0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Mégane - při koupi rozhodl vzhled

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.08.2008 12:56, RE: bez předmětu
anonym napsal:
RENAULT PROŽIJ SI SVÉ PEKLO!!!!
blbe!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.08.2008 12:58, buba
anonym napsal:
RENAULT PROŽIJ SI SVÉ PEKLO!!!!
jojo, to je trefný . Nechci se tu s nikým dohadovat ani nikoho přesvědčovat, to prr. Dělejte jak umíte, ale až si zažijete svoje soukromý peklo , tak si vzpoměňte...já ještě teď oklepávám saze z fráčku
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pátek 08.08.2008 14:36, RE: buba
anonym napsal:
v roce 2000 jsem kopul 405 z 95. Od prvního majitele, nalítáno poctivných a "jeho" servisem doložených 106 tkm. Teď mám najeto 256tkm. Já už nikdy v peug. servisu nebyl, jezdím ke známemu. Opravy: manžeta na servu (cca 100,-), dále asi v 150tkm jeden čep!, dále ve 170 druhý čep, a vrzající tyčka stabil.-výměna (celý asi 600,-), ve 190 zadní díl výfuku (1700,-), později tyčka stbl. na druhé straně. Ve 240 střední díl v. Katal. je origo, zatím scela OK, na STK jsem nechal poctivě měřit. Dále jeden...
Já měl také 405, dokonce také 1,8 benzin LFZ, a byl jsem s ním nadmíru spokojen. Také nevybírám auta dle značek, ale spíše rozumem. Bohužel po přesedlání na forda už jen lituji, že jsem "pažouta" prodal. Teď mám mondeo2, 1,8 benzin a spotřeba je šílená-kolem 9 méně to prostě není schopno jet, jízdní vlastnosti se mně zdají zhruba stejné, prostor je ok, ale vše ostatní je proti pežotu úplný propadák. A to nemluvím o 406 2,2 HDI-kdo se jednou projel, už měl nový sen.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.08.2008 09:41, RE: buba
anonym napsal:
jojo, to je trefný . Nechci se tu s nikým dohadovat ani nikoho přesvědčovat, to prr. Dělejte jak umíte, ale až si zažijete svoje soukromý peklo , tak si vzpoměňte...já ještě teď oklepávám saze z fráčku
To je tak, když si někdo v bazaru neumí vybrat auto podle technického stavu a zajímaj ho jen km na stočeném tacháku. To se to potom haní značka, že? Většina těchto lidí si prožije peklo v čemkoliv.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.08.2008 12:39, buba
anonym napsal:
To je tak, když si někdo v bazaru neumí vybrat auto podle technického stavu a zajímaj ho jen km na stočeném tacháku. To se to potom haní značka, že? Většina těchto lidí si prožije peklo v čemkoliv.
taky pravda, ale ne celá. Nic nehaním, kdo ale tvrdí, že francouzi mají vše technicky "vyladěné" na co nejdelší životnost a bezúdržbovost, tak neví o čem mluví. Emoce stranou. Samozřejmě u ojetin je to obrovský problém...dojetá Toyota vs. francouz s najetejma 40 tis...ale globálně...zkuste si třeba rozebrat přepínač světel u Laguny a u Fabie, zkuste si vyměnit rozvody u Espace a u Audi, zkuste si vyměnit radiátor topení u frantíka. Konektory v motorovým prostoru, kam teče voda a vlhkost a sůl z plíšků jak papírek, s nevhodně ošetřenými povrchy atd. Říkám jen to, co jsem viděl a co mi nejde na rozum. Žádný hanění. Věřte že novou C5 bych si už kvůli vzhledu okamžitě koupil, ale technice příliš nevěřím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.08.2008 12:45, buba
anonym napsal:
To je tak, když si někdo v bazaru neumí vybrat auto podle technického stavu a zajímaj ho jen km na stočeném tacháku. To se to potom haní značka, že? Většina těchto lidí si prožije peklo v čemkoliv.
