0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Safrane 3.0 V6

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 12:25, RE: !!!
Taurus napsal:
Jinak ta spotřeba je na třílitr DĚSNÁ!
Me ta spotreba na 3,0 a 4st. automati prijde tak akorat, jinak pro vetsinu lidi je to vysoak spotreba ale vzheldem k motoru a rpevodovce to je tak akorat. S pritelkyni vlastnime punot zere 6 litru, potom v rodine TDI 5,5 tak sptoreba 12 litru je pro nas nepredstavitelna :) ale to pohodli v renaultu je vyborne. To se s puntem ani TDI neda srovnat. jak nekdo napsal vyse, takova auta jsou srdcova zalezitost
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 12:41, RE: !!!
Taurus napsal:
Jinak ta spotřeba je na třílitr DĚSNÁ!
Koukám že pán Zby je znalec či škodovkář??!!néví jak přišel na to,že to byli nejhorší auta vůbec??XM bylo např. auto roku 1989 a svezení v ní bylo a v pěkném kousku i dnes super!!bohužel dnes mají tyto auta již 300tis a více,což na udržovaný kus pořád není mnoho,jestli jste někdy jeli v ochcávce s těmito km.,hrůza!!!chrastí tam ůplně vše a zahřátý zázrak Tdi startuje tak 3.min.,Peugeot 605 je to stejné,taxikáři na nich mají nalitané strašné km. a aspoň se dá sednout i dozadu aniž bych musel mít nohy za krkem jako v nejlepším voze na světě Ochcávii.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 13:20, RE: !!!
petr napsal:
Koukám že pán Zby je znalec či škodovkář??!!néví jak přišel na to,že to byli nejhorší auta vůbec??XM bylo např. auto roku 1989 a svezení v ní bylo a v pěkném kousku i dnes super!!bohužel dnes mají tyto auta již 300tis a více,což na udržovaný kus pořád není mnoho,jestli jste někdy jeli v ochcávce s těmito km.,hrůza!!!chrastí tam ůplně vše a zahřátý zázrak Tdi startuje tak 3.min.,Peugeot 605 je to stejné,taxikáři na nich mají nalitané strašné km. a aspoň se dá sednout i dozadu aniž bych musel mít ...
No zastal jsem se peugeou 605 a XM, ale nelibi se mi, jak zas nekdo hned urazi octavii, to ze v 605 si sednete dozadu je logicke, ale octavia je taky o tridu niz, takze nemuzete rovnat 605 a octavii. A se starty 3 minuty se zahratym motorem nesouhalsim. V rodine mame TDI a kdyz je alepson trosku nebo plne zahraty startuje na prni tuknuti, pokud je zima pod -5 tak to malinkato zavaha, cca 1 vterinu dele proti teplemu motoru. Takte aj se zastal 605 a XM a na oplatku bych byl rad kdyby se hned neurazela octavia. Ja octavii nemam, ale rict argument ano, ale hned uraze to me vadi. Je to presne ta ceska povaha, ja mam neco lepsiho takze ty mas sracku a budu se ti smat. Proboha lidi, pochopte uz, ze nadavanim octavia fuj a tak nic nevyresite, napsite normalne svuj nazor a neurazejte hned. To je jako kdybych rekl ze v 605 je malo mista protoze mam Audi A8, jsou to prsote jina auta a nebudu preci hned neci auto urazet. Mezi nami, stejne jako ty 605 tak i octavie a sueprby vyuzova hodne taxisluzba.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 13:24, RE: !!!
mufik.martin napsal:
No zastal jsem se peugeou 605 a XM, ale nelibi se mi, jak zas nekdo hned urazi octavii, to ze v 605 si sednete dozadu je logicke, ale octavia je taky o tridu niz, takze nemuzete rovnat 605 a octavii. A se starty 3 minuty se zahratym motorem nesouhalsim. V rodine mame TDI a kdyz je alepson trosku nebo plne zahraty startuje na prni tuknuti, pokud je zima pod -5 tak to malinkato zavaha, cca 1 vterinu dele proti teplemu motoru. Takte aj se zastal 605 a XM a na oplatku bych byl rad kdyby se hned neur...
Přesně tak, Martin má zase pravdu, neurážejte se tady, vy kokoti!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 13:35, RE: !!!
zigi napsal:
Přesně tak, Martin má zase pravdu, neurážejte se tady, vy kokoti!
