0
zpět
 

diskuze k tématu: Autosalon v Detroitu - Slavné značky odhalují novou tvář

kategorie zařazení tématu: anglická vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.01.2007 00:49, Lancer
Tak na novou desítku se už hodně těším, ikdyž bude ještě pár let trvat než dodělám školu a budu na něj mít.
Alespoň budu mít dobrou motivaci do učení :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.01.2007 05:46, RE: Lancer
Falco napsal:
Tak na novou desítku se už hodně těším, ikdyž bude ještě pár let trvat než dodělám školu a budu na něj mít.
Alespoň budu mít dobrou motivaci do učení :)
Tak to se budes muset sakra ucit))
Jinak se mi libi ten Rolls....totalni kockolap!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.01.2007 10:13, Nechápu
Kdo si pořídí v USA taková monstra, musí disponovat nezměrným smyslem pro snobismus. Za rychlost 100 km/h tam policajti posílají řidiče do vězení...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.01.2007 11:29, RE: Nechápu
donald napsal:
Kdo si pořídí v USA taková monstra, musí disponovat nezměrným smyslem pro snobismus. Za rychlost 100 km/h tam policajti posílají řidiče do vězení...
A to mas odkud? Za 100 mph mozna, kdyz je na dalnici povoleno max. 75, co jsem videl. Ale za 100 km/h urcite ne, leda by to bylo okolo skolniho autobusu jpri vystupovani deti, to maji obcas limit az 15 mph.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.01.2007 13:04, RE: Lancer
zigi napsal:
Tak to se budes muset sakra ucit))
Jinak se mi libi ten Rolls....totalni kockolap!!
Tak to snad ani ne, teda pokud zůstane nový Lancer v cenové hladině toho stávajíciho, tak pak je člověk na úrovni hezky vybaveného BMW 3 nebo Audi A4. V dnešní době už není milion taková pálka, jako před pár lety:)
Ale kdyby jsem chtěl toho Rollse, tak o by jsem se musel dát do politiky a tam se mně nechce, takže si vystačím s Lancerem!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.01.2007 13:58, RE: Lancer
anonym napsal:
Tak to snad ani ne, teda pokud zůstane nový Lancer v cenové hladině toho stávajíciho, tak pak je člověk na úrovni hezky vybaveného BMW 3 nebo Audi A4. V dnešní době už není milion taková pálka, jako před pár lety:)
Ale kdyby jsem chtěl toho Rollse, tak o by jsem se musel dát do politiky a tam se mně nechce, takže si vystačím s Lancerem!
Lancer je v klidku,ale netahejte tady prosim politiku.To je to posledni,co bych si asi nepral...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 17.01.2007 14:41, RE: Lancer
zigi napsal:
Lancer je v klidku,ale netahejte tady prosim politiku.To je to posledni,co bych si asi nepral...
Ale proč, vždyť by jsme měli začít jásat, možná budeme mít konečně vládu, která projde PS....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 18.01.2007 06:00, RE: Lancer
Falco napsal:
Ale proč, vždyť by jsme měli začít jásat, možná budeme mít konečně vládu, která projde PS....
Jasny,to budme radi,ale neresme to tam kde se resi auta...
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.