0
zpět
 

diskuze k tématu: Seat Cordoba: první postřehy uživatele

kategorie zařazení tématu: německá vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 12:14, Prodirani sedacek
No ja nevim, mne se sedacky na Goflu neprodiraji a to mam najeto 240 tisic...
Bratranec ma vento, ma najeto (na tachometru, takze mozna vic) 340 a taky se mu nic neprodira. Ale mozna je menil (zkusim se poptat).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 12:59, Alfa
"Alfa byl velký sedan a měl i velký zavazadlový prostor,". Stopadesátšestka určitě není velký sedan s velkým kufrem. Velký sedan za podobné peníze je například 626, Galant/Sonata, i Primera P11 je větší.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 13:33, RE: Alfa
anonym napsal:
"Alfa byl velký sedan a měl i velký zavazadlový prostor,". Stopadesátšestka určitě není velký sedan s velkým kufrem. Velký sedan za podobné peníze je například 626, Galant/Sonata, i Primera P11 je větší.
Také jsem se musel zasmát při hlášce o velkém kufru u Alfy...myslím, že celá "recenze" je spíše jen vtip...buď je boreček úplně mimo a neví nic o autech, nebo to napsal někdo, kdo se chce jen pobavit na reakcích v diskuzi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 13:41, RE: Alfa
anonym napsal:
Také jsem se musel zasmát při hlášce o velkém kufru u Alfy...myslím, že celá "recenze" je spíše jen vtip...buď je boreček úplně mimo a neví nic o autech, nebo to napsal někdo, kdo se chce jen pobavit na reakcích v diskuzi
No nastesti redakce dobre nadepsala clanek "Prvni postrehy" takze zadna recenze, protoze to jsou fakt jen postrehy, ale prakticky jsem se krom toho, ze autorovi auto zere obligatnich pet litru nafty a ze dle nej sedi na ceste a ze se mu prodiraji sedacky nic nedozvedel.
PS: k tem sedackam: mame v praci asi 6 octavii v nabehu 100 az 340 tisic km ruzneho stari a stupne vybavy, ale teda zadna nema prodrene sedaky ani operadla (teda pokud pominu propalene mista od cigaret nekterych spolupracovniku). Takze bud to auto nema deklarovane kilometry, anebo se na nem nekdo tezky hodne casto hodne vrtel.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 13:46, RE: Alfa
anonym napsal:
Také jsem se musel zasmát při hlášce o velkém kufru u Alfy...myslím, že celá "recenze" je spíše jen vtip...buď je boreček úplně mimo a neví nic o autech, nebo to napsal někdo, kdo se chce jen pobavit na reakcích v diskuzi
celá ta recenze je IMHO na prd - hodnotit auto po 7000 najetých km a půl roce používání je blbost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 14:14, RE: Alfa
anonym napsal:
Také jsem se musel zasmát při hlášce o velkém kufru u Alfy...myslím, že celá "recenze" je spíše jen vtip...buď je boreček úplně mimo a neví nic o autech, nebo to napsal někdo, kdo se chce jen pobavit na reakcích v diskuzi
Zajímalo by mě podle čeho se v redakci rozhodují jakou recenzi či zkušenosti čtenářů (řidičů) zveřejní. Sám jsem psal recenzi na své BMW před časem a neobjevila se. Nechci se nějak chválit, ale myslím že by patřila k těm lepším mezi zde uveřejněnými.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 14:15, RE: Alfa
anonym napsal:
No nastesti redakce dobre nadepsala clanek "Prvni postrehy" takze zadna recenze, protoze to jsou fakt jen postrehy, ale prakticky jsem se krom toho, ze autorovi auto zere obligatnich pet litru nafty a ze dle nej sedi na ceste a ze se mu prodiraji sedacky nic nedozvedel.
PS: k tem sedackam: mame v praci asi 6 octavii v nabehu 100 az 340 tisic km ruzneho stari a stupne vybavy, ale teda zadna nema prodrene sedaky ani operadla (teda pokud pominu propalene mista od cigaret nekterych spolupracovniku)...
No nevím jak byla myšlena ta poznámka o obligátní spotřebě,ale je fakt že TDI/81Kw si při dodržování rychl.limitů vezma 5,0 - 5,7.Záleží na stylu.Extrémy typu 3,5 se dosáhnout,ale zas bych se nenechal předjíždět Š100. To např. Laguna Dci/88kw se na tuhle spotřebu nikdy nedostane a to ani s 6kvaltem.Osobní zkušenost,za tím si stojím
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 14:36, RE: Alfa
