0
zpět
 

diskuze k tématu: 3x Renault Laguna

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 07:31, No nevím...
Ten 1. článek o laguně ja psán stylem "moje auto je nejlepší na světě". Kromě toho, že má laguna velkou výbavu a že je určitě cenově přijatelnější než passat jsem se nedozvěděl vůbec nic.
3. článek - psát zkušenost uživatele po 2 tkm a 2 měsících používání auta je podle mně k ničemu. Nechci brát majiteli iluze, že je jeho auto po tak krátké době bez poruchy, uvidíme, jestli mu to nadšení vydrží i do budoucna.
Aspoň že ta 2. zkušenost přináší nějaké inforamce...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 08:38, Laguny
Laguna je skutečně věčná při výběru ojetin, poslední recenze je hezká pro srovnání. Pěkný design, Dci moc neznám, ale z recenzí dopadně většinou dobře.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 08:41, RE: No nevím...
A4 napsal:
Ten 1. článek o laguně ja psán stylem "moje auto je nejlepší na světě". Kromě toho, že má laguna velkou výbavu a že je určitě cenově přijatelnější než passat jsem se nedozvěděl vůbec nic.
3. článek - psát zkušenost uživatele po 2 tkm a 2 měsících používání auta je podle mně k ničemu. Nechci brát majiteli iluze, že je jeho auto po tak krátké době bez poruchy, uvidíme, jestli mu to nadšení vydrží i do budoucna.
Aspoň že ta 2. zkušenost přináší nějaké inforamce...
Souhlasim, nic jsem se nedozvedeli, nova laguna priserne trpy hlavne na elektriku. Majitel mel asi stesti, ale to ze je levnejsi a ma lepsi vybavu vi kazdy. Ale kdyz nemel zadnou zavadu tak tezko rict co mel napsat. Ale mohl se vice rozepsat alespon o nejakych detailech. Jinak poslendi recenze na 2 mesice stare auto je zbytecna kdyz se nic nestalo jeste
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 11:18, RE: No nevím...
mufik.martin napsal:
Souhlasim, nic jsem se nedozvedeli, nova laguna priserne trpy hlavne na elektriku. Majitel mel asi stesti, ale to ze je levnejsi a ma lepsi vybavu vi kazdy. Ale kdyz nemel zadnou zavadu tak tezko rict co mel napsat. Ale mohl se vice rozepsat alespon o nejakych detailech. Jinak poslendi recenze na 2 mesice stare auto je zbytecna kdyz se nic nestalo jeste
Ona trpi na vice veci nez jenom na notoricky problemovou elektro vybavu. Mimo jine diesely hodne na turba, prevodovky, u tohohle auta odchazi v podstate cokoliv. To je take duvod proc jsou tak strasne lacine, kdy dieselove kousky ve spickove vybave sezenete u rocniku 2003 jenom lehce pres dveste tisic.
Ze stavajicich aut je Laguna asi auto s vubec nejvetsimi problemy se spolehlivosti a bohuzel se to tyka povetsinou velmi nakladne opravitelnych dilu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 11:57, RE: No nevím...
Dusan napsal:
Ona trpi na vice veci nez jenom na notoricky problemovou elektro vybavu. Mimo jine diesely hodne na turba, prevodovky, u tohohle auta odchazi v podstate cokoliv. To je take duvod proc jsou tak strasne lacine, kdy dieselove kousky ve spickove vybave sezenete u rocniku 2003 jenom lehce pres dveste tisic.
Ze stavajicich aut je Laguna asi auto s vubec nejvetsimi problemy se spolehlivosti a bohuzel se to tyka povetsinou velmi nakladne opravitelnych dilu.
nojono...koupil žabožrouta a nemá rád passata...to je celkem vše co jsem zjistil. já jsem lagunu měl rok a půl a šla pryč,elektronika,elektroinstalace za vlhka a turbo měněné po 65000km mě zradily ažaž
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 12:02, RE: No nevím...
Dusan napsal:
Ona trpi na vice veci nez jenom na notoricky problemovou elektro vybavu. Mimo jine diesely hodne na turba, prevodovky, u tohohle auta odchazi v podstate cokoliv. To je take duvod proc jsou tak strasne lacine, kdy dieselove kousky ve spickove vybave sezenete u rocniku 2003 jenom lehce pres dveste tisic.
Ze stavajicich aut je Laguna asi auto s vubec nejvetsimi problemy se spolehlivosti a bohuzel se to tyka povetsinou velmi nakladne opravitelnych dilu.