a taky mě fascinuje, jak když o něčem řeknu, že se mi to nezdá, tak se hned najde nějakej šťoura, kterej mě hned obviní, že si neumím vybrat auto. Nechci se hašteřit jako děti na písečku, ale už jsem kupoval a nebo používal tolik aut, že by jste možná nevěřil
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.08.2008 18:26, RE: buba
anonym napsal:
Souhlas, konečně někdo, kdo ví o čem mluví. To co dokážou vymyslet Francouzi za řešení většiny konstrukčních celků na autech je děs. To, že někomu nějaký Fratík vydrží 300 tisíc bez větší opravy se možná může stát, to samý se může stát i u koncernu, ale není to tak častý. A to, že ty auta moc nevydržej je snad jasný při pohledu na silnice. Jen si vemte kolik se sem natahalo Renaultů 19 (bylo jich mraky na našich silnicích) a kolik jich dnes potkáte a za jakou cenu se prodávaj. Naproti tomu golfů...
myslím že těch starých vran ani od koncernu moc taky nejezdí.Hlavní rozdíl je koncenový příznivci budou provozovat i maximální vergl ale hlavně že mají třeba Golfa.Hlavní rozdíl je v tom jak se k autu kdo chová a udržuje ho.Knám se hlavně z venku natahaly největší a nejlevnější vraky.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Sobota 09.08.2008 23:13, prekvapeni
Pro me je velke prekvapeni, ze autor oznacil design za povedeny a ze design to u nej rozhodl. Nikdy jsem v tom meganu nejel, ale zvenku mi to pripada jako jedno z nejosklivejsich aut te doby. Takze kdybych ciste hypoteticky nekdy uvazoval o necem nejaponskem, tak prave design by by u me znamenal ne tomuto meganu. Ale to je jen osobni nazor, subjektivni udiv.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.08.2008 07:20, RE: prekvapeni
anonym napsal:
Pro me je velke prekvapeni, ze autor oznacil design za povedeny a ze design to u nej rozhodl. Nikdy jsem v tom meganu nejel, ale zvenku mi to pripada jako jedno z nejosklivejsich aut te doby. Takze kdybych ciste hypoteticky nekdy uvazoval o necem nejaponskem, tak prave design by by u me znamenal ne tomuto meganu. Ale to je jen osobni nazor, subjektivni udiv.
No,já myslím,že Franta od vedle má fabii a ta je hezčí,viď mámo - že sem vůbec píšeš,proč raději nejdeš na pivo demente.A nezapomeň na slámu,ať ti nečouhá z bot.Hypoteticky seš pěkný pako,zdravím tímto milostivou madam a přeji jí hodně sil žít vedle takového vola.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.08.2008 12:08, RE: prekvapeni
anonym napsal:
No,já myslím,že Franta od vedle má fabii a ta je hezčí,viď mámo - že sem vůbec píšeš,proč raději nejdeš na pivo demente.A nezapomeň na slámu,ať ti nečouhá z bot.Hypoteticky seš pěkný pako,zdravím tímto milostivou madam a přeji jí hodně sil žít vedle takového vola.
Nekdo tady napise svuj nazor (sice o nicem, ale budiz), kterym na nikoho neutoci. Napise dokonce, ze je subjektivni. A presto se vzdy najde nejaky vadny debil, co na neho hned zautoci. Holt jsme zeme zaslibena a bohata. Obvzlast na dementni jedince...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.08.2008 13:14, RE: prekvapeni
anonym napsal:
No,já myslím,že Franta od vedle má fabii a ta je hezčí,viď mámo - že sem vůbec píšeš,proč raději nejdeš na pivo demente.A nezapomeň na slámu,ať ti nečouhá z bot.Hypoteticky seš pěkný pako,zdravím tímto milostivou madam a přeji jí hodně sil žít vedle takového vola.
Hmm drsňák Utíkej si ho (rencka) vyleštit... (
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.08.2008 21:41, RE: prekvapeni
anonym napsal:
Hmm drsňák Utíkej si ho (rencka) vyleštit... (
proc se lidi jako ty proste nesmiri s tim, ze se nekomu neco nelibi a jinymu (tobe) se libi ?
Protoze se mi libi blondyny a tobe brunety jsem hned dement ?