anonym napsal:
Zajímalo by mě podle čeho se v redakci rozhodují jakou recenzi či zkušenosti čtenářů (řidičů) zveřejní. Sám jsem psal recenzi na své BMW před časem a neobjevila se. Nechci se nějak chválit, ale myslím že by patřila k těm lepším mezi zde uveřejněnými.
Tak tu svoji recenzi placni do diskuse, at se podivame.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 15:16, RE: Alfa
anonym napsal:
celá ta recenze je IMHO na prd - hodnotit auto po 7000 najetých km a půl roce používání je blbost.
samozřejmě se jedná o "první dojmy" ale ty o autu vlastně nic pořádného neříkají. Když jsem si pořídil své první BMW (325i), taky jsem měl první měsíc (cca 5000 km) bradu až ke kolenám. Byl jsem nadšený z jízdy, z interiéru, skvělých sport.sedaček (ze spotřeby už podstatně méně). Ale o autě to vlastně moc neříkalo - různé neduhy a bolístky vyšly na povrch až časem.
Prostě podle mě nemá cenu u ojetiny hodnotit "první dojmy".
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 15:26, RE: Alfa
anonym napsal:
Zajímalo by mě podle čeho se v redakci rozhodují jakou recenzi či zkušenosti čtenářů (řidičů) zveřejní. Sám jsem psal recenzi na své BMW před časem a neobjevila se. Nechci se nějak chválit, ale myslím že by patřila k těm lepším mezi zde uveřejněnými.
Tak ji hod do diskuze neba na moje.auto.cz, tak si ji pricte taky dost lidi..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 17:11, Jéžišikriste,
co je tohle za člověkaaaaa????
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 17:15, co to je?
Prý 110koní je znát. Měl jsi někdy auto se silným motorem? Nebo jen Warťála?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 17:16, Tohle má podvozek...
... z Golfa nebo Pola?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 17:41, RE: Tohle má podvozek...
anonym napsal:
... z Golfa nebo Pola?
Určitě z Pola!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 18:50, RE: Prodirani sedacek
anonym napsal:
No ja nevim, mne se sedacky na Goflu neprodiraji a to mam najeto 240 tisic...
Bratranec ma vento, ma najeto (na tachometru, takze mozna vic) 340 a taky se mu nic neprodira. Ale mozna je menil (zkusim se poptat).
No volant lesknoucí se jak psí kulky, rozvalené a prodřené sedačky, to už bych před zvažovanou koupí opravdu podrobně zkoumal i další markanty... Ale třeba měl majitel štěstí na zachovalý kus a poctivého prodejce (sakramentské štěstí).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 20:36,
Cordobu GT jsem taky kdysi mel a rozhodne to neni takovy zazrak jak tady popisuje autor recenze. A uz vubec neverim udavane spotrebe, protoze kdyz jsem na to opravdu slapl a chtel se je projet tak nebyl problem jet za 7-8l
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 22:19, ted a koupit za 100k ???
asi bych si to rozmyslel...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 23:06, RE: ted a koupit za 100k ???
anonym napsal:
asi bych si to rozmyslel...
kdyz uz vezmeme tiste parametry tak ten sami motor 81kw je v octavce passatu atd .... stim ze sou ty auta o 300-400 kio tezsi a octavku neni probem rozjed na 200 a ted si nejsem
jisty ze dokonce fabia RS ma motor schodny se superbem 96 kw PDcko a to fabie je taky znatelne tezsi tak to pojede pode me veice dobre .kde jakemu 2.0 benzinu to hodne uskoci.vsichni vime ze vi to co tady stae dookoa pisete jse nejepsi mate vsechno nejlepsi a vsechno udeate nejlepe
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 30.07.2008 23:09,
ALE PANOVE, HOSIK MA RADOST TAK MU JI NEBERTE.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 31.07.2008 01:02, typická nafta i její majitel, njn GT
1) 110 koní je znát ... no to by mi motor pálil přesně z jedné třetiny. Ale nevadí, nafťáky jezdí některým majitelům jako z praku i kdyby měli koní 50 2) Alfa 156 zas taaaakový kufr teda neměla. 3) A ve 150tkm párající se sedačky? žeby někde soudruzi resp bazaristi udělali chybu? 4)spotřeba 5L při lítání, do 7 vás ve škole počítat neučili.


reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.