0
zpět
 

diskuze k tématu: Nový Renault Thalia přichází

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.10.2008 08:44, hlasovaní
kdyby se hlasovalo o nejhnusnější auto tak by thalie byla hned po fabii sedan druhá........
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.10.2008 08:46, RE: hlasovaní
Valnoha napsal:
kdyby se hlasovalo o nejhnusnější auto tak by thalie byla hned po fabii sedan druhá........
Pořád je na tom lépe než první generace...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.10.2008 09:21, RE: hlasovaní
Giorgio napsal:
Pořád je na tom lépe než první generace...
Nová Th. nevypadá až tak zle. Rozhodně je fabia i hnůjstr o dost hnusnější. A určitě v porovnání s další sockakárou-loganem, je určitě hezčí.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.10.2008 09:23, RE: hlasovaní
Valnoha napsal:
kdyby se hlasovalo o nejhnusnější auto tak by thalie byla hned po fabii sedan druhá........
vzhledem k ceně bych thalii tu ošklivost snad i odpustil. Jsou jiná auta, stejně ošklivá, ale dražší...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.10.2008 10:21, Uz to neni Clio s batohem
Uz je to Dacia Sandero s batohem No aby taky ne - stejna tovarna, stejna vyrobni linka ...
Uvnitr jen jinaci stredovy panel a pristrojovka. Hlavni dily jsou vsak stejne. Vsak za ty prachy ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.10.2008 10:47, RE: Uz to neni Clio s batohem
Mazel napsal:
Uz je to Dacia Sandero s batohem No aby taky ne - stejna tovarna, stejna vyrobni linka ...
Uvnitr jen jinaci stredovy panel a pristrojovka. Hlavni dily jsou vsak stejne. Vsak za ty prachy ...
Sandero se vyrábí v rumunsku a ne v turkey pokud vím.jinak spousta dílů bude asi fakt stejných.Ale za ty prachy....Jinak na fotkách bude asi nějaký vrcholný model s příplatkovými elektrony.Základní vrze bude asi vypadat ještě víc "sociálně"...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.10.2008 13:54, RE: Uz to neni Clio s batohem
Mazel napsal:
Uz je to Dacia Sandero s batohem No aby taky ne - stejna tovarna, stejna vyrobni linka ...
Uvnitr jen jinaci stredovy panel a pristrojovka. Hlavni dily jsou vsak stejne. Vsak za ty prachy ...
Je myslim nad slunce jasne, ze se levne Renaulty a Dacie kresli na jednom prkne. Interier pusobi pomerne prijemne (alespon z fotek teto jiste ne zakladni verze), ovsem zvenku -- to at se na me nikdo nezlobi, odpovida to cene. Je to takovy gothaj za 5,90 z Lidlu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.10.2008 17:05, To je snad zlej sen
Že nějakej zelenej blb začal přepočítávat spotřebu paliva na produkci CO2 přesto, že je to naprosto jasná a chemická závislost, kterou nelze prakticky ovlivnit, tak to chápu. Ale že se tato pitomost ujme mne fascinuje. Ještě by se měl závést údaj kolik kilogramů benzínu spotřebuje auto na 100km a kolik kilogramů vzduchu se přitom spálilo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.10.2008 17:16, RE: To je snad zlej sen
Honza42 napsal:
Že nějakej zelenej blb začal přepočítávat spotřebu paliva na produkci CO2 přesto, že je to naprosto jasná a chemická závislost, kterou nelze prakticky ovlivnit, tak to chápu. Ale že se tato pitomost ujme mne fascinuje. Ještě by se měl závést údaj kolik kilogramů benzínu spotřebuje auto na 100km a kolik kilogramů vzduchu se přitom spálilo.
to prijde co nevidet! :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.10.2008 17:17, RE: Uz to neni Clio s batohem
Mazel napsal:
Uz je to Dacia Sandero s batohem No aby taky ne - stejna tovarna, stejna vyrobni linka ...