Nebo se mam ridit podle prislovi "podle sebe soudim tebe" a ses tim padem dement i ty ? :)

zamysli se, je to jen subjektivni nazor
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.08.2008 21:56, RE: prekvapeni
anonym napsal:
Pro me je velke prekvapeni, ze autor oznacil design za povedeny a ze design to u nej rozhodl. Nikdy jsem v tom meganu nejel, ale zvenku mi to pripada jako jedno z nejosklivejsich aut te doby. Takze kdybych ciste hypoteticky nekdy uvazoval o necem nejaponskem, tak prave design by by u me znamenal ne tomuto meganu. Ale to je jen osobni nazor, subjektivni udiv.
První generace Méganu byla dle mého hezká, dokonce vyloženě ošklivý nebyl ani první Scénic. Po faceliftu tuším 2002-3 se dá jakžtakž koukat jen na kombíka. (Samozřejmě jen můj názor). Ale té spolehlivosti se u Renaulta trošku bojím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Neděle 10.08.2008 23:45, Poraďte jaké auto: Passat, Toyota, nebo Škoda
Zdravím, nejsem moc zkušený, proto bych poprosil o radu, co koupit. Chci koupit do jednoho roku kombika v benzinu, s obsahem motoru 1,6 - 2,0 (raději menší motor než-li větší), se stářím vozu 6-7 let, jako rodinné auto pro dvě malé děti (a ženu : ), kam by se pohodlně vešel kočár s dalšími zavazadly.
Chci kvalitu a spolehlivost - tzn. Toyota je velké lákadlo, ale zřejmě dražší.
Nyní mám Felicii 2000/1,6/kombi.
Auta Francouzská, Italská ne. Zato Volvo je např dobré, ale ty velké motory ...
Dík všem co mají zkušenosti.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 09:45, RE: Poraďte jaké auto: Passat, Toyota, nebo Škoda
anonym napsal:
Zdravím, nejsem moc zkušený, proto bych poprosil o radu, co koupit. Chci koupit do jednoho roku kombika v benzinu, s obsahem motoru 1,6 - 2,0 (raději menší motor než-li větší), se stářím vozu 6-7 let, jako rodinné auto pro dvě malé děti (a ženu : ), kam by se pohodlně vešel kočár s dalšími zavazadly.
Chci kvalitu a spolehlivost - tzn. Toyota je velké lákadlo, ale zřejmě dražší.
Nyní mám Felicii 2000/1,6/kombi.
Auta Francouzská, Italská ne. Zato Volvo je např dobré, ale ty velké motory ...
Dík vš...
Doufám že touto odpovědí neodstartuji nějakou rozvášněnou diskuzi, ale být Vámi tak se asi přikloním k VW Passat combi 1.8 T s rozumným nájezdem km. Je ideální pro rodinu a tento motor je i na poměrně težké auto velice pružný.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 13:12, RE: Poraďte jaké auto: Passat, Toyota, nebo Škoda
anonym napsal:
Zdravím, nejsem moc zkušený, proto bych poprosil o radu, co koupit. Chci koupit do jednoho roku kombika v benzinu, s obsahem motoru 1,6 - 2,0 (raději menší motor než-li větší), se stářím vozu 6-7 let, jako rodinné auto pro dvě malé děti (a ženu : ), kam by se pohodlně vešel kočár s dalšími zavazadly.
Chci kvalitu a spolehlivost - tzn. Toyota je velké lákadlo, ale zřejmě dražší.
Nyní mám Felicii 2000/1,6/kombi.
Auta Francouzská, Italská ne. Zato Volvo je např dobré, ale ty velké motory ...
Dík vš...
Poradím raději větší motor než menší, a to zejména, pokud by auto mělo být vybaveno klimou. Já už dnes pod 2 litry u střední třídy rozhodně nepůjdu. Spotřeba závratně vyšší nebude, ale jízda bude pohodlnější a bezpečnější. Není nic horšího než předjížděcí manévr s plně naloženým autem se slabým motorem.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 11.08.2008 22:27, Kunda ve znaku
......otřesné auto, otřesný design.....stop
reagovat
1 2




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.