0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault R19

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 00:05, Co to je ?
To psal školák paté třídy ? Jak můžete takovéto recenze uveřejňovat ? Vždyť to nemá hlavu ani patu !!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 00:08, Sweden
))))) Chlape, tak to si mě krutě rozesmál...Nemám slov, tohle si zaslouží pochvalu (samozřejmě do recenze to má daleko)...ale hlášky typu : "Špatně se tam sedí, musel jsem koupit nový potahy" to prostě nemá chybu....))
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 06:23, Chtěl bych doplnit Toma
..... dementní školák
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 06:52, Hmmm
No to je borec.

Špatný sedadla vyřeší potahy.
Koupil by ho znovu, ale v jiný barvě a na hliníkách.
To vyřeší ty díry ve výfuku a špatný tlumiče myslím....=)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 07:56, RE: Hmmm
De Sade napsal:
No to je borec.

Špatný sedadla vyřeší potahy.
Koupil by ho znovu, ale v jiný barvě a na hliníkách.
To vyřeší ty díry ve výfuku a špatný tlumiče myslím....=)
Tak ho tak nehaňte. I tento človíček má právo na svůj byť skromný názor. Má radost ze svého renoltíka a lépe to neumí popsat.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 08:50, RE: Co to je ?
Tom napsal:
To psal školák paté třídy ? Jak můžete takovéto recenze uveřejňovat ? Vždyť to nemá hlavu ani patu !!!!
No to je teda paradni recenze Jinak autorovi je i silnejsi R 19 (o dost silnejsi).
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 09:29, hmmm...
teda pánové to je paráda, měl sem tu možnost v 19 nějakej čas jezdit, tak sem se aspon dověděl co že je to vlastně za auto , díky autorovi
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 09:55, RE: Co to je ?
Radek napsal:
No to je teda paradni recenze Jinak autorovi je i silnejsi R 19 (o dost silnejsi).
No vždyť on touží po 1,9D (u Renaulta tuším 47 kW), to je teprve letadlo. A že nemá peníze... Z vlastní zkušenosti vím, jak to s Renaultama je. Díly snad nejdražší ( na evropské auto) a návštěvy v servisu časté...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 10:15,
Jel jsem 170 a to je docela malo!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vadi me ty tlumice!!!!!!!!!!!!!!!!
Ty woe,to je jak nekde v Blesku,vic vykricniku nez textu :)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 11:08,
ohromujuce!!!!!!!!!!!!!!! to je vse co sem chtel napsat!!!!!!!!!!!!!!!!!!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 11:28, apríl?
To je bomba! Není 1. dubna? Tedy, tady je někdy taková legrace....)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 13:43, RE: apríl?
Borik2 napsal:
To je bomba! Není 1. dubna? Tedy, tady je někdy taková legrace....)
hm mimoradne plodny prispevek, asi by jsme všichni meli napsat recenzi na svuj vuz protoze tohle cist to obohati pouze dusevniho invalidu.
Co kdyby kazdy z nas poslal info o tom svem mazlovi at se dozvime neco vic nez ze max vozu je 170 km v h a sedadla se spravuji potahem a autora bych asi vzal poťehem
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 14:09, RE: apríl?
cert napsal:
hm mimoradne plodny prispevek, asi by jsme všichni meli napsat recenzi na svuj vuz protoze tohle cist to obohati pouze dusevniho invalidu.
Co kdyby kazdy z nas poslal info o tom svem mazlovi at se dozvime neco vic nez ze max vozu je 170 km v h a sedadla se spravuji potahem a autora bych asi vzal poťehem
me by take zajimalo, jak se nizka uroven inteligence, prezentovana touto recenzi, projevuje za volantem. takovehoto ridice bych se asi bal.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 15:06, Smysl pr humor
No jako sranda to není špatné, ale aby se nám to tady nezvrtlo v hitparádu dementních recenzí. Škoda, že tu svou už jsem napsal. Jinak bych tam doplnil pár vykřičníků a možná bych vyhrál
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 15:38, Co je to za pablba?
