0
zpět
 

diskuze k tématu: Renault Mégane - jak je na tom po osmi letech?

kategorie zařazení tématu: francouzská vozidla
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 01:14, Nějaká vyjímka
To teda čumím, že se tam za těch 200 tis. km. skoro nic nevysralo, měli jsme dva renaulty a to bylo každou chvilku něco jeden nový, druhý jetý. Renaulta už bych nikdy nechtěl.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 06:10, Prodejci
No s těmi jinými prodejci a přístupem k zákazníkovi u nás je to skoro všude stejné, ať budete u Renaultu, VW, MB nebo BMW...Je to smutné.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 07:09, Víte prd!
anonym napsal:
To teda čumím, že se tam za těch 200 tis. km. skoro nic nevysralo, měli jsme dva renaulty a to bylo každou chvilku něco jeden nový, druhý jetý. Renaulta už bych nikdy nechtěl.
No, máme v rodině od roku 1976 už patnáctého Renaulta a s výjimkou Nevady, která opravdu najezdila více do a ze servisu, než s námi, tak ani popisované problémy nebyly, takže se blbým kecům o frantících jen směji! Pravda je to o značkových servisech, jsou neskutečně špatně vedeny a pokud to jde, rychle utíkám ke dvěma, či třem neznačkovým...
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 07:28, RE: Prodejci
zigi napsal:
No s těmi jinými prodejci a přístupem k zákazníkovi u nás je to skoro všude stejné, ať budete u Renaultu, VW, MB nebo BMW...Je to smutné.
Naprost souhlasim - kvalita servisu upada nezavisle na znacce. Uz to tady kdysi nekdo psal - kdo neumi ten dela ve znackovem a kdo umi udela se pro sebe. Samozrejme existuji vyjimky - jsou servisy s dobrym nmanagementem, ktere si umi schopnych lidi vazit a taky je dokazi zaplatit. Jo kezby existoval seznam takovych servisu (autosalonu) ktere jsou ostatnimi kolegy ridici vyzkousene abychom mi ostatni nemuseli neustale hledat a nechat se sidit. Tipcars by mohli udelat seznam servisu a system bodovani tak by clovek vedel kam v pripade potreby zajet, nebo kam urcite nejet

Mazel
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 07:36, RE: Víte prd!
anonym napsal:
No, máme v rodině od roku 1976 už patnáctého Renaulta a s výjimkou Nevady, která opravdu najezdila více do a ze servisu, než s námi, tak ani popisované problémy nebyly, takže se blbým kecům o frantících jen směji! Pravda je to o značkových servisech, jsou neskutečně špatně vedeny a pokud to jde, rychle utíkám ke dvěma, či třem neznačkovým...
15 renaultů v rodině od roku 1976, t.j. za 32 let.To vychází 1 auto na 2 roky a 1 měsíc.Tak to musely být opravdu "držáky" když u vás to auto vydrželo tak "dlouho", to se muselo vyplatit.Když jsem s něčím spokojenej, tak se toho přece rychle nezbavím.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 08:03, RE: Prodejci
anonym napsal:
Naprost souhlasim - kvalita servisu upada nezavisle na znacce. Uz to tady kdysi nekdo psal - kdo neumi ten dela ve znackovem a kdo umi udela se pro sebe. Samozrejme existuji vyjimky - jsou servisy s dobrym nmanagementem, ktere si umi schopnych lidi vazit a taky je dokazi zaplatit. Jo kezby existoval seznam takovych servisu (autosalonu) ktere jsou ostatnimi kolegy ridici vyzkousene abychom mi ostatni nemuseli neustale hledat a nechat se sidit. Tipcars by mohli udelat seznam servisu a system bodov...
Ono ne nadarmo spousta lidí co umí cizím jazykům jezdí do servisů do německa a do rakouska, ví proč to dělaj!
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 08:36, RE: Prodejci
zigi napsal:
Ono ne nadarmo spousta lidí co umí cizím jazykům jezdí do servisů do německa a do rakouska, ví proč to dělaj!
