, nelze jí upřít, že designem vybočuje z celkem podobných tvarů většiny vozidel. Také nerýpu do Logana, Thalie, Fabie I. a II, Roomstera, C4 atd. Je snadné napsat, že Yaris vypadá jako přifouklá hračka a jiné nesmysly. Zkrátka vkus je individuální. Motor 1,4 16V je OK a bohatě splňuje mé nároky, podvozek je naprostá bomba, výbava víc než slušná, pohodlí vpředu vynikající, sedačky totéž. Ano, vzadu má člověk nad 180cm hlavu u stropu a zavazadlový prostor také nemůže soutěžit s combi, že ano. Ty argumenty lidí nad 180cm jsou oprávněné, ale snad si mohou najít typ vozu, který jim vyhovuje. Přece totéž platí například i o oblečení.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.08.2008 20:42, RE: Hezké?
anonym napsal:
Konečně názor toho, kdo se skutečně svezl. Ať se komu Ibiza líbí nebo ne, nelze jí upřít, že designem vybočuje z celkem podobných tvarů většiny vozidel. Také nerýpu do Logana, Thalie, Fabie I. a II, Roomstera, C4 atd. Je snadné napsat, že Yaris vypadá jako přifouklá hračka a jiné nesmysly. Zkrátka vkus je individuální. Motor 1,4 16V je OK a bohatě splňuje mé nároky, podvozek je naprostá bomba, výbava víc než slušná, pohodlí vpředu vynikající, sedačky totéž. Ano, vzadu má člověk nad 180cm hlavu ...
S tím vynikajícím pohodlím je to trochu přehnaný. Podvozek fajn, motor už tolik ne, jsou lepší.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 16.08.2008 20:43, RE: Moc hezký
anonym napsal:
ve fabii2 se da sednout i dozadu oproti tomuhle plasťaku a když zajdete za dealerem tak zjistite že ty ceny jsou srovnatelné. A nevim jak je to s tou kvalitou když už to ma 2 svolávací servisní akce za sebou a jedna byla s brzdama.
Nechte toho! Dyť fabia a ibiza jsou jen varianty jednoho auta od jednoho výrobce.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 18.08.2008 17:44, RE: Motor
anonym napsal:
Buď jste s tím autem nejel nebo jen pomlouváte. Nevím, proč by měl být nejhorší a v čem je nejzastaralejší.
Nejzastaralejší je konstrukcí. Nikdo na světě tento způsob vstřikování nepoužívá, tedy v některých nákladních vozech ho ještě najdeš, ale i ty už z velké části přešly na modernější a spolehlivější common rail. VW už všechny dražší motory v uplynulém desetiletí taky předělal na common rail, už jen pro nejnižší vrstvy nabízí poslední dva důchodce, čtyřválec 1.9 a jeho ještě horší verzi s odříznutým jedním válce, tříválec 1.4 TDi. Že tahle informace nedorazila k tobě je mi líto, jaký systém vstřikování je lepší se rozhodovalo tak před deseti lety (a TDi čerpadlo tryska celkem zřetelně prohrál). A proto se dnes hodí a je zcela na místě říkat nejzastaralejší, protože i levné malé vozy z Koreje mají modernější motory než fabia octavia nebo ibiza.
reagovat
nahlásit
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 05.09.2008 15:40, RE: Moc hezký
anonym napsal:
ve fabii2 se da sednout i dozadu oproti tomuhle plasťaku a když zajdete za dealerem tak zjistite že ty ceny jsou srovnatelné. A nevim jak je to s tou kvalitou když už to ma 2 svolávací servisní akce za sebou a jedna byla s brzdama.
jo ale nova fabia je hnusna jak prase koza vysoká
reagovat
nahlásit
1 2
Nahlásit nevhodný příspěvek
jméno a příjmení:
e-mail:
Toto oznámení je činěno ve smyslu čl. 16 nařízení EU č. 2022/2065, o jednotném trhu digitálních služeb a o změně směrnice 2000/31/ES (DSA).
Oznámení podávám, protože se domnívám, že příspěvek:
porušuje obecně závazný právní předpis
porušuje Všeobecné obchodní podmínky internetových stránek tipcars.com
Odesláním tohoto oznámení potvrzuji, že se v dobré víře domnívám, že informace a tvrzení v něm obsažené jsou přesné a úplné.


Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2026, všechna práva vyhrazena.