Uvnitr jen jinaci stredovy panel a pristrojovka. Hlavni dily jsou vsak stejne. Vsak za ty prachy ...
presne tak ... Sandero s batohem jak vysity ...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.10.2008 18:05, Vznětový motor a CO2
Zážehový motor produkuje víc CO2 oproti vznětovýmu,TO SNAD VÍ KAŽDÝ!Vznětový motor je a dlouho bude méně šetrný k planetě Zeměkouli,produkuje síru,dehet,těžké kovy atd.Strašák CO2 je bublina stejně jako globální oteplování zapříčiněné tučňáky,hrochy atd.Nová Thalia vypadá velice gut a po přečtení "slev u Škody" má velkou šanci v čechách uspět.Kvalitní technika,dobré materiály a solidní desing.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 24.10.2008 18:13, RE: hlasovaní
Valnoha napsal:
kdyby se hlasovalo o nejhnusnější auto tak by thalie byla hned po fabii sedan druhá........
Na 1. místě co do hnusoty je Porsche Cayene,2.místo Škoda Roomster,3.místo Fiat Cinqečento,4.místo Dacia Logan,5.-7.místo Škoda Fabia a Superb a Passat atd
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.10.2008 15:35, Nechápu
To je pořád, že je Logan hnusný auto, že je Thalia hnusný auto, ale jako by nikomu nedocházelo, že tyhle auta se nedělají na krásu, ale pro normálního člověka. Já, učitel na střední škole s platem něco málo pod průměrem, si rád koupím nové auto, když mi bude trochu přístupné. A to oba tyto vozy jsou. Možná nevypadají na pohled hezky, to vám, přátelé, neberu. Myslím si ale, že jsem naprosto průměrný Čech a do předražených škodovek se mi nechce. Srovnával jsem fábii kombíka s dacií logan MCV a pořád mi to vychází min. o sto tisíc levněji. Prostor je přitom neporovnatelný. Mám dvě děti a prostě musím chtě nechtě hlídat peníze. A když tedy můžu mít prostorné nové auto za cca 250000, proč ne?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 25.10.2008 23:34, RE: Uz to neni Clio s batohem
AnderN napsal:
Je myslim nad slunce jasne, ze se levne Renaulty a Dacie kresli na jednom prkne. Interier pusobi pomerne prijemne (alespon z fotek teto jiste ne zakladni verze), ovsem zvenku -- to at se na me nikdo nezlobi, odpovida to cene. Je to takovy gothaj za 5,90 z Lidlu.
Presne tento typ auta (+Dacie Daewoo, pardon Chevroletty a podobne) si kupuje velmi specificka sorta ludi, ktorych spajaju minimalne dve veci. Jednak ich ale absolutne nezaujima nejaky pozitok z jazdy, dokonca nemaju ani potucha, ze nieco taketo existuje, auto beru jednoznacne len ako spotrebnu zalezitost, ktora ich dopravi z miesta A do miesta B. Za druhe si auto kupuju na 99% nove a mozno ze aj cash (kedze nasetrili) a davaju prednost "vyhodnej kupe". Je tu velmi velka podobnost s Liedl-om :D a aj navaznost na obyvatelstvo vidieckeho typu. Tento typ zakaznika povazuje za nieco podradne a nesmierne riskantne kupit si auto sice uz ojazdene, ale za to o x tried vyssie a s normalnym designom a imageom (ale aj jazdnymi vlastnostami a bezpecnostou). Dost pocetnu skupinu tu tvoria tzv. "klobučníci" :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.10.2008 11:39, RE: Nechápu
nepřihlášen napsal:
To je pořád, že je Logan hnusný auto, že je Thalia hnusný auto, ale jako by nikomu nedocházelo, že tyhle auta se nedělají na krásu, ale pro normálního člověka. Já, učitel na střední škole s platem něco málo pod průměrem, si rád koupím nové auto, když mi bude trochu přístupné. A to oba tyto vozy jsou. Možná nevypadají na pohled hezky, to vám, přátelé, neberu. Myslím si ale, že jsem naprosto průměrný Čech a do předražených škodovek se mi nechce. Srovnával jsem fábii kombíka s dacií logan MCV a poř...