BMW 3 je na tom se spolehlivostí mnohem hůř (mrkni do statistik).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 13:05, RE: No nevím...
Tom napsal:
BMW 3 je na tom se spolehlivostí mnohem hůř (mrkni do statistik).
To jsem zase jednou pobavil, tyhle recenze podle mě namá ani smyl číst.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 13:34, RE: No nevím...
Robin napsal:
To jsem zase jednou pobavil, tyhle recenze podle mě namá ani smyl číst.
moje řeč moje auto je taky nejlepší. Bože lidi už se nad svou hlouposti zamyslete.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 14:06, Renault
Jirka Bláto napsal:
moje řeč moje auto je taky nejlepší. Bože lidi už se nad svou hlouposti zamyslete.
Mám megana . Asi mám štestí-u žabožroutů je VELMI DůLEŹITÉ. Za 7 let provozu a 141 000 km ŽADNÉ ZÁVADY, jenom spotřební material -
baterka, 2 a3 díl výfuku, zadní tluniče, přední levé ložisko, 3 ks relátka, nějaká žárovka a to je vše !!!!!!!!!!!! Přece jenom se nedávno oběvila jedna závada- vynechává centrál zam. pravých zadních dveří. Je to 1.4
benzin. Můj kamarád má Śkodu Oktávii 1.6 benzin stejně starou. přál bych Vám vydět to množství problémů. Proti němu můj megane je držák a absolutně bezproblémové auto. Hodně štestí a štastnou ruku při výběru frantíka.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 15:18, RE: Renault
marek napsal:
Mám megana . Asi mám štestí-u žabožroutů je VELMI DůLEŹITÉ. Za 7 let provozu a 141 000 km ŽADNÉ ZÁVADY, jenom spotřební material -
baterka, 2 a3 díl výfuku, zadní tluniče, přední levé ložisko, 3 ks relátka, nějaká žárovka a to je vše !!!!!!!!!!!! Přece jenom se nedávno oběvila jedna závada- vynechává centrál zam. pravých zadních dveří. Je to 1.4
benzin. Můj kamarád má Śkodu Oktávii 1.6 benzin stejně starou. přál bych Vám vydět to množství problémů. Proti němu můj megane je držák a absolutně bezp...
To bych teda chtěl VYDĚT!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 15:24, RE: Renault
cenzor napsal:
To bych teda chtěl VYDĚT!!!
Radši Vidět!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 17:20, RE: Renault
xxx napsal:
Radši Vidět!!!
Vynikající jízdní vlastnosti laguny???A od kdy je renault má?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 17:35, kkt
Tak si nasedněte do svych italskych nebo koncernových sraček a jedte do ....

Dneska je výběr jasný
1. JAPONEC
2. Korejec :D
3. FRANCOUZ
4. a dále už to nemá smysl !!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 17:36, Spolehlivost Laguny II
Jestli jsou majitelé "druhých" Lagun spokojeni, jen a jen jim to přeji. Protože, mé zkušenosti jsou právě opačné. Skoro pořád na mě bliká, že mám špatně nahuštěné kterékoliv kolo, dost často svítí "check engine" kontrolka, někdy stávkují el. okna, podsvícení klimatroniku mi také přestalo svítit, jedna karta mi přestala fungovat, spínač výstražného trojúhelníku je vypnut, když tam zasunu párátko. Jinak Laguna jezdí pěkně, na české silnice ideální (je měkčí), optitronové podsvícení, výbava, cena, prostrornost, vynikající účinnost xenonů. Zavěr: Laguna je skvělá, ale má takové elektriky, která ráda zlobí, že už si jí nekoupím. Poohlížím se do země vycházejícího slunce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 18:36, RE: Spolehlivost Laguny II
Jiří napsal:
Jestli jsou majitelé "druhých" Lagun spokojeni, jen a jen jim to přeji. Protože, mé zkušenosti jsou právě opačné. Skoro pořád na mě bliká, že mám špatně nahuštěné kterékoliv kolo, dost často svítí "check engine" kontrolka, někdy stávkují el. okna, podsvícení klimatroniku mi také přestalo svítit, jedna karta mi přestala fungovat, spínač výstražného trojúhelníku je vypnut, když tam zasunu párátko. Jinak Laguna jezdí pěkně, na české silnice ideální (je měkčí), optitronové podsvícení, výbava, cena, ...