Je to pravda Rendíků jsem měl 5 až na jeden všechny sloužily velmi dobře ale je to o servisu! Některé servisy mě připadají, že ty závady sami vyrábí. A proč vj ednom je odhad opravy 88000 a o120km to za 32t opraví?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 08:37, RE: Víte prd!
anonym napsal:
No, máme v rodině od roku 1976 už patnáctého Renaulta a s výjimkou Nevady, která opravdu najezdila více do a ze servisu, než s námi, tak ani popisované problémy nebyly, takže se blbým kecům o frantících jen směji! Pravda je to o značkových servisech, jsou neskutečně špatně vedeny a pokud to jde, rychle utíkám ke dvěma, či třem neznačkovým...
Co to kecáš magore, jsou to šroty a basta.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 09:10, RE: Víte prd!
anonym napsal:
15 renaultů v rodině od roku 1976, t.j. za 32 let.To vychází 1 auto na 2 roky a 1 měsíc.Tak to musely být opravdu "držáky" když u vás to auto vydrželo tak "dlouho", to se muselo vyplatit.Když jsem s něčím spokojenej, tak se toho přece rychle nezbavím.
Zase génius. Ak sú v rodine 4 členovia, tak to je cez 8 rokov.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 09:11, RE: Víte prd!
anonym napsal:
15 renaultů v rodině od roku 1976, t.j. za 32 let.To vychází 1 auto na 2 roky a 1 měsíc.Tak to musely být opravdu "držáky" když u vás to auto vydrželo tak "dlouho", to se muselo vyplatit.Když jsem s něčím spokojenej, tak se toho přece rychle nezbavím.
Hm,ty si nějaký moc chytrý...Víš co to znamená v rodině? Já jsem si to vyložil tak, že myslel i třeba sourozence, strýce atd. atd. Kdyby je střídal on, tak by napsal že on za 30 let vystřídal 15 Renaultů. Příště víc uvažuj, než začneš rozumovat o "držácích". Každé auto se může podělat, a ty kecy o francouzských nebo kerejských "sračkách" sou mi akorát k smíchu, téměř vždy to říkají ti, co to auto v životě neměli....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 09:12, RE: Víte prd!
anonym napsal:
Hm,ty si nějaký moc chytrý...Víš co to znamená v rodině? Já jsem si to vyložil tak, že myslel i třeba sourozence, strýce atd. atd. Kdyby je střídal on, tak by napsal že on za 30 let vystřídal 15 Renaultů. Příště víc uvažuj, než začneš rozumovat o "držácích". Každé auto se může podělat, a ty kecy o francouzských nebo kerejských "sračkách" sou mi akorát k smíchu, téměř vždy to říkají ti, co to auto v životě neměli....
Předběl si mě s reakcí na toho chytráka, tak nějak jsem to myslel;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 09:15, RE: Víte prd!
anonym napsal:
Co to kecáš magore, jsou to šroty a basta.
Není nad to jezdit busem a vlakem, že jo... Ale ty kecy si nech pro sebe, jestli chces kritizovat, řekni s čím máš jaké zkušenosti...A basta!;)
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 09:29, Doporučuju pozornosti:
To, co má většina Renaultů (třeba i Kangoo) pod páčkou blikačů, je tzv. kurvítko. Neskutečně debilně provedený kombinovaný spínač blikačů,světel a mlhovek (navíc neskutečná demontáž). .... a úplně poslední dole jsou kontakty blikačů... Polovodivej sajrajt, co se mezi nima usadí ve spolupráci s elektronickým přerušovačem připraví řidiči zajímavé chvilky ..tiká a tiká
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 09:57, nestartování motoru
mám sice 1,6 16V, ale ten problém jsem měl taky ... šlo o úplnou kraviny, zoxidované kontakty (ale naštve to když člověk potřebuje jet) ... oprava 200,-, protože jsem netušil kde to najít a čím to může být. mám renaulta 5let a kromě této mouchy a běžného servisu, nic závažného. Zdravím pepe
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 09:59, problém se startováním
ˇméganisti r.v.2000 nevíte náhodou v čem je ten problém ,že občas startér točí a točí a auto nechytne a pak je zase pár měsíců klid ? Přívod paliva se otevírá ale jde to jakoby nasucho. Nevyřešil jste to někdo ? Díky
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 09:59, frantíci
