0
zpět
 

diskuze k tématu: 3x atraktivní MPV

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.06.2007 08:59, Neri
Tak to jsou zase recenze jak stehno. Nechápu proč jsem dáváte recenze lidí, kteří s vozem najeli tak málo kilometrů. Fakt recenze k hovnu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.06.2007 09:25, RE: Neri
anonym napsal:
Tak to jsou zase recenze jak stehno. Nechápu proč jsem dáváte recenze lidí, kteří s vozem najeli tak málo kilometrů. Fakt recenze k hovnu.
Hlavne me pobavil ten chytrak s Mitsubishi Grandis - asi ma hodne optimisticky palubni PC, jinak ta spotreba proste neni mozna. A ten chiptuning taky o necem svedci - nikoho se nesnazim urazit, ale tento konkretni exemplar je proste jen blbej zbohatlik, co nevi, co s prachama.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.06.2007 09:49, Nechapu
proc podobni pitomci s chiptuningem neskonci na prvnich emisich, kde by jim vzali technicak a hotovo, to vzdycky miluju Octavka oplastovana ala Ferrari a z toho dym, jak ze studeny Liazky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.06.2007 14:44, Renault Scenic
Mám podobný vůz a podobnou zkušenost. Pěkně napsané,určitě se s další zkušeností ozvěte. Škoda, že si někteří chudáci pletou tyto stránky s 5-tou cenovou. Bohužel i tací mezi námi žijí a pro nedostatek intelektu si tímto způsobem léčí mindráky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 01.06.2007 15:06, grandys
Jestli vám těch 190 koní změří na brzdě a spotřeba je 3-4l tak to auto od vám koupím! Dám 1 200 000, ozvěte se!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.06.2007 08:56, čalounění
To světlé čalounění vypadá fakt hezky, při představě, že ho mám doma už na něm ale vidím tlapičky mých dětí nejlépe od čokolády...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.06.2007 10:24, RE: čalounění
Pepe napsal:
To světlé čalounění vypadá fakt hezky, při představě, že ho mám doma už na něm ale vidím tlapičky mých dětí nejlépe od čokolády...
No myslím, že Grandis od Mitsubishi je fakt kára. Ty nesmysly, co se týče spotřeby a dojezdu jsou podle mého koncernové nesmysly, neboť tento vůz využívá motor a řj od VW. Je to to samé, jako u Octávií a Volkswagenů a Seatů. Prostě počítač tak o 0,7-1 l skrášluje spotřebu. Pak se tady lidi divěj, že Mondeo, nebo P 407 a další konkurenti jezdí o litr víc)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.06.2007 18:45, spotreba
No tak nad tou spotrebou Grandisu som sa riadne zasmial. Kombinovanú by som odhadoval na 7l v reále, možno 6,5 pri ľahkej nohe. Inak sa prikláňam k názoru že majitelia by mali písať recenzie až po obsiahlejších skúsenostiach.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 02.06.2007 23:45, RE: spotreba
gld napsal:
No tak nad tou spotrebou Grandisu som sa riadne zasmial. Kombinovanú by som odhadoval na 7l v reále, možno 6,5 pri ľahkej nohe. Inak sa prikláňam k názoru že majitelia by mali písať recenzie až po obsiahlejších skúsenostiach.
Dyk ti to vole píše, že tam je PC z VW a ty byly vždycky hodně optimistické. Blbý je to, že tomu hodně troubelínů věří, že jezdí za 4,6 l/100km. Když to tady napíše Vaculík z Tipcarsu, tak ho můžou všichni, co taky naletěli koncernu sežrat, ale je to bohužel tak. I já měl kdysi TDI Octávku a nejezdila věru draze, ale za 4,5l to teda nebylo, když jsem to spočítal, tak to bylo kolem 6 l/100km. Kdo umí spočítat spotřebu, tak ví, co a jak. Navíc mi hodně fixlovalo i počítadlo km, takže místo skutečných 1000km ,jsem najel 932km (nedělá to koncern schválně?)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 03.06.2007 12:34, RE: Neri
anonym napsal:
Tak to jsou zase recenze jak stehno. Nechápu proč jsem dáváte recenze lidí, kteří s vozem najeli tak málo kilometrů. Fakt recenze k hovnu.
Normálně sem do diskuzí nepřispívám, ale tohle se fakt nedá...! Nemůžu se ubránit pocitu, že si redakce normálně dělá PRDEL! Jak může někdo pustit do éteru takovýhle pseudo "recenze" mě fakt hlava nebere. Normálně jsem koukal do kalendáře, jestli neni náhodou apríl, nebo co to kua má znamenat!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 03.06.2007 14:59, RE: Neri
anonym napsal:
Normálně sem do diskuzí nepřispívám, ale tohle se fakt nedá...! Nemůžu se ubránit pocitu, že si redakce normálně dělá PRDEL! Jak může někdo pustit do éteru takovýhle pseudo "recenze" mě fakt hlava nebere. Normálně jsem koukal do kalendáře, jestli neni náhodou apríl, nebo co to kua má znamenat!
Den dětí. :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 04.06.2007 21:31, RE: Neri
Giorgio napsal:
Den dětí. :)
ten byl v pátek přece
reagovat




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.