Za 250 tisíc se dá koupit i Citroën C4 a i když to žádný "zázrak" není, jednoznačně jednoznačně jednoznačně lepší asi bude ..
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.10.2008 13:10, RE: Nechápu
Kylie napsal:
Za 250 tisíc se dá koupit i Citroën C4 a i když to žádný "zázrak" není, jednoznačně jednoznačně jednoznačně lepší asi bude ..
tak to si nejsem tak jist o kolik by měla být C4 lepší.Je to už starý model.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.10.2008 14:25, RE: Nechápu
Kobyla napsal:
tak to si nejsem tak jist o kolik by měla být C4 lepší.Je to už starý model.
Zas tak starý není, právě jdou do prodeje verze po faceliftu (takže 3-4 roky?) a jde o vůz o "třídu výš" - od bezpečnosti, přes motory po ...o třídu jinde - myslím že lepší opravdu bude (znám verzi s 1.6 HDi a to je prima motor a nový 1.6 benzín je možná nejlepší jednašestka na světě) - prostě když už auto této cenové relace - myslím že např. ona C4 je jednoznačně "jinde" (a to se asi dají "vymyslet" i další "lepší" ,-)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.10.2008 17:33, RE: hlasovaní
Kobyla napsal:
Na 1. místě co do hnusoty je Porsche Cayene,2.místo Škoda Roomster,3.místo Fiat Cinqečento,4.místo Dacia Logan,5.-7.místo Škoda Fabia a Superb a Passat atd
Zrovna passat co do hnusu mi moc nepasuje, pravda, že zadní partie není povedená, ale zepředu se mu moc aut nevyrovná....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.10.2008 17:37, RE: Nechápu
Kylie napsal:
Zas tak starý není, právě jdou do prodeje verze po faceliftu (takže 3-4 roky?) a jde o vůz o "třídu výš" - od bezpečnosti, přes motory po ...o třídu jinde - myslím že lepší opravdu bude (znám verzi s 1.6 HDi a to je prima motor a nový 1.6 benzín je možná nejlepší jednašestka na světě) - prostě když už auto této cenové relace - myslím že např. ona C4 je jednoznačně "jinde" (a to se asi dají "vymyslet" i další "lepší" ,-)
Již vlastním C4, po dlouhým tahanicích...a musím říci, že krom řazení (které je hrozné, zlatá moje zánovní felicie...:) je to auto úplně vpohodě, musím smeknout, překvapilo. Jede, brzdí, motor neslyšíte...(mám tedy 2.0 16V v plný náloži).......a dokonce i podvozek (prost víceprvku vzadu trochu mlátí) krásně drží, a dodává pocit jistoty. Auto hodnotím jako povedené...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 26.10.2008 21:09, RE: Nechápu
dpwagen napsal:
Již vlastním C4, po dlouhým tahanicích...a musím říci, že krom řazení (které je hrozné, zlatá moje zánovní felicie...:) je to auto úplně vpohodě, musím smeknout, překvapilo. Jede, brzdí, motor neslyšíte...(mám tedy 2.0 16V v plný náloži).......a dokonce i podvozek (prost víceprvku vzadu trochu mlátí) krásně drží, a dodává pocit jistoty. Auto hodnotím jako povedené...
Jsem také příjemně "překvapena" (škoda že jste nesehnal ten vysokootáčkový dvoulitr 130 kW, tam jsou snad i jiné tlumiče a ...)
PS: V mých očích je (bývá) citroën "rozumně" muziky za málo peněz, jsem ráda, že k tomu vlastní zkušeností došel i někdo další
PPS: Příjemné ježdění, test v AMS jsem vám "přepsala" a také nedopadl vůbec špatně, respektive až nečekaně dobře (a C4ka s max. výbavou poháněná dvoulitrem asi bude rozumně "létat" ... a asi byla za velmi rozumný peníze, ne?)
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.