Teda já to auto s tímhle motorem měl 6 let a v pohodě to jelo 180 km/h, což je na tohle vozidlo docela hodně a naše cesty ještě více. Spotřeba LPG byla tšch osum a půl. Navíc tak pohodlné tlumiče jsem nezažil nikde jinde.... Psal to nějaký blbec, co nepozná auto od trakaře.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 16:08, Recenze na recenzi
Vsimli jste si, ze vetsina z vas tady hodnoti kvalitu recenze? Asi vam nedoslo, ze k tomuto ucelu tato cast stranek neslouzi, tudiz jsou vase komentare zcela od veci. Recenzent alespon psal o svem vozu, vy pisete "recenzi" na jeho recenzi. Pokud tedy ctu vase recenze na recenzi o Renaultu 19, musim rict, ze jsou psany v podobnem duchu, jako ta, kterou kritizujete, bohuzel s celou radou pejorativ a vulgarismu. Tim, ze nevybiravym zpusobem hodnotite neci dilo, at uz je jakekoliv, se radite do te sorty lidi, do ktere radite autora recenze. To, ze se vam recenze nelibi, ze vam prijde chuda, malo vystina apod. neznamena nutnost to hned psat ostatnim. Ti, kdo umi cist, si nazor udelaji sami i bez vasich radoby trefnych poznamek.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 16:11, RE: Co je to za pablba?
RoMaN napsal:
Teda já to auto s tímhle motorem měl 6 let a v pohodě to jelo 180 km/h, což je na tohle vozidlo docela hodně a naše cesty ještě více. Spotřeba LPG byla tšch osum a půl. Navíc tak pohodlné tlumiče jsem nezažil nikde jinde.... Psal to nějaký blbec, co nepozná auto od trakaře.
No já bych jen dodal,že není pravda,že silnější motory se do 19 nedávají.Kromě zminované 1.8(54kw) byli ještě další 1.8 s výkony 70.81 a dokonce 99 kw.Dále také 1.4 s výkonem 59 kw.A ta spotřeba kolem 9 litrů je reálná pokud to auto člověk honí,ale z vlastní zkušenosti vím,že se dá jezdit i něco přes 6.5 litrů.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 18:05, RE: Co je to za pablba?
Mates napsal:
No já bych jen dodal,že není pravda,že silnější motory se do 19 nedávají.Kromě zminované 1.8(54kw) byli ještě další 1.8 s výkony 70.81 a dokonce 99 kw.Dále také 1.4 s výkonem 59 kw.A ta spotřeba kolem 9 litrů je reálná pokud to auto člověk honí,ale z vlastní zkušenosti vím,že se dá jezdit i něco přes 6.5 litrů.
Ať se autor nediví! 1.8 a 54kw tak to je opravdu kvalitně udělaný motor
Na ten objem a tak nízký výkon je jasné,že to bude papat trochu víc,aby to aspoň trochu jelo.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Středa 29.03.2006 22:20, RE: Co je to za pablba?
kaccerr napsal:
Ať se autor nediví! 1.8 a 54kw tak to je opravdu kvalitně udělaný motor
Na ten objem a tak nízký výkon je jasné,že to bude papat trochu víc,aby to aspoň trochu jelo.
No ono asi zalezi jak s tim kdo jezdi. Ja jsem mel presne to same auto (akorat asi v trochu lepsim stavu), najezdil jsem v nem cca 50tis.km a dlouhodoba spotreba byla okolo 7.2l. Tusim ze nejvic jsem v tom jel 160km/h (jestli 160 nebo 180 je ale uplne jedno, protoze pokud s tim nekdo chce jezdit vic nez 150km/h, tak by si mel trosku udelat poradek v hlave) Motor je to sice archaicky, ale docela dobre tahne odspoda a najede rozhodne pres 300tis km bez generalky. Jinak spolehlivost celkem nahovno. Vitr v penezence sice nedela, ale pomalu a vytrvale z ni krade..Alternator, starter,loziska, topeni, zavirani zadniho kufru, zamky dveri, ridici jednotka, elektrika, kulace, poloosy, stabilizatory. Nastesti je vsechno vicemene za babku z druhovyroby nebo na vrakaci
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Čtvrtek 30.03.2006 08:29, renault 19
taky vlastnim auto renault 1.8i /73ps.jezdíme stim už 3 roky motor přes 200tis.km a spotřeba pruměru 6.8 l/100km. nemužu si na auto stěžovat
větší zavady jsem na něm neměl je to bezva auto .asi ten kdo psal že mu to řere 9l/100 stim neumí jezdit
reagovat
1 2


aktualizovat
toto téma sledujete

přestat sledovat toto téma

podobná vozidla v nabídce:




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.