Já mám 8 let Peugeota 405 1,8 bene. Já osobně s ní najel 150 tkm. Při koupi měla údajně stovku. Mám jenom a jenom dobrý zkušenosti. Krom rozvodů + spotřebka vůbec nic. Ani korunu navíc. Teda když vynechám mnou proraženej chladič. Jízda celkem v pohodě, spotřeba se pohybuje kolem sedmičky, i když se to někdy na dálnici pohoní, je to max těch 8,5. Motor sice není ždánej zázrak, studenej řve jako kráva, ale po zavření dveří je to snesitelný, řekl bych stará koktáva je hlučnější (tu má manželka - 1,6/74). Jezdí kolem "tachecových" 170-180 celkem v pohodě, ale už to dlouho nevydrží. Musím říct, že optimální je tak 150-160 a je to bez problémů třeba celej den. Takže já řečem, že frantíci jsou křápy nějak moc nemůžu věřit. A to mám starou šunku, z 95 járu. Ale nikde ani stopa po rzi, nic uvnitř nevrže (na rozdíl od té kokty), opravdu si myslím, že celkem podařený auto, za hodně málo peněz hodně moc muziky. Ale nevím, jak sou na tom třeba 406, rencka sem nikdy neměl, ale soused ano (R21 2,2) a celkem si to chválil. Jeho syn má už tak 6-7 let Xantii se stejným motorem jako moje 405 a je taky spokojený. Žádnej z nás nějak do servisu krom té spotřebky nejezdí. Takže opravdu nemůžu souhlasit, že by frantíci něco nějak extra pokazili.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 10:22, Alex
Franc. auto bych nezatracoval...měl jsem 3 a docela takový průměr /mimo jednoho - Laguna II, která letěla po půl roce z baráku..protože většího kepla jsem neviděl/ Je však pravda, že drobnosti se u těchto aut jebou + servisy jsou tragédní! I když takový A.T.U.....to je opravdu bomba...to je nejhorší servis, kde nic nedělají a když udělají, tak to je úplně na ho*no....tak vypadá servis, který dělá všechny auta! A zastoupení Renaultu...když jsem si stěžoval na kvalitu auta servisu, tak mě nějaká kr*va vyhrožovala soudem...takže tak.
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 10:39, RE: Alex
anonym napsal:
Franc. auto bych nezatracoval...měl jsem 3 a docela takový průměr /mimo jednoho - Laguna II, která letěla po půl roce z baráku..protože většího kepla jsem neviděl/ Je však pravda, že drobnosti se u těchto aut jebou + servisy jsou tragédní! I když takový A.T.U.....to je opravdu bomba...to je nejhorší servis, kde nic nedělají a když udělají, tak to je úplně na ho*no....tak vypadá servis, který dělá všechny auta! A zastoupení Renaultu...když jsem si stěžoval na kvalitu auta servisu, tak mě nějaká ...
Hmmm zase renault. Ty auta nemaji nic. Drive byla alespon lepe odhlucnena nez konkurence, ovsem ted jsem jel v novem cliu a vetsi randal nez ve fabii TDi. Ty uz muzou jenom zavrit fabriku nebo to prodat koncernu (ikdyz nevim, co Ti by s tím dělali). Renault nema nic, krom hnusneho in designu zvaneho nevkus a uplacených crash testů....
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 10:41, RE: Alex
anonym napsal:
Hmmm zase renault. Ty auta nemaji nic. Drive byla alespon lepe odhlucnena nez konkurence, ovsem ted jsem jel v novem cliu a vetsi randal nez ve fabii TDi. Ty uz muzou jenom zavrit fabriku nebo to prodat koncernu (ikdyz nevim, co Ti by s tím dělali). Renault nema nic, krom hnusneho in designu zvaneho nevkus a uplacených crash testů....
žeby debil?
reagovat
nepřihlášený uživatel
počet příspěvků-
datum registrace-
Pondělí 30.06.2008 10:56, RE: Víte prd!
anonym napsal:
Hm,ty si nějaký moc chytrý...Víš co to znamená v rodině? Já jsem si to vyložil tak, že myslel i třeba sourozence, strýce atd. atd. Kdyby je střídal on, tak by napsal že on za 30 let vystřídal 15 Renaultů. Příště víc uvažuj, než začneš rozumovat o "držácích". Každé auto se může podělat, a ty kecy o francouzských nebo kerejských "sračkách" sou mi akorát k smíchu, téměř vždy to říkají ti, co to auto v životě neměli....
kerejske sracky musi fakt desive
reagovat
1 2 3




Copyright © EBM system k.s., 2005 – 2024, všechna práva vyhrazena.