Tak to děláš jenom dobře:)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 20:09, RE: Spolehlivost Laguny II
kenn napsal:
Tak to děláš jenom dobře:)
Se značkou Renault mám bohužel jen tu nejhorší zkušenost. Je moc fajn, že sem píší lidé, kteří mají najeto spoustu km a nic se jim nepokazilo, ale já taky znám Škodu 120, která najela 270.000km a bez GO motoru. Prostě tolik km a bez poruchy je u Rencka spíše rarita! Pořád to bude auto, které mě nejvíce vytrestalo a nikdy více. Pokud je Rencek v pořádku, je to superpohodlné auto, pohodlné sedačky, měkký podvozek, ale většinou ten dojem pokazí nějaká porucha a pak je to mazec. Osobně mám japonce (Galanta) ale, v současné době bych dal přednost před Renaultem Fiatu. S kvalitou se hodně spravil a pokud by něco bylo, tak má aspoň přijatelné ceny náhr. dílů. A na závěr: nikomu svůj názor nevnucuji, je to bohužel moje osobní zkušenost.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 21:20, RE: Spolehlivost Laguny II
Šakal napsal:
Se značkou Renault mám bohužel jen tu nejhorší zkušenost. Je moc fajn, že sem píší lidé, kteří mají najeto spoustu km a nic se jim nepokazilo, ale já taky znám Škodu 120, která najela 270.000km a bez GO motoru. Prostě tolik km a bez poruchy je u Rencka spíše rarita! Pořád to bude auto, které mě nejvíce vytrestalo a nikdy více. Pokud je Rencek v pořádku, je to superpohodlné auto, pohodlné sedačky, měkký podvozek, ale většinou ten dojem pokazí nějaká porucha a pak je to mazec. Osobně mám japonce (...
Bohužel je to tak
Francouz je dobrý pokud jezdí a pokud ne je to pr....

reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 21:22, RE: No nevím...
Dusan napsal:
Ona trpi na vice veci nez jenom na notoricky problemovou elektro vybavu. Mimo jine diesely hodne na turba, prevodovky, u tohohle auta odchazi v podstate cokoliv. To je take duvod proc jsou tak strasne lacine, kdy dieselove kousky ve spickove vybave sezenete u rocniku 2003 jenom lehce pres dveste tisic.
Ze stavajicich aut je Laguna asi auto s vubec nejvetsimi problemy se spolehlivosti a bohuzel se to tyka povetsinou velmi nakladne opravitelnych dilu.
Souhlasím,stačí se podívat do barů a ptát se proč tak pěkné auto se v průměru prodává již po 3-letech ?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Úterý 13.02.2007 22:13, RE: No nevím...
Luděk napsal:
Souhlasím,stačí se podívat do barů a ptát se proč tak pěkné auto se v průměru prodává již po 3-letech ?
Ono kdyz se podivate do bazaru, tak se prodava kde co po 2 letech, jsou lidi co jim skonci zaruka a leasing a tak to prodaji. Neni problem sehant mondeo, japonce, vsechny nemce ve stari 2 roky. Ale je pravda, ze kdyby peugeot udelal spoellhive auto, bude asi nejrpdoavanejsi, vemte si, jak se peugeot dobre prodava a spolehlivost nic moc, ted si vemte, kdby ybyl spolehlivy jako japonci, tak se ostatni auta budozu prodavat velmi tezko
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 14.02.2007 09:24, RE: Renault
marek napsal:
Mám megana . Asi mám štestí-u žabožroutů je VELMI DůLEŹITÉ. Za 7 let provozu a 141 000 km ŽADNÉ ZÁVADY, jenom spotřební material -
baterka, 2 a3 díl výfuku, zadní tluniče, přední levé ložisko, 3 ks relátka, nějaká žárovka a to je vše !!!!!!!!!!!! Přece jenom se nedávno oběvila jedna závada- vynechává centrál zam. pravých zadních dveří. Je to 1.4
benzin. Můj kamarád má Śkodu Oktávii 1.6 benzin stejně starou. přál bych Vám vydět to množství problémů. Proti němu můj megane je držák a absolutně bezp...
Krome stesti mate rovnez vyhodu v tom, ze mate starsi model. Bohuzel nove Renaulty jsou na francouzske schopnosti prilis pretechnizovane a vysledky nejsou dobre. Starsi jednoduche Renaulty dokazaly jezdit spolehliveji.
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.