Kazdy vi o kladech a zaporech TDI proti jine nefatove konkurenci, kazdy vi klady a zapory octavie, ale co z toho lidi mate, ze porad utocite jeden na druheho? Kdyz ma nekdo TDI tak hned urazky, kdyz ma nekdo octavii treba i benzin urazky. Fabia urazky. Jakmile si nekdo koupi neoc jineho nez Japonec urazky, pokud to tedy neni bmw nebo mercedes. Jakykoliv francouz a ital urazky, na forda taky dost lidi urazky typu fordem tam a vlakem zpet. Lidi uz se vzpamatujte jste snad dospeli ne? nebo alespon nekteri z vas, tak napiste svuj nazor a kazdy ho bude kacepovat, ale na urazky kazdy odpovi taky urazkou. Ze by octavi chrastila vic nez 605 by se taky rict nedalo. Drive byli franzou kvalitni, ale ze by na tom byli lepe s kvalitou jak octavia nevim, subjektive me to neprijde, uz jen rozdilnym starim
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 15:19, RE: !!!
mufik.martin napsal:
Kazdy vi o kladech a zaporech TDI proti jine nefatove konkurenci, kazdy vi klady a zapory octavie, ale co z toho lidi mate, ze porad utocite jeden na druheho? Kdyz ma nekdo TDI tak hned urazky, kdyz ma nekdo octavii treba i benzin urazky. Fabia urazky. Jakmile si nekdo koupi neoc jineho nez Japonec urazky, pokud to tedy neni bmw nebo mercedes. Jakykoliv francouz a ital urazky, na forda taky dost lidi urazky typu fordem tam a vlakem zpet. Lidi uz se vzpamatujte jste snad dospeli ne? nebo alespon ...
Musím souhlasit, bohužel sem píše plno lidí, kterým nejde o rozumnou diskuzi, ale jen o to, jak nadávat na to či ono auta. Pak tady čteme takový ubohý bláboly o tom, že "v ochcávce všechno vrže a že TDI startuje 3 minuty", viď petře? Prostě trapný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 15:24, RE: !!!
A4 napsal:
Musím souhlasit, bohužel sem píše plno lidí, kterým nejde o rozumnou diskuzi, ale jen o to, jak nadávat na to či ono auta. Pak tady čteme takový ubohý bláboly o tom, že "v ochcávce všechno vrže a že TDI startuje 3 minuty", viď petře? Prostě trapný.
proč trapný,tak to je já ji mám jako služební,tak vím o čem mluvím A4 a navíc se autama živím,takže vím o čem mluvím.pro 60% českého národa neexistuje nic jinýho než škodovky a neví,že existuje spousty lepších a lacinějších aut.,potrefená husa nejvíc kejhá!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 15:27, RE: !!!
mufik.martin napsal:
Kazdy vi o kladech a zaporech TDI proti jine nefatove konkurenci, kazdy vi klady a zapory octavie, ale co z toho lidi mate, ze porad utocite jeden na druheho? Kdyz ma nekdo TDI tak hned urazky, kdyz ma nekdo octavii treba i benzin urazky. Fabia urazky. Jakmile si nekdo koupi neoc jineho nez Japonec urazky, pokud to tedy neni bmw nebo mercedes. Jakykoliv francouz a ital urazky, na forda taky dost lidi urazky typu fordem tam a vlakem zpet. Lidi uz se vzpamatujte jste snad dospeli ne? nebo alespon ...
Nebudeme se tu přece urážet, vid Martine! Uděláme si hezký večer, jen ty a já, budeme si posílat autíčka, Oplíčky angličáčky!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 15:41, RE: !!!
petr napsal:
proč trapný,tak to je já ji mám jako služební,tak vím o čem mluvím A4 a navíc se autama živím,takže vím o čem mluvím.pro 60% českého národa neexistuje nic jinýho než škodovky a neví,že existuje spousty lepších a lacinějších aut.,potrefená husa nejvíc kejhá!!
No já jen, že jediný kdo kejhal nadávky jsi ty. Tak jak to pak je s tou potrefeností??? A autama se živí kdekdo. To bych tady nevytahoval.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 15:43, RE: !!!
A4 napsal:
Musím souhlasit, bohužel sem píše plno lidí, kterým nejde o rozumnou diskuzi, ale jen o to, jak nadávat na to či ono auta. Pak tady čteme takový ubohý bláboly o tom, že "v ochcávce všechno vrže a že TDI startuje 3 minuty", viď petře? Prostě trapný.
souhlasím. "Nadávací" mentalita Čechů je dost známá a nepřekvapuje mě. Škoda je, že si většina lidí neuvědomuje jeden velmi prostý fakt. Co je dobré pro jednoho, nemusí nutně být dobré pro druhého. Stačí si uvědomit, že "nejlepší" znamená pro každého něco jiného.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 15:57, pro martin.mufik
Čau Martine,
je to trochu od věci, ale už dlouho si všímám tvých přízpěvků. Prosímtě, přečti si to po sobě. Vždyť to se nedá číst! Myšlenka třeba dobrá, ale ty překlepy!?
Př. vysoak - vysoká, vzheldem - vzhledem, rpevodovce - převodovce, punot - punto.....a desítky dalších. Fiatu a Puntu zvlášť - ZDAR
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 15:58, M.
Zmínil bych jednu velkou výhodu: vysoká odolnost vůči zlodějům, jelikož takovýto vůz na Východě nikdo nechce.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 16:02, RE: pro martin.mufik
MP napsal:
Čau Martine,
je to trochu od věci, ale už dlouho si všímám tvých přízpěvků. Prosímtě, přečti si to po sobě. Vždyť to se nedá číst! Myšlenka třeba dobrá, ale ty překlepy!?
Př. vysoak - vysoká, vzheldem - vzhledem, rpevodovce - převodovce, punot - punto.....a desítky dalších. Fiatu a Puntu zvlášť - ZDAR
Diky zkusim to po sobe cist, vim, ze mam hrozne moc preklepu. Jinak jestli nekomu startuje TDI 3 minuty, tak to neni vada vsech TDI, ale jen toho vaseho, a ze vam vrze Octavia tak to je taky spise problem vas, v okoli mam hodne octavii 1998 - 2003 a že by nějak zvlášt vrzaly? A neviděl jsem ještě startovat TDI déle jak několik vteřit, a nebo potom byla porucha a nenastartoval vůbec, ale startovat špatně může i japonec když má poruchu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 16:03, Nový Superb
Nedávno jsem v novinách a časopise viděl první fotky novýho Superba. Ten jeho zadek mi přišel fakt hodně podobnej faceliftovanýmu Safránu.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 16:51, RE: Recenze
mufik.martin napsal:
Musim pochvalit recenzi, velmi se me libila, verim ze motor 3,0 V6 je uzasny. Skoda jen, ze ho limituje 4stupnovy automat, nevim proc jest nektere automobilky minuly rok nabizeli jeste stale 4st. automaty? vzdyt je to hloupost. Jinak priprovnani motoru 3,0 benzin k 1,9TDI je jasne kdo vyhraje. Nechci se ted bavit o spotrebe, tu si kazdy plati sam. Ale vykonove se neda rpeci srovnavat 4valec ktery nema ani 2 litry s 3litrem V6. Ale mylsim, ze sposut amajitelu TDI 66kw s chipem kouka jak jim ujizd...
Ano, toho Saaba ma aj "švagor" (model 9000) a je to celkom raketka-a to dnes za relativne malo penazi.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 17:01, RE: !!!
mufik.martin napsal:
Me ta spotreba na 3,0 a 4st. automati prijde tak akorat, jinak pro vetsinu lidi je to vysoak spotreba ale vzheldem k motoru a rpevodovce to je tak akorat. S pritelkyni vlastnime punot zere 6 litru, potom v rodine TDI 5,5 tak sptoreba 12 litru je pro nas nepredstavitelna :) ale to pohodli v renaultu je vyborne. To se s puntem ani TDI neda srovnat. jak nekdo napsal vyse, takova auta jsou srdcova zalezitost
punto znám, ale neznám TDI 5,5.,chtělo by to upřesnit.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 17:28, RE: pro martin.mufik
MP napsal:
Čau Martine,
je to trochu od věci, ale už dlouho si všímám tvých přízpěvků. Prosímtě, přečti si to po sobě. Vždyť to se nedá číst! Myšlenka třeba dobrá, ale ty překlepy!?
Př. vysoak - vysoká, vzheldem - vzhledem, rpevodovce - převodovce, punot - punto.....a desítky dalších. Fiatu a Puntu zvlášť - ZDAR
Trochu legrace, kritizuješ překlepy a neumíš napsat "příspěvek", hahaha.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 18:03, RE: pro martin.mufik
MP napsal:
Čau Martine,
je to trochu od věci, ale už dlouho si všímám tvých přízpěvků. Prosímtě, přečti si to po sobě. Vždyť to se nedá číst! Myšlenka třeba dobrá, ale ty překlepy!?
Př. vysoak - vysoká, vzheldem - vzhledem, rpevodovce - převodovce, punot - punto.....a desítky dalších. Fiatu a Puntu zvlášť - ZDAR
nedá se to číst.V každém přispěvku všem sere,že má punto a ještě Tdi a zatím se tady s ním nikdo nezajímá a jeho sráčský příspěvky nikoho nezajímaj...už mě to celkem sere,číst takový sračky.
Jinak recenze zajímavá a kritická...taková být každá...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 18:54, rendlik
Recenze sehr gut. Auto scheisse. Wiedersehen.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 21.02.2007 18:55, RE: !!!
anonym napsal:
punto znám, ale neznám TDI 5,5.,chtělo by to upřesnit.
Recenze se mi líbila, jedná se o manažerský vůz, takže se neřeší nějaká spotřeba a ekonomika, ale spíš pohodlí. Co se týče, těch různých výštěků tady jako, že P. 605, C. XM, R. Safrane, jsou ta nejhorší auta na světě, tak to je trochu úsměvné. Většinou to píší lidé kteří hákují za mrzký peníz v kolbence a nikdy se v ničem pořádném nesvezli. Jel jsem jak s 605kou, tak s XMkem a říct o těchto vozech, že je to Franc. pomsta mi přijde hodně přehnané.(mám japonce - Mits. Galant) V obou případech velmi pohodlné, luxusní a příjemnné svezení. Samozřejmě, za luxus se platí a to jak náklady na PHM, tak na servis, ale kdo si tato auta mohl dovolit kouopit jako nová, tak má i na jejich provoz. Já na takovéto vozy nemám, ale nebudu je hanit, jsou to jen kyselé hrozny!
reagovat
1 2 3


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.